Author Topic: (PS3) Kilzone 2  (Read 57241 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #90 on: February 06, 2009, 12:06:58 »
kakve veze ima Far cry sa načinom igranja??????
Način kontrole. Preciznija kontrola nišanjenja-lakše igranje-manje realistično. Tko voli nek izvoli, meni je i to O.K. Killzone je jedinstveno iskustvo i kao takvog ga treba prihvatit. Kome se ne sviđa nek igra nešto drugo-široki mu FPS-ovi.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #91 on: February 06, 2009, 12:27:45 »
Može li se Far Cry igrati s mišem na PS3???
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Gt_perfection

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 14
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #92 on: February 06, 2009, 14:33:24 »
Na ps3 sto se tice fps-a jedino Unreal Tournament 3 podrzava mis i tipkovnicu, ako se ne varam.
Killzone me nije bas odusevio od prve ali nakon podesavanja kontrola, povecanja osjetljivosti sve je doslo konacno na svoje.

PSN-ID: Gt_perfection
            ShArpsh00teR_JS

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #93 on: February 06, 2009, 16:20:16 »
Meni prvi dojmovi također nisu legli... niti mi je grafički neko čudo, ali nije ni bitno. Više me smetaju kontrole, očito sam previše navikao na CoD pa ću poslušati savjete iskusnjara i dati igri još koju šansu. Kažu da je kad se navikneš na kontotrole igra super... živi bili pa...  :)

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #94 on: February 06, 2009, 17:46:05 »
kad pogledaš koliko se toga dogadja grafički, onda mislim da je jako dobra
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #95 on: February 06, 2009, 18:22:24 »
Igru sam već naručio... dati ću joj šansu, a ako mi ne legne, jebiga... prodam je i idemo dalje

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #96 on: February 08, 2009, 12:09:43 »
Stingeru posto sam vidio da si suradivao s amarom  ;D , javi sad dojmove,  jer si igro review kod  :)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #97 on: February 09, 2009, 15:57:54 »
Ovo je obavezno za sve koji ce igrati MP:



Full size:
http://chode.org/misc/kz2-unlocks.png

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #98 on: February 09, 2009, 17:13:28 »
Stingeru posto sam vidio da si suradivao s amarom  ;D , javi sad dojmove,  jer si igro review kod  :)

Paaaa.... mislim da neće ići. Ovaj vikend sam bio u prilici četiri puta da razbijem kontroler o zid i nećete vjerovati, sva četiri puta sam igrao KZ2. E sad, kako sam ja tip koji želi uživati u igrama, a ne kršiti kontrolere zbog idiotskih kontrola onda radije nađem drugu igru. I nabijem onoga tko je smislio ovakve kontrole, i onoga tko nije dopustio da sam možeš kreirati kontrole, a naročito onoga tko je smislio da za crouch treba konstanto držati pritisnut onaj kljakavi nazovi triger.

Van toga igra je stvarno super, nemam nikakvih zamjerki... Budem još pokušao se prilagoditi kontrolama, ali sve se bojim da ništa od toga. Kolega CroArmy veli da je CoD za geekove, da su ovdje prave kontrole... e pa jebiga, ako je tako, onda sam ja geek i drago mi je što jesam ;D

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #99 on: February 10, 2009, 02:09:22 »
Drago mi je cut da ti se igra  svida , na kontrole se trebas naviknut, jer kako kazu : covjek je najprilagodljivije bice na kugli zemaljskoj  ;D
Mislim da ce igra biti zvjerska u SP , jedva cekam da ju predem na ELITE  8)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #100 on: February 10, 2009, 10:10:17 »
Ovo će biti prvi FPS koji ću igrat na PSN-u. Kupit ću ga makar morao ne jest na poslu. I ide u kolekciju kraj MGS-a, LBP, F106 i GT5P, koja se ne prodaje niti mijenja. Samo moram Far Cry 2 završit prvo, da ne ostane nezavršen.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #101 on: February 10, 2009, 19:38:12 »
Drago mi je cut da ti se igra  svida , na kontrole se trebas naviknut, jer kako kazu : covjek je najprilagodljivije bice na kugli zemaljskoj  ;D
Mislim da ce igra biti zvjerska u SP , jedva cekam da ju predem na ELITE  8)

I sinoć sam igrao, prešao par nivoa (na veteran), ali mišljenje o kontrolama se ne mijenja... Ukratko, nije mi jasno koja je logika stavljanja idiotskih kontrola ne bi li se igra učinila težom? Ili kako Amar veli realnom, no tko je ikad pucao iz puše zna da to nema nikakve veze s realnošću...

Potrudit ću se odigrati do kraja, do tada ću se ili naviknuti ili neću pa shodno tome ću vidjeti da li će biti što od online-a...

Amare, koliko sati efektivnog igranja traži igra?

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #102 on: February 11, 2009, 01:34:59 »
Cek , jesu tebi klontrole idiotske ili osjecaj tezine lika?
Mislim ak ti smeta to sto se s krugom ne moze cucnit onda ne kuzim...?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #103 on: February 11, 2009, 09:21:49 »
Meni je na Veteran tezini trebalo oko 10 sati da predjem SP, ali uzmi u obzir da sam dobro znao sto me sve cak u prvih 6 poglavlja - koja sam ranije vec bio odigrao. Pa pretpostavljam oko 12 sati na Veteran, pod uvjetom da ne juris naprijed kao sivonja, ve da tu i tamo malo pronjuskas sto ima okolo i divis se grafici i slicno.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (PS3) Kilzone 2
« Reply #104 on: February 11, 2009, 10:46:39 »
Cek , jesu tebi klontrole idiotske ili osjecaj tezine lika?
Mislim ak ti smeta to sto se s krugom ne moze cucnit onda ne kuzim...?

Kontrole... čak nije ni bitan krug već isključivo činjenica što L2 moram konstantno držati pritisnutim da bih ostao u čučnju. Jednako tako me smetaju neprecizne odn. preosjetljive "gljive". Povećavanjem ili smanjivanjem osjetljivosti ne dobijam ništa osim bržeg ili sporijeg pomicanja, no nepreciznost mi i dalje ostaje.

@amar, ne jurim, nisam takav tip igrača, mada nikad ne uspijem pronaći sve "štitove" na svakom nivou, što me opet vraća na loše kontrole na gljivama pa dobijem morsku bolest "blejeću" unaokolo ;D