Author Topic: (M) Call of Duty: World at War  (Read 17322 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: CoD: World at War
« Reply #1 on: June 24, 2008, 22:59:16 »
Nema sta najbolja igra svih vremena ::) nema mi druge nego kupit i odigrat to remek djelo nulte kategorije ::)

Offline Facaa

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 259
  • PSN - mlinka
    • Bohemian Garage
Re: CoD: World at War
« Reply #2 on: June 24, 2008, 23:47:42 »
Grafika je malo gejkasta. Pretjeruju sa svjetlom hebemu. Sve sjaji i isijava.
Al raduje me jako povratak u wwII seting.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: CoD: World at War
« Reply #3 on: June 25, 2008, 01:36:45 »
Prodano! Ovaj engine iz ww2 i gotovo! Prodano! Mrak!

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: CoD: World at War
« Reply #4 on: June 25, 2008, 16:24:28 »
Nema sta najbolja igra svih vremena ::) nema mi druge nego kupit i odigrat to remek djelo nulte kategorije ::)

zenkai, pojma nemas ;D

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: CoD: World at War
« Reply #5 on: June 25, 2008, 20:13:00 »
Nemojte me upucat zbog ovog što ć sad reć, ali nikad nisam shvaćao privlačnost pucačina iz drugog svjetskog rata. Možda luger i sl. jest cool, ali nije više cool od kalaša i colt pythona.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: CoD: World at War
« Reply #6 on: June 25, 2008, 20:18:31 »
Jedno vrijeme je bilo dobro. Sjecam se Medal of Honora. Onaj Pacific Assault i jos jedan Assault, pa to je bilo predobro. Sta sam prozivljavo onak. Odlicno. Al stvarno ne treba to vise forsat. Pa nije to nogomet da se stalno igra. Gade mi se vise te šume, blato i ratovi. Trebali su mali vise vremena provest razmisaljajuci sta bi mogli stavit, a ne napravit jedan drugciji CoD i onda ponovno na staro.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: CoD: World at War
« Reply #7 on: June 26, 2008, 00:03:30 »
Prodano aswell :)

Ima li kakvih naznaka kad izlazi?Na sajtu pise coming soon samo..... ???

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: CoD: World at War
« Reply #8 on: June 26, 2008, 09:56:14 »
Možda luger i sl. jest cool, ali nije više cool od kalaša i colt pythona.

Hm, postavimo to ovako, a vjerujem da ce se svi koji vec mjesecima igraju COD4 sloziti - nebitno ;D Poanta je multiplayer, a CoD:WaW koristi COD4 engine, zajedno s experienceima, challengeima i perkovima (naravno, postavljenim prema onim vremenima - nema recimo UAV podrske ili helikoptera, ali bit ce nesto slicno i dovoljno ubojito svakako). Bit ce dva settinga - Pacifik i Europa - i 4 strane - Japanci, Ameri, Rusi i Nijemci. I njihova oruzja. I bacaci plamena. I nove mape. Dovoljno i previse ;D


Ima li kakvih naznaka kad izlazi?Na sajtu pise coming soon samo..... ???
Izlazi 100% "This fall" - odnosno, negdje izmedju 9. i 11. mjeseca. Pitanje je samo da li se zele poklati s Resistanceom na PS3 ili GoW2 na X360. Uostalom, E3 je za 3 tjedna, a Activision sve tangira za tad. COD4 je na proslom E3 osvojio sve zamislive nagrade i digao citav hype oko sebe, a vjerujem da isto zele i za ovu igru. Navodno ce opet biti beta-multiplayer za X360 - kao i s COD4 - a s obzirom na guzvu koja ce uslijediti nakon te objave, mislim da ce biti ipak nesto teze upasti nego prosli put. Nada umire zadnja :)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: CoD: World at War
« Reply #9 on: June 26, 2008, 11:50:20 »
Hm, postavimo to ovako, a vjerujem da ce se svi koji vec mjesecima igraju COD4 sloziti - nebitno ;D Poanta je multiplayer, a CoD:WaW koristi COD4 engine, zajedno s experienceima, challengeima i perkovima (naravno, postavljenim prema onim vremenima - nema recimo UAV podrske ili helikoptera, ali bit ce nesto slicno i dovoljno ubojito svakako). Bit ce dva settinga - Pacifik i Europa - i 4 strane - Japanci, Ameri, Rusi i Nijemci. I njihova oruzja. I bacaci plamena. I nove mape. Dovoljno i previse ;D

Da, nema radara, nema helića, nema red dot-ova ;D... eventualno, bombardiranje avionima i topnička paljba... I znam da su male šanse, ali mi je odmah na pamet pao Battlefield 1942 s tenkovima, brodovima ;D Ima li ikakve šanse za to?

II svj. rat mi je daleko "najromantičniji" od svih ratova, uvijek sam volio ono lijepo, nesavršeno oružje...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: CoD: World at War
« Reply #10 on: June 26, 2008, 12:29:59 »
Bit ce vozila u single-playeru, ali vrlo, vrlo ograniceno u multiplayeru, mozda cak uopce ne za MP, ali to jos treba vidjeti. Sto se tehnike tice, ne bih bas se kladio da nece biti radara, buduci da je radar tada vec postojao. Vjerovatno ce biti bas radar, a ne UAV (unmanned aerial vehicle) scan.

Mozda tako bude i radar-block, nesto kao UAV-jammer. To je sjajna gameplay-stvar i cisto sumnjam da ce ju "izbaciti" 100%.

Ovo za topnicki napad je super primjeniva ideja, a mozda docekamo i pse za 5 killova :) Bilokakobilo - tesko mogu falit ;D Pogotovo s njemackim naoruzanjem u jednadzbi.

Za zainteresirane - originalni film u tehnicoloru ;D



Stielhandgranate!!!!!!!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: CoD: World at War
« Reply #11 on: June 26, 2008, 12:39:21 »
Topovi su odavno bili u takvim igrama, ono, lik urla u slušalicu kordinate, fire for effect i sl. ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Call of Duty: World at War
« Reply #12 on: October 10, 2008, 12:17:04 »
Call of Duty: World at War Demo BETA Online Gameplay

http://n4g.com/News-212893.aspx

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Call of Duty: World at War
« Reply #13 on: October 10, 2008, 12:18:33 »
Tenkovi, psi... ;D ;D ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (M) Call of Duty: World at War
« Reply #14 on: October 10, 2008, 14:23:49 »
Tenkovi, psi... ;D ;D ;D

Kakav Resitance, kakav Killzone, kakvi bakraci ;D ;D ;D