Author Topic: Headsetovi, slušalice i ostalo  (Read 7311 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Headsetovi, slušalice i ostalo
« on: October 28, 2010, 12:13:32 »
Evo samo da javim da su sluše stigle pa da iznesem prve dojmove...

Naravno, ne bi bilo u redu da je sve u redu pa tako imaju nekakav kvar, ali ništa pretjerano značajno da bi mi se dalo vraćati ih u njemačku...

Naime, onaj dio na slušalicama di se podešava jačina tona ima i 4 tipke za zasebno određivanje snage na front, rear, central i sub zvučnicima. Front i rear rade normalno na normalni pritisak tipke, central treba pritisnuti kao konj da uhvati, dok sub neće ni čekićem :)

No, da se srediti na način da pojačaš sve do kraja, pa onda front, rear i central smanjuješ u odnosu na sub koji je zadužen za baseve pa ga volim imati dominantnijeg u odnosu na ostalo. Ovo je pretpostavljam izdvojen slučaj jer frend nema takvih problema. Vjerojatno kontakti na tipkama nisu sjeli kako treba.

Uspio sam nekako poštelati relativno zadovoljavajući zvuk, mada se još treba igrati sa tim jer varira od igre do igre kako podesiti sam zvuk, npr. u GT5 treba "izvući" neke zvukove ispred drugih, dok za pucačine to treba vratiti na normalne postavke. Tu treba malo uhvatiti ruku s podešavanjem, no nakon dva sata igranja različitih igara mislim da sam na dobrom putu.

Sve u svemu, prilično sam zadovoljan za prvo slušanje. Inače, slušalice su vrlo udobne i izgledaju kvalitetno, mikrofon je odlično izveden i fino se da podešavati udaljenost od lica, odvojene kontrole za zvuk i za headset... Zanimljivo je što se boje na tipkama mijenjaju ovisno o tome da li se zvuk pojačava ili stišava.

Čak i logo na slušalicama svijetli :-)

Inače, u kutiji se dobiju svi potrebni kablovi, počev od optičkog, pa do kablova za spajanje na pc, ps2, ps3 i x360... Probao sam ih i na boxu, a kako su on i plejka jedno pored drugoga jedino što treba napraviti jest optički kabel prebaciti s jedne na drugu konzolu, pet sekundi posla...


Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Headsetovi, slušalice i ostalo
« Reply #1 on: October 28, 2010, 19:57:34 »
Nice. Pretpostavljam da je ovo kvalitetniji proizvod. Koliko para ako smijem pitati?
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Headsetovi, slušalice i ostalo
« Reply #2 on: October 28, 2010, 21:06:35 »
110€

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Headsetovi, slušalice i ostalo
« Reply #3 on: October 29, 2010, 19:42:00 »
110€
S carinom ili bez?i daj molim te napisi s koje stranice si ih narucio jer ih ja isto mislim uzet!! ;)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Headsetovi, slušalice i ostalo
« Reply #4 on: October 29, 2010, 20:54:38 »
Imam frenda u njemačkoj pa je on uzeo... bez carine...


Imaš topik na gameplay forumu o headsetovima, mislim da ih tamo netko planira kupiti online pa pogledaj

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Headsetovi, slušalice i ostalo
« Reply #5 on: October 31, 2010, 09:18:25 »
Pogledao sam sve moguce webshopove i nisam nasao nijedan koji ih prodaje a da imaju shipping kod nas..... :(