Author Topic: (PS3 X360) Resident Evil 5  (Read 30788 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #30 on: December 12, 2008, 13:08:37 »
Znači, i dalje kad vidim grupu zombija moram u meni, opremim granatu, izadjem iz menija, bacim granatu, udjem u meni, opremim oružje, izadjem iz menija...pucam? ???

Da, samo što sad kad uđeš u meni oni se i dalje kreću i yebu ti nanu... vrhunac debilizma

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #31 on: February 02, 2009, 11:08:00 »
 Nextgamer.nl posted up, the installation space of Resident Evil 5 for the PlayStation 3. Bad news for the 40 GB PS3 owners because this installation requires at least 5 GB space.

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #32 on: February 02, 2009, 23:35:08 »
S strelicama mozes mjenjati oruzje ;D

Offline Veronesku

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
  • PSN-ID: Veronesku
    • IssLand
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #33 on: February 03, 2009, 00:21:24 »
Upravo sam odigrao demo i točno je kako sam i očekivao - doslovno isti RE 4 sa nešto boljom grafikom. Jedini napredak je dodavanje strejfanja.

RE je postao stvarno specifična igra, pucačina sa kontrolama iz prošlog stoljeća. I dalje ne možeš hodati i pucati, hodati i puniti oružje, pa čak ni hodati i dovikivati ženku. Što li bi tek bilo da žvaće žvaku, stajao bi u mjestu.

Šamar nekome možeš opaliti samo kad igra misli da možeš i tako dalje, i tako dalje....

Možda odigram reda radi i to je to... :(
IssLand.com

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #34 on: February 03, 2009, 08:52:47 »
volio bih da naprave Resi sa statičnim kamerama, u stili 1,2,3 nastavka, a resurse koje koriste za 3D kamere nek iskoriste za što bolju mehaniku igre i fotorealističan izgled. Baš će me poslušat... :'(

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #36 on: February 03, 2009, 23:18:33 »
Iako nerado priznajem i ne želim potaknut prepucavanje,čini mi se da je još jedan multi naslov oštriji i detaljniji na X360.Ili ja moram po nove čale. :-\

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #37 on: February 04, 2009, 00:30:02 »
Ma nema se tu što prepucavati... i slijepac vidi razliku. Da li je to nešto bitno? Mislim da ne... igra je ionako u qrcu ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #38 on: February 04, 2009, 09:47:02 »
Ako neka igra ili demo izgleda bolje na X360, to znači da su programeri bolje iskoristili taj Hardware. X360 ima u nekim stvarima bolja grafička rješenja i to treba priznat. S druge strane PS3 ima više procesorske snage, a to će se s vremenom pokazivati sve više. Jedini je problem za vlasnike PS3 kad je igra multiplatformski naslov a prilagode ga prvo za X360, tada PS3 ne može pokazati svoje prednosti. Zato su najbolje ekskluzive (tehnički), ali u krajnoj liniji bitno je samo kakva je igra kao takva. Ovih rasprava je, znamo, pun internet, a nigdje ne vode. Razmišljajući o takvim stvarima zaboravlja se osnovno- igre su zabava i bitno je zabaviti se. Ajmo se igrat, a tehniku ostavimo proidvođačima hardware-a, za to su plaćeni.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #39 on: March 06, 2009, 12:22:44 »
Igrao jucer prvo poglavlje. Puno, puno bolje nego sto je bio demo, valjda zato jer sam se na demu navikao na kontrole (koristim Type D) i sad sam imao logiku u glavi. Prije svega izgleda preopako, atmosfera je isto opaka i to je cisti Resi4 na stereoidima (sto je jasno vidi iz Chrisove ruke koja je debela kao moja noga).

Co-op ce biti jako zabavan, ima dosta gluposti za skupljati, jedino sto me smeta je "pokazivanje" svega na ekranu. Nekako sam vise volio kada sam hodao okolo i stiskao X na sve bez da mi se pokauzju "action buttoni", ali buduci da igra sada trazi upotrebu puno vise tipki onda i to kuzim.

Igrat cu vise preko vikenda, a online co-op cim stigne PS3 verzija. Ukratko, puno bolje impresije su mi sad nego prije mjesec dana.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #40 on: March 06, 2009, 13:25:07 »
Imam je dva dana, stoji u kutiji pored tv-a i još je nisam stavio u konzolu... eto koliko mi je stalo ;D

Da li postoji lan co-op? Da se spoje dva boxa pa tako igra u dvoje?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #41 on: March 06, 2009, 13:35:16 »
Evo sam upalio i vidim da ima System Link opcija... veri najs

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #42 on: March 06, 2009, 20:00:17 »
E pa Amare uljepšal si mi dan.Naime za razliku od Stingera ja obožavam R4 i način na koji se igra.Na steroidima veliš?Mrak!DMC i Resi su tu,Lost Planet malo kasni za boxom,Team Ico kod Sonya,još od Campcoma samo čekam da konačno vele da rade i Onimushu za PS3 i kapa dolje.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #43 on: November 04, 2009, 16:38:44 »
Nakon nekoliko godina, završio sam RE4. Bio sam prije došao do borbe s Krauserom i obrisao save jer nisam uspijevao proći dalje. Ovih dana sam krenuo iz početka i nakon 19 sati igre konačno i to priveo kraju. Ukratko, RE4 je jedna fenomenalna igra, i sviđa mi se što otvara nove modove kad se jednom završi. Mislim da ću nabaviti RE5 prvom prilikom, da i to vidim. Evo, idem skinut demo.

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: (PS3 X360) Resident Evil 5
« Reply #44 on: November 05, 2009, 14:04:16 »
Evo, idem skinut demo.
uh, popizdit ćeš kad vidiš kontrole. IPAK, daj si vremena, upucaj gdje koga i samo bježi naokolo dok ne dođe helić. to je za demo dovoljno. ja sam bio tako teško razočaran kad sam probao demo, a onda sam nakon gadnog mučenja s kontrolama odigrao igru 2-3 puta u dahu. jedva sam se zaustavio kad sam sakupio sva oružja, svo blago i slične điđe. samo se treba priviknuti na kontrole koje su za sporu avanturu, a igra je ustvari 3p shooter.