Author Topic: (PS3)Heavy Rain  (Read 19035 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: (PS3)Heavy Rain
« Reply #45 on: September 08, 2010, 12:26:18 »
Onda ovaj vikend rezerviram za HR. Nadam se da ne bude nekih neplaniranih aktivnosti. Poslove bi trebao dovršiti sutra pa se bacam na igru.
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: (PS3)Heavy Rain
« Reply #46 on: December 24, 2010, 12:53:01 »
Ludi i dragi brat me iznenadio s poklonom - uzeo mi Heavy Rain. Koliko mi god GT5 bio drag, ipak ću ga kombinirat s Heavy Rainom. Hvala ti brate!
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline sarray

  • Prof. Dr. Sci. Med.
  • Primarius
  • ******
  • Posts: 108
Re: (PS3)Heavy Rain
« Reply #47 on: December 24, 2010, 13:21:02 »
Ludi i dragi brat me iznenadio s poklonom - uzeo mi Heavy Rain. Koliko mi god GT5 bio drag, ipak ću ga kombinirat s Heavy Rainom. Hvala ti brate!

Heavy rain je preeedobar..

Dvaput sam ga odigrao.. Uglavnom, prvi put kad igraš, nemoj prekidati i učitavati, makar ti neko od njih pogine (ili više njih). Jer to ti je priča. I završeci ovise o tome kako koga dovedeš do kraja (ili ne dovedeš). E drugi put ćeš kemijat sa učitavanjem.

Uživaj

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: (PS3)Heavy Rain
« Reply #48 on: December 24, 2010, 13:31:49 »
Da, tako sam i planirao. Vjerujem da ću jako uživat, hvala.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: (PS3)Heavy Rain
« Reply #49 on: August 07, 2011, 15:53:35 »
Heavy Rain. Vrlo dobra igra. Prije nekih mjesec dana sam znatiželje radi skinuo DEMO... i drugi dan otišao po igru! Sada je se već može naći i po 295 KN (toliko sam je ja platio pred cca. mjesec dana, u Sophosu). Napomenuo bih da sam za te novce uzeo naknadno izdani "Move Edition", koji osim podrške za PlayStation Move tehnologiju donosi i bonus scenu "The Taxidermist". Naravno, i ova se verzija može igrati i samo sa palicom užitka (Joystickom, iliti DS3 u konkretnom slučaju ;D ).

Moji dojmovi su zaista pozitivni. Da, ima par zamjerki poput prekratke priče (preko čega prolazim zbog kompleksnog sistema "uzročno-posljedičnog" prolaska kroz glavnu priču), kontrole hodanja (koje je sa R2 + usmjeravanje lika dosta nespretno izvedeno, i na to se nisam navikao ni nakon prolaska igre) i par manjih nelogičnosti u priči, ali to ne utječe toliko na moj ukupni dojam. Ovo je nešto potpuno novo i osvježavajuće u gaming svijetu, i šteta je da se veći broj igara ne razvija u ovom smijeru. Zadnja i jedina slična igra koje se mogu sjetiti je legendarni Fahreinheit, koji je tada kada je izašao, a i danas, vrlo dobra igra.

No, da se vratim na HR. Prvi puta kada sam ju prelazio nisam niti jednom išao LOAD GAME, sve sam igrao "as is", i moram se pohvaliti da sam do kraja došao sa sva četiri lika.

Ono što me malo iznenadilo, makar se kroz priču (pred kraj) moglo naslutiti, je identitet ubojice, ali o tome neću, zbog svih onih koji je još nisu odigrali.

Grafika, proživljavanje priče, sam utjecaj igrača na priču i sumorna i depresivna atmosfera, te najbitnije, onaj feeling koji vas stalno zove da igrate dalje su po meni najveći plusevi ovog naslova.

Tko nije odigrao, svakako preporučam!

Ja sam osobno, iako sam kao klinac stalno visio na plejki 1 i PC-u, te kasnije na PS2, malo zaostao u gaming svijetu, tj. PS3 sam kupio tek kada je GT5 izašao, samim time, jedno 3-5 godina uopče nisam bio u toku, pa sada pomalo nadoknađujem kako i kada stignem.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (PS3)Heavy Rain
« Reply #50 on: August 08, 2011, 11:15:28 »
Stvarno igra koja se igra zbog priče. Uspjelo im je spojiti igru i film kao nikome dosad.

Offline Tuhelj

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 145
  • PSN id: Tuheljski_gamer
Re: (PS3)Heavy Rain
« Reply #51 on: August 11, 2011, 08:57:28 »
Quote
pa sada pomalo nadoknađujem kako i kada stignem
U vezi sa time, vidim da podosta toga kupuješ u Sophosu...možda, da se okreneš kupnji prek foruma...Gameplay je praktički propo al Buy / Sell je još uvijek aktivan, a na Next Levelu je B/S također zaživjel.

Prolazit ćeš podosta jeftinije

Garantiram ti da bi HR našo i za 200 kn :)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (PS3)Heavy Rain
« Reply #52 on: August 11, 2011, 09:38:16 »
100-150 kn.