Author Topic: Mobilne "simulacije"  (Read 4857 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Mobilne "simulacije"
« on: July 15, 2014, 23:48:08 »
Znam da je pomalo neortodoksno pitanje.... Ali zanima me kaj mislite o igrama kao Real Racing 3 i  GT Racing 2
Sad kad sam na moru, a nemam živaca slušat sintić bendove po terasama,  kratim vrijeme sa RR3 na iPadu i mogu reć da je čist OK za mobilnu igru.
Grafika je wow (ipad air), izbor staza OK, auti odlični a fizika pristojna.... Nije GT ali je u nivou Grida.
Kontrole su ok, samo fali feedback. Ko da se vozim na volanu bez FF

Doduše, freemium model je pomalo đubretarski, ali ako imaš strpljenja možeš se lijepo zabaviti bez da platiš lipu :)

Koje je vaše iskustvo?
Vozi miško

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Mobilne "simulacije"
« Reply #1 on: July 15, 2014, 23:56:28 »
Ništa probao, niti me zanima... samo angry birds 8)

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Mobilne "simulacije"
« Reply #2 on: July 16, 2014, 01:27:48 »
Stingeru, to (racing igru) je šteta ne probati barem. Sumnjam da te ne zanima. Ali dobro...

Moje iskustvo je pozitivno i tu i tamo pokrenem RR3, imam stariju verziju igre jer noviji updatei su ukinuli podršku za 2.3.5 i niže androide. Začuđujuće, igra prilično glatko ide, primjetim trzanja i slideshow tek na startu utrke od 16 auta. Kad ih se riješim, onda ide super ;D

Čak sam i temu o njoj napisao, jest da ju treba ažurirati ali stoje stvari i dalje tako. http://gtsurgeons.com/forum/index.php?topic=1173.0

Bolje da igra košta nego da kradu pare tupanima za trenutni popravak auta i sl. Ali eto, EA. Imam McLarena F1, Zondu C12S, Porsche GT3RS, što mi još treba? A nikad nisam ništa plaćao :)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Mobilne "simulacije"
« Reply #3 on: July 16, 2014, 02:11:44 »
Za sada jedino sto zaigram na S5 je tetris, ostalo sto sam proba uglavnom bi brisa za dan-dva.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Mobilne "simulacije"
« Reply #4 on: July 16, 2014, 10:45:46 »
Meni hlje Hill Climb Racing jedna od boljih za Android. Nije nikakva simulacija, al je zarazna kad vatas rekorde od prijatelja ili jednostavno postavljas nove.

Bila je besplatna, ne znam jel jos je...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna