Author Topic: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic  (Read 81396 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #195 on: October 02, 2009, 16:33:24 »
probao sam kontrolerom igrati shift i u odnosu na volan je velika razlika, s volanom je je to druga igra puno ljepse za voziti...
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #196 on: October 02, 2009, 16:35:05 »
Igra zahtjeva malo podesavanje po postavkama volana i nakon toga postaje odlicna.

Najvecu zamjerku imam na online. Sve radi super, nema trzanja, ali problem je u tome sto ne mozete (barem ja nisam uspio) zakljucati postavke fizike u lobbyu. To i nije toliki poroblem kad igrate s poznatom ekipom i igrate na povjerenje, vec to dolazi do izrazaja kad zelite odigrati s nekim na slijepo.
U cemu je problem? Problem je u tom sto na identicnoj stazi, sa identicnim autom i iskljucenim svim pomagalima razlika izmedju pro i easy moda iznosi preko dvije sekunde.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #197 on: October 02, 2009, 17:30:33 »
U biti bi vozač (aka igrač) trebao moći bez pomagala voziti jednako brzo, ako ne i brže, kao i s njima, ali to zahtijeva puno prakse. I naravno, nije izvedivo u svakoj igri. Meni npr jako smeta bilo kakva pomoć osim TCS-a. Inače, ovaj vozni model je stvarno najbolji do sad u NFS serijalu, puno je bolji od GRID-a, i čak bolji i od GTR-a.

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #198 on: October 03, 2009, 15:50:22 »
Odigrao demo upravo... Dao mu šansu... Igrao više od pola sata...

Dugo se učitava. To svakako. Framerate pada kad je gužva, jako. Vrti se u 720p, izgleda pixelasto. Previše. Izgleda kao da igraš high stakes ali nemaš dovoljno jak Voodoo 3D pa moraš smanjit rezoluciju. Ali ono što me najviše zasmetalo je zvuk. Užasan je. Samo je buka. Ne znam da li je do dema, ali dok sam vozio GTR svako malo dođe do prekida zvuka na 200 ms što strašno iritira. Kao da učitava zvuk.

On the plus side, čini se jako zarazna. I zabavna. I one sve promjene koje doživljavaš od G sila su u neku ruku zanimljive. Inovativne.

Zaključak moj bi bio: Ako je zvuk updatean i nema tog sound blanka svako malo, igra mi se čini u redu. Čini mi se da bih ju igrao neko vrijeme s guštom. Ali da bih je kupio, sad odmah, dok je vruća? Ne. Ne isplati se. Nije toliko dobra... Bar ne meni.

Offline dejan041

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 243
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #199 on: October 12, 2009, 19:58:34 »
amare jel se to jos uvijek igra,ja kupijo?!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #200 on: October 12, 2009, 20:13:58 »
amarilo je na forzi ;D

Offline dejan041

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 243
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #201 on: October 12, 2009, 20:27:40 »
i ja bi da je imam,al dodje ona brzo ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #202 on: October 12, 2009, 21:09:57 »
Forza je zakon. Danas sam dobio retail-code i to je jednostavno zakon. Nema drugog opisa. Dejane, imas li jos uvijek volan? Sada je podrska za volan bolja 3x u odnosu na FM2. I dalje nije G25, sto nikada i ne moze biti, ali je mrak.

U svakom slucaju, sto se FM3 tice, vidimo se u Forza Motorsport Surgeons u iducim tjednima :)

Offline dejan041

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 243
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #203 on: October 12, 2009, 21:35:34 »
na volanu samo treba otresti prasinu i postavit ga na konstrukciju :P...a za koji dan i box stize posto mi je vec treci dobio RROD :-\

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #204 on: October 12, 2009, 22:30:36 »
OK, cetvrti u ekipi dakle. Dzidza, ti, ja, danas je na sajtu i Robi kojem je Dzidza prodao svoj MSFF volan, a nadam se da ce doci i Maverick i jos par ljudi koje on zna sa GPT sajta. Ukratko, mozda nas se i skupi 8 sa volanima iz Hrvatske, a onda pocinje zabava i pol :)

Offline Facaa

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 259
  • PSN - mlinka
    • Bohemian Garage
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #205 on: October 13, 2009, 17:33:35 »
Fenboju. :D

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #207 on: March 11, 2010, 10:55:34 »
Nakon sto Ferrari Pack ostaje iskljucivo X360 ekskluziva, evo novog DLC sadrzaja za sve platofrme, sa 7 auta i jednom novom stazom (4 layouta).

Auti su:
1. Alfa Romeo 8C Competizione
2. BMW M1 Procar
3. GUMPERT apollo
4. Honda NSX
5. McLaren MP4-12C
6. Maserati GranTurismo S
7. Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss

Staza je tzv. Riviera, ocito Monte Carlo wannabe, ostaje za vidjeti koji je to stvarni layout.

Trailer za sve:


Kostat ce 10 ojra za PSN.

I ovo cu cak mozda i kupiti, igra i dalje izgleda super i prava je steta sto patchevi nisu rjesili taj prkleti grip na straznjim gumama pa da citava igra postane totalna simulacija.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #208 on: June 24, 2010, 08:43:19 »
Vozim ovu igru, i moram primjetiti neke stvari. Imam SDTV, znači CRT, 4:3 omjer slike. Stavim PS3 na taj omjer i igra primjetno trza, za razliku od onog što je Reškovac napisao u recenziji. Probam stavit na 16:9, framerate je stabilniji. Sad, dolezim do zaključka da je igra rađena za 16:9 format i bolje radi na njemu. Što želim pitati, kakva su iskustva na HDTV-ima? Znam da je PES 08 imao problema sa trzanjem na SDTV, dok je na HDTV radio bolje. Je li moguće da su developeri obratili više pažnje izvođenju igre na HDTV, ili je i tamo ista situacija? Inače, igra mi se sviđa, i najbolji je NFS od HP2, ma koliko mi šutjeli o tome.

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: (M) Need For Speed: Shift - Nesluzbeni topic
« Reply #209 on: January 03, 2011, 21:25:30 »
Nego... da malo oživim ovaj topic.

Naletio sam na GT planet forumu na jedan topic  gdje se spominje overhaul mod... pa rekoh idem to probat na PCju.

Fantazija! Obavezno isprobati! Fizika odlična, AI puno poboljšan, jako zabavno za igrati!
Vozi miško