Author Topic: Test Drive Unlimited  (Read 7459 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ivica_HR

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 93
  • PSN id: Ivica_HR
    • Croatia Virtual
Test Drive Unlimited
« on: July 16, 2008, 21:35:29 »
Uistinu sam primjetio kako GT5P nije samo graficki odlicna igra, nego su kontrole za volan vrhunski pogodjene.
Pa da sam kupio G25 i Test Drive Unlimited PC igru i da nisam cuo za GT5P i PS3, rekao bih , za kakvo sam sranje od volana dao 2000kn.
Test Drive Unlimited izgleda odlicno (720p), ali kontrole nisu kao u GT5P, ma ni blizu.
Inace nisam uspio namistit "H" mijenjac i spojku iako kazu da bi to trebalo raditi. Jednostavno ne ide.
Stavio sam novi patch, novi driveri za G25 i opet nista.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Test Drive Unlimited
« Reply #1 on: July 16, 2008, 22:23:41 »
TDU je arkadetina i nije namijenjena igranju s volanom nego kontrolerom...

Offline Dreamcast

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 4
Re: Test Drive Unlimited
« Reply #2 on: December 12, 2008, 00:52:05 »
E da, inaće nisam puno igrao, mislim ono pretjerano puno, ali grafika...zapanjujuće, pogotovo na X360, na playstationu 2 isto pretjerano dobra, tada još nisam bio fan simulacijskih vožnji ali iz priloženog sam svašta mogao vidjet, koliko je samo challenge-a bilo! Ali mi je dosadilo ubrzo, baš zbog toga. Slična prića kao i sa Guild Warsom, nakupio sam questova i onda neznam koji ću odradit pa zanemarim...šteta

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Test Drive Unlimited
« Reply #3 on: December 12, 2008, 00:57:58 »
Grafika ti se svidila na PS-u2? Ne znam zasto. Za mene je to premalo detalja i boje su bile čudne. Pogled iznutra (kroz staklo) je precudan, sve bude nekako tamnije, u nekim depresivnim bojama. A izvana je ajde svjetlije i ljepse (pogotovo ako stalno buljis u onu depresiju iznutra), ali svejedno nekako mutno i cudno. Osjecao bi se cudno nakon igranja, bas zbog grafike.
Istina, dosadi brzo. Igra nema smisla.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi