Author Topic: E3 2009  (Read 36343 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
E3 2009
« on: July 04, 2008, 18:03:30 »
Dakle, cemu se nadate da ce nam sony prikazati?
Najava novih modela ps3-ca, snizavanje cjena? novi lomljivi sixaxsis? nove exluzive?
Svi znamo sto ce biti u prvom kadru a to je RESISTANCE2, pa malo LBP i datum izlaska pa mozda objava datuma izlaska HOME-a(potvrdena full verzija za ovu godinu) ;D
Neki rumori govore da cemo vidjeti God of war III, FF13, mozda i white knight story od LEVELA 5, novi ICO? Uistinu pleyki fali dobrih jap RPG-ova !
A najvise od svega iscekujem neku novu informaciju o GT5 8)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: E3 2008
« Reply #1 on: July 04, 2008, 18:12:16 »
Jedino što me zanima su novosti vezane uz novi update za GT5P, naročito kad će se isti pojaviti...

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: E3 2008
« Reply #2 on: July 04, 2008, 18:17:50 »
Djelimo misljenja ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: E3 2008
« Reply #3 on: July 04, 2008, 18:18:42 »
E da, ti stvarno misliš da će taj Home izaći? ;D

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: E3 2008
« Reply #4 on: July 04, 2008, 20:44:25 »
Sony: 'Fully Robust' Home Coming This Fall
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: E3 2008
« Reply #5 on: July 04, 2008, 21:02:03 »
E da, ti stvarno misliš da će taj Home izaći? ;D

jebate led pa ti si mi nekako previse anti Sony nastrojen! mirises mi na 360 fanboya!

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: E3 2008
« Reply #6 on: July 04, 2008, 21:08:20 »
priša si na tamnu stranu srami se na višala s njim!!!!!!!!!!!!! >:(
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: E3 2008
« Reply #7 on: July 04, 2008, 21:22:10 »
E da, ti stvarno misliš da će taj Home izaći? ;D

jebate led pa ti si mi nekako previse anti Sony nastrojen! mirises mi na 360 fanboya!

Jedno je biti nečiji fanboj, a drugo biti razočaran i ciničan na račun nečijih obećanja. To je nešto što ti teško da ćeš ikada utuviti u tu tupu glavu ;) 

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: E3 2008
« Reply #8 on: July 05, 2008, 00:04:41 »
E da, ti stvarno misliš da će taj Home izaći? ;D

jebate led pa ti si mi nekako previse anti Sony nastrojen! mirises mi na 360 fanboya!

Jedno je biti nečiji fanboj, a drugo biti razočaran i ciničan na račun nečijih obećanja. To je nešto što ti teško da ćeš ikada utuviti u tu tupu glavu ;) 

oho opet udaramo ispod pojasa :o Dobro je Mr perfect zasto ti mislis da Home nece izaci? Ne samo da je glupo to mislit nego je potpuno neosnovano. Ako si se samo sprdao onda znaci da ima u tebi barem malo fanboizma ajde priznaj...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: E3 2008
« Reply #9 on: July 05, 2008, 00:25:06 »
Ako ti iz moga prošlog posta ništa nije jasno ima li ikakvog smisla s tobom što raspravljati?

Što znači opet udaramo ispod pojasa? Zar sam te ikad udario?

Pa onda ova podjebavanja... te fanboj, te Mr perfect... koliko godina imaš?

I kakve jebene veze moja sumnja u izlazak Home-a na vrijeme, cinizam i sprdanje na račun toga što banalne stvari rade mjesecima i ne uspiju ih napraviti kako treba ima ikakve veze s fanbojizmom? Netko tko koristi obje platforme po defaultu ne može biti fanboj, to mogu biti samo oni koji zapnu na jednoj platformi, kao npr. ti i spejs ;D

Ja kad iskažem svoje nezadovoljstvo jer kao korisnik želim normalno korisiti jedan uređaj onda ispadam fanboj drugog? Kad nekome tko je zapeo na jednoj platformi pokušam argumentirano objasniti neke stvari koje su stvarale probleme onda sam opet fanboj druge platforme?


Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: E3 2008
« Reply #10 on: July 05, 2008, 16:12:51 »
molio bih vas da se vratite on-topic ak moze? ::)

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: E3 2008
« Reply #11 on: July 05, 2008, 16:19:43 »
Ne zelim razmisljat sto bi svega moglo bit, sta bi se moglo prikazat i najavit itd. Nego cekam event, pa da vidim ;D
Bice svega brate!
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: E3 2008
« Reply #12 on: July 05, 2008, 16:35:09 »
Kao i uvijek moja očekivanja su koncentrirana samo na IGRE,možeš imat neznam koju ultra-super platformu, al ak nemaš kaj stavit unutra...i ima Stinger pravo u vezi Sonya,imali su gameing svijet pod nogama nakon PS1 i PS2,do zla boga lošim potezima su se sami doveli u položaj u kojem su sada,i da barem nekaj nauče,a jok i dalje se razbacuju obećanjima koja nemogu ispunit.I da,PS3 je i dalje moj prvi izbor.No ne zbog Sonya nego zbog Hidea,Kazunoria,Insomniaca,Nughty Doga,Guerilla Gamesa,Team Icoa,Namcoa,Capcoma,Squarea... 

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: E3 2008
« Reply #13 on: July 07, 2008, 09:51:44 »
Dolazi u jesen mozda "Fuly Robust Home" - ali nek za download vec kao PUBLIC BETA. Do sad je bio samo zatvorena beta. Puni "Home" izazci ce MOZDA tek 2009. godine. Pa toliko o pojasu i slicnom. Ne dajte se svi vi Ines.

citat:
"“The Home open beta is still on schedule for release later this fall,” Eric Lempel told us in a recent interview." (clanak od petka, a Lempel je direktor razvoja u SCE)

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: E3 2008
« Reply #14 on: July 09, 2008, 09:48:35 »
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg