Author Topic: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?  (Read 39651 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #30 on: August 31, 2008, 14:34:12 »
To stvarno nisam znao, pa sam sad ošo vidit. Inače smo GMT+1, a pošto je sad ljetno računanje vremena, onda je +2...
Standard Time = GMT+1
Summer Time = GMT+2
Hvala.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #31 on: August 31, 2008, 22:45:53 »
WTCC zanimljiv. Kraće od F1, a ima više pretjecanja, dodira, oštećenja etc. Još malo da se priviknem, ali sviđa mi se. Dobro je.
Čolak je bio 17. na kraju. Pa dobro je. Nije uspio iskoristit gužvu nakon starta, al bitno je da se kockice gledaju na ekranu ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #32 on: November 06, 2008, 13:23:17 »
Nigdje ne mogu naći kako je završila sezona Seat kupa. Mogao bi nam Danijel dati neke informacije iz prve ruke, što je s Marinom, gdje ćemo ga gledati dogodine....

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #33 on: November 06, 2008, 14:33:35 »
Ja mislim da je gotovo siguran da odlazi u WTCC. Nema gdje drugdje nastavit karijeru. Želi da se napravi hrvatski tim, čime bi se i HRT počeo prenosit WTCC. Tak je bar Blažičko reko il netko drugi jedan dan kad se vozila F1.
Ali i ja bi volio znat konkretnije informacije.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #34 on: November 06, 2008, 16:19:45 »
Sezonu je završio drugi, mislim da je u zadnjoj utrci popušio titulu. Najavljen je prelazak u WTCC, traže sponzore i tako to...

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #35 on: November 06, 2008, 19:35:09 »
Da, mislim da je imao isti broj bodova kao i onaj koji je bio prvi, samo je taj prvi imao više pobjeda, pa je skočio na prvo mjesto. Šteta, ali naravno, odličan rezultat.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline danijelGT

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 90
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #36 on: November 07, 2008, 10:20:38 »
Nigdje ne mogu naći kako je završila sezona Seat kupa. Mogao bi nam Danijel dati neke informacije iz prve ruke, što je s Marinom, gdje ćemo ga gledati dogodine....
Kako je Stinger rekao...traze se sponzori i ta sranja. Dobio je dosta ponuda da vozi pod stranim zastavama, al stari neda da vozi ako nisu kockice gore.

Offline Screamingeagle

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4530
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #37 on: February 10, 2009, 20:13:24 »

čini se da je stvar gotova...(jebote a kak ču u Makau ;D)



Colak to enter series with a SEAT

By Jamie O'Leary Tuesday, February 10th 2009, 17:00 GMT


Marin Colak will enter the World Touring Car Championship this year, racing a petrol-powered SEAT Leon for his family-run squad Racing Team Colak.

The 24-year-old Croat spent last year racing in SEAT's one-make championships throughout Europe and finished as runner-up in the Leon Eurocup as well as winning races in both the German and Spanish series.

He also made his WTCC debut at Oschersleben with the SUNRED SEAT team, scoring independents points in both races at the German circuit.

Colak becomes the second SEAT Eurocup regular to move up to the WTCC full-time for this season, joining SUNRED's Tom Boardman.


Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #38 on: February 10, 2009, 22:53:37 »
Da, ludilo! E sad, da jos HRT uspije progurat onaj treći program i onda da još ovo prenose :)!
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Screamingeagle

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4530
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #39 on: February 11, 2009, 19:35:44 »
Sumnjam da bi bilo dovoljno interesa za wtcc,a nemogu si ni zamislit kog bi stavili za komentatora\e

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #41 on: November 05, 2010, 17:21:42 »
Sva sila znanja vožnje, razne Formule, WTCC i tko zna što je još vozio, ali kad nemaš pameti onda ti sve uzalud.
Jedino mi žao cure, a za njega me nije brige puno, iako me malo mući kako se Ferrari tako lako zapalio  ???
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #42 on: November 05, 2010, 18:50:48 »
Kako se zapalio? Pa pogledaj što je uopće ostalo od auta

Nove slike - http://www.jutarnji.hr/marin-colak-ferrarijem-izletio-s-autoceste--poginula-suvozacica--20-/901048/?artId=900998


I s kim se je utrkivao... s likom o kojem domaća štampa piše hvalospjeve kako ruši rekord po grobniku i nurburgringu svojim tuniranim 350Z. Jebiga, momcima nije dosta staza pa se mora i u prometu raditi sranja... naravno, ne bi bio nikakav problem da i zaginu, al eto, nekim jebenim čudom uvijek nevini najebu...  ::)

Offline Akradax

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 143
  • PSN ID: Akradax
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #43 on: November 05, 2010, 19:02:12 »
Žao mi je cure, nek joj je laka zemlja, al koji kurac se majmuni utrkuju na javnim prometnicama, nabijem GA na onu stvar i nek odguli nešto (čisto sumnjam da bude) jer je prekinuo jedan mladi život iz čiste gluposti a ko zna koliko ih je još mogao ugrozit.

Đabe mu je i WTCC znanje i sav skill svijeta kad u glavi ima helij i ide se ganjat i svjesno ugožavat suputnicu
i ostale ljude u prometu. Odi na Grobnik pa uživaj!

Katastrofa...
Buy the ticket, take the ride!

Offline marespeed

  • Gospon Doktor
  • **
  • Posts: 53
Re: WTCC- Marin Čolak- prvi Hrvat u WTCC?
« Reply #44 on: November 05, 2010, 20:31:47 »
samo niste primjetili da se opet o njemu pise kao o nekom predsjedniku, a da je nepoznat pisalo bi "sigurno pod utjecajem droga, alkohola..." a njemu se sigurno tjednima nece nista prisarafit jer je to, jebi ga, ipak Colak