Author Topic: Dosada GT5p-a, gt4 cup!  (Read 137603 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #90 on: February 19, 2009, 13:26:40 »
A jel? E jebiga, onda svi na najbolje gume i kraj priče... što ćemo sa snaga/težina? U krajnosti ili ostaviti default? Da li se tu može muljati kao i sa gumama?

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #91 on: February 19, 2009, 13:49:04 »
A jel? E jebiga, onda svi na najbolje gume i kraj priče... što ćemo sa snaga/težina? U krajnosti ili ostaviti default? Da li se tu može muljati kao i sa gumama?
Najbolje je da staviš event i auto pa nek svak eksperimentira sa težinom, snagom i gumama kao i u gt5 prologu i bit će zabavnije.


I evo "LETEĆEG" kruga:

you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #92 on: February 19, 2009, 14:00:54 »
Slazem se evo nek se ovaj TT ne boduje nek bude za probu pocinjemo iduci tjedan na :
Ako se dobro sjećam auti u arcade mode u su tvornički, dakle nikakve kupovine u GT Mode ne bi trebale imati utjecaja...

Što se tiče mog zadavanja zadataka imamo problem. Naime, nemam više PS2 tako da ne mogu učitati option file u kojem je sve otključano. Imam samo osnovno s početka igre kad je startam u PS3. Ipak, mogu neko vrijeme zadavati TT-ove ako želite...

Evo nešto za zagrijavanje:


Autumn Ring Mini - normal - TVR V8S - Max 286 Bhp - Min 945 Kg - tyres N2 (normal/road) - Driving Aids None - Transmission Manual




Slazete se sa mnom pocinjemo na autumn ring mini u ponedjeljak?
Samo cemo voziti s TVR V8S na autumn ring mini al snaga weight gume mozemo kako hocemo i  driving aids i transmission kak ocemo.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #93 on: February 19, 2009, 14:04:01 »
Slazem se evo nek se ovaj TT ne boduje nek bude za probu pocinjemo iduci tjedan na :
Ako se dobro sjećam auti u arcade mode u su tvornički, dakle nikakve kupovine u GT Mode ne bi trebale imati utjecaja...

Što se tiče mog zadavanja zadataka imamo problem. Naime, nemam više PS2 tako da ne mogu učitati option file u kojem je sve otključano. Imam samo osnovno s početka igre kad je startam u PS3. Ipak, mogu neko vrijeme zadavati TT-ove ako želite...

Evo nešto za zagrijavanje:


Autumn Ring Mini - normal - TVR V8S - Max 286 Bhp - Min 945 Kg - tyres N2 (normal/road) - Driving Aids None - Transmission Manual




Slazete se sa mnom pocinjemo na autumn ring mini u ponedjeljak?
Samo cemo voziti s TVR V8S na autumn ring mini al snaga weight gume mozemo kako hocemo i  driving aids i transmission kak ocemo.
Može ali  nek svak eksperimentira sa težinom, snagom i gumama kao i u gt5 prologu pa neče biti varanja, u arcade modu..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #94 on: February 19, 2009, 14:08:52 »
Da moze, a i otvorit cu topic za rezultate i tamo ce se postat vremena i slike, a ovo ce bit za chat tijekom utrka.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #95 on: February 19, 2009, 15:03:20 »
Jebiga... nekoć kad smo ja, Amar, Fizio i Toninho vozili nije nam trebala nikakva provjera. Napiše se vrijeme, a svi su se držali pravila.

Čemu eksperimentiranja kad bi svi trebali na ISTOME voziti? Jedino tako rezultati mogu biti mjerodavni...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #96 on: February 19, 2009, 15:11:41 »
Meni isto nije jasno zasto komplicirate. Zadajte sve parametre, ionako se sve vidi na post-race ekranu, koji neka bude mjerilo - i nema problema.

Ako ce netko i varati - neka vara, sebe vara.

Ako netko moze dokazati da je bolji samo ako ce varati one koji su doista dobri - eto mu ta pobjeda, neka si je doma mami nosi. Trajat ce mu veselje sve do trenutka kad s pravim vozacima ne dodje u pravu utrku.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #97 on: February 19, 2009, 19:45:29 »
Meni isto nije jasno zasto komplicirate. Zadajte sve parametre, ionako se sve vidi na post-race ekranu, koji neka bude mjerilo - i nema problema.
Ako ce netko i varati - neka vara, sebe vara.
A eto, to i ja kazem. Ali odluka je vec donesena da sve bude optional, pa eto...
Bar je napokon sve krenulo kako treba :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #98 on: February 19, 2009, 20:19:04 »
Jebiga Amare, sjećaš li se što sam ti pričao o (forumaškoj) demokraciji? ;D

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #99 on: February 19, 2009, 21:05:21 »
E da je Tuđman živ  ;D ;D ;D
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #100 on: February 19, 2009, 21:18:05 »
Nije sve dobro krenulo, ali sve ide ispocetka otvorio sam topic sve je optional, i dalje se slike postaju , a sad je stinger stavio event pa mislim da ce krenut daleko nabolje i molim sve one koji su odustali od ovog eventa da se vrate.

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #101 on: February 19, 2009, 22:29:46 »
Znaci kod onog eventa na autumn mini postate slika na novi topic.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #102 on: February 21, 2009, 10:42:27 »

Offline shelMi

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 9
  • Smoke tires ,not weed!
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #103 on: February 24, 2009, 15:54:56 »
e od sad i ja u Cup-u...
do kad traje Autmun???
do idučeg ponedjeljka???
ima ko več kaka vrememna???

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Dosada GT5p-a, gt4 cup!
« Reply #104 on: February 24, 2009, 16:25:25 »
Imas poseban topic za Autumn Mini isto pod Gran Turismo 4 podforumom.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi