Author Topic: Dosada GT5p-a, gt4 cup!  (Read 137680 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #120 on: March 10, 2009, 12:22:18 »
Ok,mada rezultate za RUF smo prijavili samo Tomi i ja,ak tak bude opet onda to nema smisla.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #121 on: March 10, 2009, 12:45:36 »
Da, to i ja mislim - da nema smisla. Ali vozit ću, iz zabave.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #122 on: March 10, 2009, 12:58:51 »
I ja bi al mi je crko PS2.  :-[

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #123 on: March 10, 2009, 14:45:41 »
Kuiš, šta bi ja dao da mi je crko PS2, a da imam PS3 :)

Dok sam cekao da Stinger stavi novi event, razmisljao sam kako mi se uopce ne da vise vozit... No kad sam vidio novi event, sjetio sam se igre, uzitka, tak da cu ipak vozit :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #124 on: March 12, 2009, 13:27:17 »
Moja dugogodišnja netrpeljivost sa gradskim stazama rezurtirala je sa jadnjikavih 1.38.620.
Eto još od GT2 ratujem sa Seattleom.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #125 on: March 16, 2009, 10:30:49 »
Ni pipnio nisam... :(
Uvijek serem da cu nesto napravit, a ne napravim.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #126 on: June 24, 2009, 19:02:22 »
Evo, iskoristio bih ovaj topic da pohvalim jednog prijatelja koji je upravo jutros odvezao 24 h utrku na Circuit de La Sarthe II. Izmjenjivao se sa sinom i dobio Bentley. Inače,  krenuo je voziti na mom save fileu gdje sam ja stao na 85-86% igre. Čovjek je genijalac za vožnju, ne znam jel ima net, predložit ću mu da zatraži pristup ovamo ako ima. Inače, nema PS3.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #127 on: June 24, 2009, 23:48:38 »
Vozili su to A-spec ako dobro razumijem? Svaka im čast.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #128 on: June 25, 2009, 00:25:48 »
Da, na B-spec modeu ne možeš doći nego 3. Iz nekog neobjašnjivog razloga driver se zaleti sam od sebe u zid i upropasti utrku. Možda je i namjerno ubačeno, ne bih se čudio. Eto, ovih dana se puno piše o 24-satnim utrkama u Forzi 3 kao da to još nitko nije napravio. Sjećaš se možda 24 hrs du Mans na PS One? Tamo je još bila ta opcija, i znam tipa koji je i to vozio još 2000.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #129 on: June 25, 2009, 00:49:22 »
Za vrijeme PS-a One nisam bio igro Gran Turismo niti išta slično, tako da nisam znao za to. A PS2 sam uzo tek prije dvije godine. Ja sam u GT-u 4 sve dulje utrke (one koje traju dulje od 3-4 sata), pa tako i one od 24h vozio na B-spec. Znam na šta misliš kad se vozač na 24h Le Mansa zabija bez razloga u zid u određenim krugovima, ali to nije kod mene bio problem jer je vozač bio dosta brži od ostalih...
Uglavnom, vozit utrke od 24h na A-spec je iskustvo koje treba proživjet :D Ako, naravno, imaš volje i vremena.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #130 on: June 26, 2009, 10:18:00 »
čekaj šta kažeš da nemožeš biti prvi ako vozi b-spec??
ja nisam riješio 24h le mans ni u jednom smjeru samo te dvije utrke mi fale ali 24h nurba i još neke utrke u kojima sam uključio b-spec su završile pobjedom
kad se približava dijelu na kojem izleti jednostavno malo prije smanji pace ako ti je na npr 4 stavi na 2 malo prije zavoja gdje izleti i kad ga priođe vrati na 4 mislim da će to funkcionirat
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #131 on: June 26, 2009, 12:15:14 »
Ali, ako ostavljaš preko noći, onda ne možeš mijenjat pace. Ma samo tuneaš auto do maksimuma (bilo koji od LMP-a), preispitaš malo koje gume su ti najisplativije, koji pace najbolje da staviš i to je to. Ja znam da sam jednu od 24h vozio pace na 2, da gume dulje izdrže. A i manja je mogućnost izljetanja. I sve prodje ok do kraja.
Iako, prvu 24h Le Mansa sam pobijedio samo s prednošću od 1-2 minute... Ne sjećam se zašto, možda zbog tog udaranja u zid?
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #132 on: June 26, 2009, 15:21:41 »
Nema veze koji pace, neobjašnjivo se zaleti u zid na de la Sarthe II. Jedinicu i 24 sata nurba je odvozio bez problema. Probaj stavit pa ćeš vidjet.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #133 on: June 26, 2009, 15:59:40 »
Ma znam da se zabijao, ali se meni to nije događalo u svakom krugu i vozač bi nakon zabijanja stao ili nešto, bio zbunjen, pa nakon nekih 10s se osvjesti i nastavi utrku normalno. Ma ok...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #134 on: June 26, 2009, 18:11:16 »
Da, na B-spec modeu ne možeš doći nego 3. Iz nekog neobjašnjivog razloga driver se zaleti sam od sebe u zid i upropasti utrku. Možda je i namjerno ubačeno, ne bih se čudio. Eto, ovih dana se puno piše o 24-satnim utrkama u Forzi 3 kao da to još nitko nije napravio. Sjećaš se možda 24 hrs du Mans na PS One? Tamo je još bila ta opcija, i znam tipa koji je i to vozio još 2000.

Ja sam pobijedio u LaSartheu 24h obje varijante u B-spec modu. Kad sam vidio da mi se auto zabija u zid, primjenio sam taktiku u kojoj sam, na početku ravnine, stavio pace na 1 a onda bih, kad bi bolid prešao onu kritičnu točku udara u zid, stavio pace na 4. Jedino ne znam da li sam od početka stavio b-spec ili sam vozio nekoliko krugova tako da sam stvorio određenu prednost. Jest da mi je na kraju otišao praktički cijeli dan, žena mi je bila naprosto oduševljena što sam 10 sati ko manijak buljio u tv i mijenjao pace....