Author Topic: Dosada GT5p-a, gt4 cup!  (Read 137694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #30 on: February 13, 2009, 00:43:59 »
24h Le Mans sam ja vozio ja mislim sa Audijem R8 Race Car, al mislim da bilo koji Race Car ce posluzit svrsi. Samo mu nabij konje preko 1000, a gume sam ja superhard na pogonske, hard na prednje. Istina da je bilo na knap (nisam bio u prednosti 20 krugova), ali je uspjelo.
Formule sam vozio sam Toyotinom Minoltom, samostalno, jer vozač nije dovoljno dobar bio.
Setupe nikad nisam znao radit. :(
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #31 on: February 13, 2009, 09:26:47 »
Ček, vozio si Toyotu na eventu s formulama? Kak je to izgledalo? Iskreno, nikad nisam probao da vidim je li koji race car konkurentan formuli...

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #32 on: February 13, 2009, 11:38:31 »
Naravno da je. Na ravninama sam ih najviše dobivao. Ali ko što rekoh, moraš vozit A-spec, inače teško... (ne znam dal bi do kraja izučen Bob uspio).
Treba ostat fokusiran; bio sam u prednosti, ali maloj... Nordschleife je jedino "nemoguć" zbog grbavosti.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #33 on: February 13, 2009, 12:20:05 »
24h Le Mans sam ja vozio ja mislim sa Audijem R8 Race Car, al mislim da bilo koji Race Car ce posluzit svrsi. Samo mu nabij konje preko 1000, a gume sam ja superhard na pogonske, hard na prednje. Istina da je bilo na knap (nisam bio u prednosti 20 krugova), ali je uspjelo.
Formule sam vozio sam Toyotinom Minoltom, samostalno, jer vozač nije dovoljno dobar bio.
Setupe nikad nisam znao radit. :(
što ti nije bilo jednostavnije uzeti formulu a ne se mučiti sa toyotom minoltom?a što se tiče 24sata tu su najbolji stariji modeli recimo toyota minolta, jaguar,sauber mercedes što se tiče B-speca jer manje greški rade u odnosu na audi r8 , bentley i pescarolo..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #34 on: February 13, 2009, 14:59:50 »
što ti nije bilo jednostavnije uzeti formulu a ne se mučiti sa toyotom minoltom?
nisam imao formulu... tek sam ju poslije osvojio... (di se ona uopce dobije? na 24h ringa?)

a slažem se s rastom u vezi izbora auta. ja sam audi r8 vozio na le mansu bez razloga, to su mi bila 2 zadnja eventa, pa eto da ne koristim uvijek isti auto... ali znalo je bit bugova (?) na b-spec. npr, 24h le mans izvedba sa šikanama: odvozi zadnju sikanu i na toj 3. ravnini bez razloga odjednom skrene desno i zabije se u ogradu/zid. nije to radio svaki krug, al znalo je bit...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #35 on: February 13, 2009, 15:44:38 »
Vidi ovo Stingeru, a ljudi mislili da je jednostavno organizirati TT ;D

E, a da tek treba pravo prvenstvo organizirati, gdje bi vam kraj bio? A tek pocetak ;D ;D ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #36 on: February 13, 2009, 15:52:32 »
Osim sto idemo malo van topica, mislim da sve manje vise tecno ide, samo se čeka sljedeci tjedan. :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #37 on: February 13, 2009, 16:15:17 »
što ti nije bilo jednostavnije uzeti formulu a ne se mučiti sa toyotom minoltom?
nisam imao formulu... tek sam ju poslije osvojio... (di se ona uopce dobije? na 24h ringa?)

a slažem se s rastom u vezi izbora auta. ja sam audi r8 vozio na le mansu bez razloga, to su mi bila 2 zadnja eventa, pa eto da ne koristim uvijek isti auto... ali znalo je bit bugova (?) na b-spec. npr, 24h le mans izvedba sa šikanama: odvozi zadnju sikanu i na toj 3. ravnini bez razloga odjednom skrene desno i zabije se u ogradu/zid. nije to radio svaki krug, al znalo je bit...

E točno to se i meni događalo! Dotakne zid i uspori se.... ja sam znao onda na ravnini staviti na 1 (slow pace) pa se onda nije zabijao....S time da mi se to događalo i na izvedbi bez šikana, u prvoj trećini ravnine, vozio sam b-spec sa R8 i uvjek dotaknuo ogradu i usporio.... također sam liječio sa slow pace....

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #38 on: February 13, 2009, 19:57:54 »
Vidi ovo Stingeru, a ljudi mislili da je jednostavno organizirati TT ;D

E, a da tek treba pravo prvenstvo organizirati, gdje bi vam kraj bio? A tek pocetak ;D ;D ;D

Zujo zuji... kao i uvijek. Organizira TT i onda ga zatuče oftopikom. Šteta što na forumu nema mjesta za pisati o tome pa eto moraju ovdje ;D

I sad bi se ja trebao jebavati s premješanjem i sličnim...

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #39 on: February 13, 2009, 20:04:01 »
Ajde onda malo u vezi topica. Znaci ponedjeljak Cizeta na Tskubi s N2 najvise Bhp najmanje weight. To je konacno, i malo off-topica upravo poceo 24h le mans, i meni se zabija u zid a meni je frend s formulom to pobjedio za 20 krugova, svjedok sam mu, i njemu se zabijalo, vidi ja mislim da to nije bug nego se trese volan pri velikim brzinama... al ne vjerujem opet. ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #40 on: February 14, 2009, 11:36:32 »
I bez pomagala, da se napomene. Super, vidimo se ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #41 on: February 15, 2009, 13:22:44 »
Molim vas, podučite me koje su N gume koje. N1 su valjd Economy, N2 nisu Comfort?
Zbunjen sam, gledo sam na GTP malo, al i dalje zbunjen.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #42 on: February 15, 2009, 14:29:44 »
Molim vas, podučite me koje su N gume koje. N1 su valjd Economy, N2 nisu Comfort?
Zbunjen sam, gledo sam na GTP malo, al i dalje zbunjen.
Idi na tuning auta , ne one prve normal, nego one druge, ne ona najljevija nego 2. najljevija .

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #43 on: February 15, 2009, 18:11:43 »
Naravno da je. Na ravninama sam ih najviše dobivao. Ali ko što rekoh, moraš vozit A-spec, inače teško... (ne znam dal bi do kraja izučen Bob uspio).
Treba ostat fokusiran; bio sam u prednosti, ali maloj... Nordschleife je jedino "nemoguć" zbog grbavosti.
Ja sam dobio Formule sa Minoltom u B-spec modu na Speedway-u. Uspio sam u 70-om krugu preć u vodstvo i poderat ih za krug do kraja. Ali moj driver ima cca 8500 bodova i dobio sam ih taktikom sa gumama i gorivom. Mislim da sam išao sa hard/hard i goriva na kapaljku da ima koliko treba dok se gume poderu. Na drugim stazama nema šanse protiv Formula. Inače, B-spec sam vozio dosta zbog manjka vremena. Nadam se iskreno da će taj mod biti u GT5, inače bi to bio jedini veliki minus.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #44 on: February 17, 2009, 13:43:33 »
Bio sam danas igro oko pola sata ovaj TT sa Cizetom. Nije nimalo lagano upravljati tim autom s tim gumama. Zbog toga mi nije tolko ni zabavno za vozit, ali probat će se još, ima cijeli tjedan...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi