Author Topic: Rezultati 2. trke Deep forrest raceway REVERSE RUF BTR 1986 2.3-9.3.  (Read 40338 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Pa već smo na neki način pričali o tome... tko će voziti fer neka vozi, tko će muljati neka mulja ako ga to veseli

Ukratko, podrazumijeva se da sve četiri gume budu jednake

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
U čemu je problem? Ja npr upalim replay svog najbolje trenutnog vremena i na početku replaya mi piše COM/COM što bi značilo Front: Comfort / Rear: Comfort. Jelda? A problem je što ja pri vožnji nisam odabrao te gume, nego Road gume. Pri odabiru vrste Normal guma imam (po redu): Economy, Road i Sports. Kad odaberem Sports, piše mi ovo što turoku piše - RD. Kad odaberem Road, piše mi N2. A kada odvozim sa tim "N2" gumama i idem odgledat replay, kao što rekoh, piše mi COM/COM. Comfort gume se ne mogu odabrat tu na Arcade Modeu, al ja mislim da postoje u GT Modeu. Ako COM uopce označava Comfort...
Totalno sam sad zbunjen jer ne znam kako igra prepoznaje određenu vrstu guma, je li u svakoj verziji igre to drugčije imenovano i tako dalje...
Vozit ću sa Road, tj N2 gumama, pa kako ispadne.
Stavim sada dva replaya.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Znam da su loše kvalitete, a šta da radim. Nije snimano nekim masnim mobitelom, a fotić mi nešt šteka.

1'27.485:


1'27.116:

Ovaj drugi, bolji krug sam pogrješio, pa se ne broji. Dokaz ispod.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99


Već sam umoran od ovih varijanti s gumama.Uglavno vozim fer bez muljanja u Arcade modu,kaj god da odaberem  nikad mi ne piše N.Može biti E za economy,COM za comfort i RD za road.Ovo su vam rezultati sa RD i COM gumama od mene pa vi odaberite koje su N2.A da ostavim sport koje su gore kod odabira automobila vrijeme mi ide debelo ispod 1,20.
Ako nekog smeta ono bolje vrijeme nek onda stavi ovo drugo,meni je svejedno.Nije mi ionako cilj biti prvi nego da vidim gdje sam u odnosu na ostale ljubitelje GTa.Ja ovak i onak nisam recimo u licencama nikad imal sve zlatne pokale poput Amara pa se samo nadam da sam onak čista sredina.Eh uskoro idem po nove naoćale pa možda bolje vidim stazu ;D.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Već sam umoran od ovih varijanti s gumama.
Nije mi ionako cilj biti prvi nego da vidim gdje sam u odnosu na ostale ljubitelje GTa.
Također.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
N1 - Economy
N2 - Comfort
N3 - Road

to je sva mudrost, bar mi se tako čini
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
1.turok 1:26:219
2.tomivav 1:27:485
3.zujo 1:29:651-to dok mi je ps2 radio
4.kimi 1:30:705

Malo zakašnjelo al ljudi su vozili i neg buge rezultata.