Author Topic: (PS3 X360) Resident Evil 5  (Read 22838 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #45 on: November 05, 2009, 14:57:23 »
Da, kontrole su, nakon što sam odigrao RE4, lagano frustrirajuće. 50 crnaca mene i Šojku (50 crnaca, ja i Ševa mi nekako ne ide u istu rečenicu) stjeralo u kut i bilo je brzo game over. Budem se navikao.

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #46 on: November 06, 2009, 10:15:19 »
Da, kontrole su, nakon što sam odigrao RE4, lagano frustrirajuće. 50 crnaca mene i Šojku (50 crnaca, ja i Ševa mi nekako ne ide u istu rečenicu) stjeralo u kut i bilo je brzo game over. Budem se navikao.
ma u demu nemaš niti dovoljno dobro oružje niti dovoljno streljiva za normalan otpor. treba uglavnom bježati naokolo i koncentrirati se da čuvaš shotgun za iznimne situacije. ima naokolo skrivenog streljiva, treba pronjuškati i pronađeš. rekao bih da je prvi nivo jedan od najtežih u igri baš zbog toga što nemaš adekvatnu opremu i još se privikavaš na kontrole. ali zato, kad poslije nabaviš prava oružja i razviješ ih, vratiš se natrag i izliječiš frustracije. mislim da sam prvi nivo odigrao najviše puta (pogotovo na najtežim razinama) samo da naplatim svu muku koju su mi zadali na početku, jer sam skoro odustao od igre zbog tog prvog nivoa. misli samo na to da ćeš kasnije imat pištolj kojim ćeš mesara krknut s tri metka! a imat ćeš i neograničeno streljivo (naravno ako budeš marljivo sakupljao bodove i blaga za kupovinu).

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #47 on: November 06, 2009, 10:28:17 »
RE4 sam namjerno prelazio jako polako i skupljao sva blaga, kupovao mape od merchanta, nadograđivao oružja. Gušt je kad imaš sve što ti treeba u borbi. Krauser taman krene na mene, ja mu sprašim mine dart u jaja pa magnumom posred čela. Onog glavnog bossa sam isto tim mine dartovima načeo, penjao se na njega, i onda, kad mi je Ada bacila bazuku, kao u RE2, pras među pipke. Nešto prelagano. Jedini je problem što nemam para za kupit igru.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #49 on: December 11, 2009, 13:52:09 »
Taman sam odigrao RE5, Mercenariese samo probao, tako da jebeš vijest. Nek daju neki besplatni level, nešto kao epilog sa Chrisom i Shevom u hotelu. ;D ;D ;D ;D ;D