Author Topic: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic  (Read 127047 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #90 on: October 08, 2009, 03:57:18 »
Klasa optimist ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #92 on: October 20, 2009, 01:16:01 »
Jel tko probao preko japanskog acc igrat online?

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #93 on: October 29, 2009, 15:43:50 »
U nedjelju idem do prijatelja igrat GT PSP.

Mislio sam samo isprobati, da se nađemo nakon što završi s poslom, ali me pozvo da dođem, pa da igramo PES i GT PSP. HAHA, jedva čekam. Licence, challengei, aaaaa ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #94 on: October 30, 2009, 23:07:52 »
Konačno sam skinuo fakin licence, naravno ne sa svim zlatima. Naj, ali naj hebenija mi je bila sa Countachom protiv Enza u mojte karlu. To me iscrpilo psihički, sad neću igrat GT PSP dok ne napunim baterije.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #95 on: November 02, 2009, 12:26:02 »
U nedjelju idem do prijatelja igrat GT PSP.
Kako je dobar! Nisam očekivao da će me "onaj" osjećaj napasti. Igra ispada da je točno onakva kakva treba da bude. To je Gran Turismo. Zaista izvrsno.

Vozio sam Nissan GRAN TURISMO SKYLINE GT-R ‘01 na Nurburgringu i ispalo je nevjerovatno. Nakon jednog odvozenog kruga, primjetio sam da mi je ASM bio ukljucen, pa sam i to iskljucio - a onda je počeo pakao. Prvo me iznenadilo kolko je teško kontrolirat auto, ali sam ubrzo uz kontrolu gasa svladao i to. Nažalost, u tih 30-ak minuta nisam uspio odvesti čisti krug. No, "bit će još prilika", kao što sam mu rekao ;D
Divno je bilo prenosit znanje i iskustvo na nešto drugčije, ali tako slično.

Sjećam se da su me i prsti na lijevoj ruci malo boljeli zbog neprirodnog držanja, što bi vjerojatno bilo još gore da sam dulje igrao, a vjerojatno nepodnošljivo da posjedujem PSP i igru, jer bi ju igrao dugo u noć.

Pukla me stvarna želja da si uzmem PSP samo radi ove igre, ali sam znao da je to puka želja, jer ne mogu sad uzimat PSP kad planiram PS3.

I da, Challengei su ovisnost. Šteta samo što nema time-trial challengea. Ili sam ja nešto propustio?
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #96 on: November 02, 2009, 18:01:00 »
Gas na R1, kočnica na L1, analogno skretanje, prsti ne bole.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #97 on: November 02, 2009, 21:05:55 »
Trebao bih probati. Na čemu je onda shiftanje brzina?

Ne znam jesu li to bile default postavke, ali shift up mi je na početku bio strelica dolje, a shift down strelica gore. To sam kasnije promjenio na L i R, kako je i na velikim konzolama. A analog mi je bio neobičan, nekako preosjetljiv. Možda je do navike, ne znam, ali analog mi je bio totalno drugčiji nego kako ga osjećam na kontroleru. Zato mi je bilo lakše skretat uz strelice (tapkanjem).
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #98 on: November 04, 2009, 11:24:31 »
Hm, malo mi je čudno, potrebno mi je privikavanje na steering s kratkim hodom analognog sticka. Za komande sam složio malo čudan raspored, najviše mi odgovara gas na X, a kočnica na R1. Shiftam automatski jer mi je za sada steering i mijenjanje brzina istom rukom nemoguća misija.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #99 on: November 04, 2009, 13:20:25 »
BTW... meni piše tamo u statistici da ima 54 challengea, a u recenzciji piše da ima 102 testa. Kako?

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #100 on: November 04, 2009, 15:50:44 »
102, točno tako. Jedino je moja američka verzija, pa je moguće da su eventi drugačije posloženi, ali 102 je točan broj. Možda ti se nije otvorio drugi dio challengesa, moraš prvo završit sve u 1. dijelu. I peobaj 2. grupu u 1. dijelu skinut zlata, dobijaš mogućnost slušanja mjuze sa memory sticka.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #101 on: November 04, 2009, 17:06:13 »
102, točno tako. Jedino je moja američka verzija, pa je moguće da su eventi drugačije posloženi, ali 102 je točan broj. Možda ti se nije otvorio drugi dio challengesa, moraš prvo završit sve u 1. dijelu. I peobaj 2. grupu u 1. dijelu skinut zlata, dobijaš mogućnost slušanja mjuze sa memory sticka.

Vrlo vjerojatno je to, imam ovu verziju koja se prodaje u našim trgovinama. Inače, nakon što sam odvozio C mi je napisao da mogu slušat mjuzu sa sticka.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #102 on: November 04, 2009, 21:29:40 »
Već sam dogovorio i ponovno igranje, opet za vikend. ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #103 on: November 05, 2009, 13:47:41 »
Ja imam verziju koja je prva bila dostupna na Mininova, jako povoljno. Inače, kad nabavim GT5, nadam se da neću moći prebaciti aute kupljene ovdje na PS3. Ipak je ljepše kad ponovo kreneš iz nule. Valjda me neće kriza natjerat da prodam PS3.

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Gran Turismo PSP - sluzbeni topic
« Reply #104 on: November 05, 2009, 15:21:59 »
Konačno sam skinuo fakin licence, naravno ne sa svim zlatima. Naj, ali naj hebenija mi je bila sa Countachom protiv Enza u mojte karlu. To me iscrpilo psihički, sad neću igrat GT PSP dok ne napunim baterije.

Baterije na PSP??? ;)
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI