Author Topic: Rezultati 2. trke Deep forrest raceway REVERSE RUF BTR 1986 2.3-9.3.  (Read 42302 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Deep Forest - reverse - RUF BTR 1986 - ne dirati snagu i kg! - tyres N2 - Driving Aids None - Transmission Manual


Igrajte fer... dva kotača uvijek na asfaltu, nema korištenja betona sa strane.


To je napiso stinger al da otvorim novi topic za to , za rezultate

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Za sada 1.30.705.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99


Eto uspio sam danas nešto odvoziti.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Koje ovo gume imaš?Trebale bi biti N2.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
RD znači Road?? A road su N2. No zašt ti ne piše N2?
dobro vrijeme turok.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Nemam pojma zakaj piše tak.I da to su normal gume road.Izaberem u opcijama Normal gume,tak i piše a onda na krajnjem rezultatu piše RD.Naime u podešavanjima pod Normal imam opcije Economy,nešto i Road.Imam neku ludu kopiju na DVD9 čiji recimo save ne prepoznaje ni orginalna igra ni kopija na običnom dvdu i obrnuto.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Ma to je to onda. RD - road. Dobro vrijeme, tolko bi i ja mogao imat otprilike, al ak tolko odvozim, bicu jako zadovoljan. Trenutno mi je 1'27.485. No danas sam vidio brzu liniju i skontao kako da budem brzi na odredjenim zavojima. Sekundu moram skinit. Ajd laku noc.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Nista od mene ps2 je gotov ne znam jel se isplati kupit novi. ???

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Mislim da se kupnja novog u tvom slučaju ne isplati... pretpostavljam da igraš samo GT4? Radije nađi gdje da zamijeniš laser za razumne novce tako da imaš što igrati dok ne dođe GT5, a onda prodaj plejku i tako vratiš novce uložene u laser

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
ja mislim da su RD=Road=N3 ali nemojte me držati za riječ
Economy=N1
nešto=N2
Road=N3
a moguće da su i Road N2 pa onda nešto su N3 ali onda bi nešto bilo na kraju jel??
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Imam neku ludu kopiju na DVD9 čiji recimo save ne prepoznaje ni orginalna igra ni kopija na običnom dvdu i obrnuto.

Da nije možda američki GT4?

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
ja mislim da su RD=Road=N3 ali nemojte me držati za riječ
Economy=N1
nešto=N2
Road=N3
a moguće da su i Road N2 pa onda nešto su N3 ali onda bi nešto bilo na kraju jel??
Ja kad odaberem Road (druge po redu, prve su Economy) piše mi N2. Tak da je to to onda valjd...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Neznam Sting,naime to je prva piratska verzija i to na DVD9,drugi su još dva-tri mjeseca tvrdili da je nemoguće kopirat GT4 a ja sam istovario 120kn za svoju kopiju koja izgleda i ima kutiju poput orginala.
Kad otvorim Normal gume onda mi idu redom : Economy,Comfort i Road.Znaći ako idu N1,N2,N3 onda je Comfort N2.Postam kasnije vrijeme sa Comfort gumama pa vi uvažite koje hoćete.

 

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Povodom ove naše rasprave o gumama malo sam isprobavao mogučnosti i kombinacije.Zaključio sam da postoji više kombinacija da na ekranu piše N2 tyres.Dakle, kada uđem u TT odaberem stazu i auto pojavi se ekran Driving options.Odabirom Economy guma na ekranu će pisati N1 ,odabirom Comfort guma pisat će N2 a Road guma pisat će RD.Ali ako uđem u Quick tune izbornik te postavim prednje gume Road a zadnje mogu biti bilo koje (Economy, Road ili Sports) na ekranu i dalje piše N2.Dakle smatram da je ovo potrebno toćnije definirati.Ja sam probao kombinaciju sa prednjim Road i stražnjim Sports gumama i u prvom krugu napravio sekundu bolje vrijeme nego s kombinacijom Road-Road kad sam vozio sat vremena.Ovim ne želim umanjiti vrijednost turokovog postignutog vremena,turok svaka čast ,odlično vrijeme ! Samo želim naglasiti da postoji više kombinacija guma a da oznaka guma na ekranu ostane ista.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Možda sam se i ja prevario. Možda mi Road nisu na drugom mjestu. Provjerim sutra.
Ja na onom početnom izborniku nista ne mjenjam, tek na Quick Tune promjenim sve šta je potrebno...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi