Author Topic: PS3 update 3.10  (Read 39072 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 update 3.10
« Reply #45 on: January 27, 2011, 20:14:14 »
zakasnili su jedan dan
trebalo je to jučer navečer ;D

Ma nije moguće... slušam, što je sinoć bilo? :)

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: PS3 update 3.10
« Reply #46 on: January 27, 2011, 21:10:59 »
okršaj safety- knegas kod o.k. trial mountaina ;D
snimio sam replay ali je šteta što isti ne reproducira poruke i voice chat u toku vožnje :'(
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 update 3.10
« Reply #47 on: January 27, 2011, 21:16:03 »
Tko je kriv?

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: PS3 update 3.10
« Reply #48 on: January 27, 2011, 21:30:42 »
a tko je nevin?
nebi se štel mešat
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: PS3 update 3.10
« Reply #49 on: January 28, 2011, 13:16:57 »
a tko je nevin?
nebi se štel mešat

Ja ovo više ne mogu vjerovati! Opet taj knegas. Ako netko gleda replay te utrke ne vidi se puno. Nije bilo nikakvog okršaja. Vozili smo TM. a_b_e_l_7 je bio vodeći (brz dečko), ja drugi, knegas treći.... Nakon nekoliko krugova knegas me počeo stizati. I opet se, prije prvog tunela, s desna pogurnuo naprijed, ja sam lagano u lijevo da se ne sudarimo. Pustio sam ga naprijed. Mislio sam nema veze, sve jedno je bio malo brži od mene. Vozim za njim, ciljna ravnina (lamborghini) uz "sleepstream" brzo sam mu prišao. I tu je nastao problem. Moja greška. Zbog prilično velike brzine i te ravnice koja ima velik pad pri kraju, auto mi je lagano poskočio (slično ko na eigeru). Kočio sam doslovno u zraku i vidio sam da neću stići zakočiti i da ću udariti knegasa. Odlučio sam u tom trenutku (kočenja) da brzo skrenem na travu lijevo da ga ne udarim. Ali udarac je bio neizbježan, ali srećom auto mi se pretvorio u duha. Odahnuo sam, sve je znači u redu. Ali knegas je opet počeo sa svojim, da sam to namjerno, da uvijek idem na prvu  (a vidjelo se prije tunela tko uvijek ide na prvu) itd. E tad sam ja puko. Napisao sam mu poruku i izbrisao sam ga iz friend liste. I ugasio sam ps3. Mogu samo nagađati što je sve govorio o meni kad sam izašao iz loby-a. Ako je pljuvao po meni, tada ću objaviti prouku koji mi je napisao kad je imao incident sa stingerom u suzuki (ja nisam vozio). Do sad sam bio tiho jer sam mislio da se primirio.

Oprostite zbog ovog posta, ali trebao sam to izbaciti iz sebe. Kad me netko na takav način ocrnjuje, naravno da mi smeta. A uvijek vozim fer, jako pazim na startu, a pogotovo kod direktnog dvoboja. Već sam u par navrata pročitao na forumu od drugih vozača, vele da sam korektan vozač. Znam da sam korektan, ponekad možda i previše.



Offline sarray

  • Prof. Dr. Sci. Med.
  • Primarius
  • ******
  • Posts: 108
Re: PS3 update 3.10
« Reply #50 on: January 28, 2011, 13:41:31 »
a tko je nevin?
nebi se štel mešat

Ja ovo više ne mogu vjerovati! Opet taj knegas. Ako netko gleda replay te utrke ne vidi se puno. Nije bilo nikakvog okršaja. Vozili smo TM. a_b_e_l_7 je bio vodeći (brz dečko), ja drugi, knegas treći.... Nakon nekoliko krugova knegas me počeo stizati. I opet se, prije prvog tunela, s desna pogurnuo naprijed, ja sam lagano u lijevo da se ne sudarimo. Pustio sam ga naprijed. Mislio sam nema veze, sve jedno je bio malo brži od mene. Vozim za njim, ciljna ravnina (lamborghini) uz "sleepstream" brzo sam mu prišao. I tu je nastao problem. Moja greška. Zbog prilično velike brzine i te ravnice koja ima velik pad pri kraju, auto mi je lagano poskočio (slično ko na eigeru). Kočio sam doslovno u zraku i vidio sam da neću stići zakočiti i da ću udariti knegasa. Odlučio sam u tom trenutku (kočenja) da brzo skrenem na travu lijevo da ga ne udarim. Ali udarac je bio neizbježan, ali srećom auto mi se pretvorio u duha. Odahnuo sam, sve je znači u redu. Ali knegas je opet počeo sa svojim, da sam to namjerno, da uvijek idem na prvu  (a vidjelo se prije tunela tko uvijek ide na prvu) itd. E tad sam ja puko. Napisao sam mu poruku i izbrisao sam ga iz friend liste. I ugasio sam ps3. Mogu samo nagađati što je sve govorio o meni kad sam izašao iz loby-a. Ako je pljuvao po meni, tada ću objaviti prouku koji mi je napisao kad je imao incident sa stingerom u suzuki (ja nisam vozio). Do sad sam bio tiho jer sam mislio da se primirio.

Oprostite zbog ovog posta, ali trebao sam to izbaciti iz sebe. Kad me netko na takav način ocrnjuje, naravno da mi smeta. A uvijek vozim fer, jako pazim na startu, a pogotovo kod direktnog dvoboja. Već sam u par navrata pročitao na forumu od drugih vozača, vele da sam korektan vozač. Znam da sam korektan, ponekad možda i previše.




Nemojte biti primadone.. I uvrijeđeno se brisati sa liste i šta ja znam..  ;D

Touring car utrke podrazumjevaju kontakt - u prinicpu sve utrke koje nisu open wheel podrazumjevaju kontakt (jer je open wheel preopasan za kontakt), mada to nekima također nije garancija da se neće udarat.. Michael schumacher je prva asoscijacija npr, udaranje namjerno Damon Hilla u australiji, i Villeneuva u Jerezu..  ;D

Jednostavno - ako te neko malo kucne, jebiga, to je dio sporta.. Ako te neko razvali na taj način, da te nabije toliko da te izbaci iz putanje i on prođe, a spašavaš auto da ne izleti van - to nije prihvatljivo članovima našeg foruma i u skladu sa Fair play postulatima po kojima vozimo, onaj koji je to napravio treba pričekati i propustiti oštećenog - pa ponovno u borbu.

Ja sam osobno doživio i jedno i drugo ovdje. Npr. Titov Pionir me nabio u zavoju broj 2, Tsukuba. Kad je skužio, pričekao me, propustio, sve 5. Drugi slučaj, vodim na tsukubi, iza mene Fedro i još neko. Bore se za poziciju, prije zavoja broj 2 me nabiju, da sam jedva ostao na stazi i prođu. Čini mi se da je neko dobacio na headset "sorry sarray", ali da su pričekali - nisu.. No, nisam im zamjerio, usamljeno sam vozio do kraja na 3 mjestu i ok  ;D. Da sam imao headset bi dobacio, "pizda ti materina" ali to je to.. Dešava se, a borili su se jedan sa drugim, pa kaj sad.. ne vozimo za lovu..

A te plačipička priče, ti si mene zatvorio, ti si mene kucnuo, bla, truć, brisanje sa liste.. Dajte, nismo djeca..

P.S.
Naravno, ako se nefer ponašanje dešava konstantno, kao za jednog člana foruma kojeg neću sada imenovati, jer nisam vozio sa njim, ali priča se - zna se.. Ban i brisanje je legitiman način da se fer igrači zaštite sa od nekog ko svima kvari zabavu.. Ali, uvjek sam za to da se pruži par šansi, prije neke eventualne kazne..

Ban i brisanje

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: PS3 update 3.10
« Reply #51 on: January 28, 2011, 14:31:52 »
okršaj safety- knegas kod o.k. trial mountaina ;D
snimio sam replay ali je šteta što isti ne reproducira poruke i voice chat u toku vožnje :'(
Knegas je legenda!! ;D
Bas mi zao sto nisam bio prisutan....

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: PS3 update 3.10
« Reply #52 on: January 28, 2011, 14:35:54 »
a tko je nevin?
nebi se štel mešat

Ja ovo više ne mogu vjerovati! Opet taj knegas. Ako netko gleda replay te utrke ne vidi se puno. Nije bilo nikakvog okršaja. Vozili smo TM. a_b_e_l_7 je bio vodeći (brz dečko), ja drugi, knegas treći.... Nakon nekoliko krugova knegas me počeo stizati. I opet se, prije prvog tunela, s desna pogurnuo naprijed, ja sam lagano u lijevo da se ne sudarimo. Pustio sam ga naprijed. Mislio sam nema veze, sve jedno je bio malo brži od mene. Vozim za njim, ciljna ravnina (lamborghini) uz "sleepstream" brzo sam mu prišao. I tu je nastao problem. Moja greška. Zbog prilično velike brzine i te ravnice koja ima velik pad pri kraju, auto mi je lagano poskočio (slično ko na eigeru). Kočio sam doslovno u zraku i vidio sam da neću stići zakočiti i da ću udariti knegasa. Odlučio sam u tom trenutku (kočenja) da brzo skrenem na travu lijevo da ga ne udarim. Ali udarac je bio neizbježan, ali srećom auto mi se pretvorio u duha. Odahnuo sam, sve je znači u redu. Ali knegas je opet počeo sa svojim, da sam to namjerno, da uvijek idem na prvu  (a vidjelo se prije tunela tko uvijek ide na prvu) itd. E tad sam ja puko. Napisao sam mu poruku i izbrisao sam ga iz friend liste. I ugasio sam ps3. Mogu samo nagađati što je sve govorio o meni kad sam izašao iz loby-a. Ako je pljuvao po meni, tada ću objaviti prouku koji mi je napisao kad je imao incident sa stingerom u suzuki (ja nisam vozio). Do sad sam bio tiho jer sam mislio da se primirio.

Oprostite zbog ovog posta, ali trebao sam to izbaciti iz sebe. Kad me netko na takav način ocrnjuje, naravno da mi smeta. A uvijek vozim fer, jako pazim na startu, a pogotovo kod direktnog dvoboja. Već sam u par navrata pročitao na forumu od drugih vozača, vele da sam korektan vozač. Znam da sam korektan, ponekad možda i previše.




Nemojte biti primadone.. I uvrijeđeno se brisati sa liste i šta ja znam..  ;D

Touring car utrke podrazumjevaju kontakt - u prinicpu sve utrke koje nisu open wheel podrazumjevaju kontakt (jer je open wheel preopasan za kontakt), mada to nekima također nije garancija da se neće udarat.. Michael schumacher je prva asoscijacija npr, udaranje namjerno Damon Hilla u australiji, i Villeneuva u Jerezu..  ;D

Jednostavno - ako te neko malo kucne, jebiga, to je dio sporta.. Ako te neko razvali na taj način, da te nabije toliko da te izbaci iz putanje i on prođe, a spašavaš auto da ne izleti van - to nije prihvatljivo članovima našeg foruma i u skladu sa Fair play postulatima po kojima vozimo, onaj koji je to napravio treba pričekati i propustiti oštećenog - pa ponovno u borbu.

Ja sam osobno doživio i jedno i drugo ovdje. Npr. Titov Pionir me nabio u zavoju broj 2, Tsukuba. Kad je skužio, pričekao me, propustio, sve 5. Drugi slučaj, vodim na tsukubi, iza mene Fedro i još neko. Bore se za poziciju, prije zavoja broj 2 me nabiju, da sam jedva ostao na stazi i prođu. Čini mi se da je neko dobacio na headset "sorry sarray", ali da su pričekali - nisu.. No, nisam im zamjerio, usamljeno sam vozio do kraja na 3 mjestu i ok  ;D. Da sam imao headset bi dobacio, "pizda ti materina" ali to je to.. Dešava se, a borili su se jedan sa drugim, pa kaj sad.. ne vozimo za lovu..

A te plačipička priče, ti si mene zatvorio, ti si mene kucnuo, bla, truć, brisanje sa liste.. Dajte, nismo djeca..

P.S.
Naravno, ako se nefer ponašanje dešava konstantno, kao za jednog člana foruma kojeg neću sada imenovati, jer nisam vozio sa njim, ali priča se - zna se.. Ban i brisanje je legitiman način da se fer igrači zaštite sa od nekog ko svima kvari zabavu.. Ali, uvjek sam za to da se pruži par šansi, prije neke eventualne kazne..

Ban i brisanje

Potpuno se slazem s tobom. Ali izmedju mene i knegasa ne radi se o tome. On je prvi kojeg sam maknuo sa frend liste...

Offline poiux

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 596
Re: PS3 update 3.10
« Reply #53 on: January 28, 2011, 14:46:42 »
okršaj safety- knegas kod o.k. trial mountaina ;D
snimio sam replay ali je šteta što isti ne reproducira poruke i voice chat u toku vožnje :'(
Knegas je legenda!! ;D
Bas mi zao sto nisam bio prisutan....

A meni je bas drago sto nisam bio prisutan.
Zadnje sto mi treba i sto ocekujem od online utrka su takva natezanja.
PSN ID: poiux

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PS3 update 3.10
« Reply #54 on: January 28, 2011, 14:47:18 »
Meni je bilo pomalo smijesno   :D

Znaci zadnji update dijeli banove  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Fizio

  • Prof. Dr. Sci. Med.
  • Primarius
  • ******
  • Posts: 141
  • PSN-ID: Fizio_HR
Re: PS3 update 3.10
« Reply #55 on: January 28, 2011, 15:39:49 »
I što na kraju ima u novom updejtu od sinoć??


Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PS3 update 3.10
« Reply #56 on: January 28, 2011, 15:59:37 »
I što na kraju ima u novom updejtu od sinoć??


Evo ja sam napisao  ;)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 update 3.10
« Reply #57 on: January 28, 2011, 16:11:16 »
Ako je pljuvao po meni, tada ću objaviti prouku koji mi je napisao kad je imao incident sa stingerom u suzuki (ja nisam vozio).

Slobodno reci što je napisao, baš me zanima :)


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 update 3.10
« Reply #58 on: January 28, 2011, 16:13:32 »
I što na kraju ima u novom updejtu od sinoć??

Napisali su da kad dođeš na forum stisneš ono di piše "Novi postovi od vaše zadnje posjete" i da će ti tamo svaku temu otvoriti na misto di se je zadnji put čitao. Osim toga je pisalo da prije nego nešto napišeš pročitaš da li je već napisan odgovor na tvoje pitanje retaju retajski ;D

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: PS3 update 3.10
« Reply #59 on: January 28, 2011, 16:18:01 »
I što na kraju ima u novom updejtu od sinoć??
nekakve gluposti s "grief reportima". ako te netko gnjavi, možeš ga tužakati. od tehnikalija je stavljen blu-ray 3D support. i to je to.