Author Topic: YLOD  (Read 93638 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: YLOD
« Reply #75 on: December 27, 2011, 18:04:51 »
Kolko sam ja upoznat Stinger ti je totalno cjepljen i imun na sve tipove odšarafljivanja , zavidavanja , rastavljanja , grijanja , ispuhivanja ....
::) ;)
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: YLOD
« Reply #76 on: December 27, 2011, 18:06:20 »
Ne zanima me nimalo kopanje po konzolama... uostalom, što, da opet čekam kad će mi riknuti, a nikakve garancije nemam koliko će trajati. Da mi se to dogodi tijekom subotnjeg utrkivanja? Jebote, razvalio bih je u miljon komada ;D

Mislio sam kupiti tv pa imam nešto novaca, no eto, tv otpada, pa ću kupiti plejku. Mogu izvuć neki popust na novu, staru ću dati za neku siću i to je to... a tv kad dođe na red, jebiga



Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: YLOD
« Reply #77 on: December 27, 2011, 18:10:29 »
I to je istina što kažeš, novo je novo , a sad se vrte oko 1.900.- ,pa do 2.500.- sa nekom igricom.itd...
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: YLOD
« Reply #78 on: December 27, 2011, 18:15:12 »
Prika mi je našao vezu za 1750, ovaj od 160gb. Dobit ću neku siću za ovu staru i to je to... jebiga, tako sam se napalio na novi tv, al zajeb. S druge strane, zamisli da sam kupio tv, pa da mi je onda riknula plejka, a ja nemam novaca za novu. Tek tad bi bilo sranje ;D

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: YLOD
« Reply #79 on: December 27, 2011, 18:19:22 »
Super  ;) ,jer ja sam ovo govorio za 250 Gb  i za 320Gb , a to što kažeš za tv ,bogami i ja bi zamračio .ma zamisli imaš TV i ..gledaš RTL >.... ::) :P ;D ;D
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: YLOD
« Reply #80 on: December 27, 2011, 18:24:07 »
Ma meni samo nije jasno kako je u Slavoniji nestalo piva i kulena od kada je ovaj kizo otiša gore . I sad mu je dosadno , pa gnjavi onog susjeda da bi visio na ovom forumu.

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: YLOD
« Reply #81 on: December 27, 2011, 18:45:11 »
Stingeru šta nema negdje nekakvih akcija TV+PS3!!!!????
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: YLOD
« Reply #82 on: December 27, 2011, 18:51:27 »
Ima, al ja nemam novaca

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: YLOD
« Reply #83 on: December 27, 2011, 18:57:48 »
A ovi se razbacuju!!

FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: YLOD
« Reply #84 on: December 27, 2011, 18:59:37 »
Ma ja sam pokuša okrenuti malo na šalu . Žao mi je Žele što se desilo to sranje s YLOD-om , jer znam da u ovim vremenima zaista nije lako odvojiti lovu za kupiti novu konzolu.Moram reći da sam jako razočaran s trajnošču svih ovih novih čuda tehnologije. Pa jebote , još se sječam kad sam počeo prepoznavati slova (zanemarite Č i Ć)i doma slovkao : O,B,O,D,I,N  i ispalio FRIŽIDER . Ali taj frižider i dan danas radi , a več tada mu je bilo više od 10 godina a ja napunio 40.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: YLOD
« Reply #85 on: December 27, 2011, 18:59:56 »
A ovi se razbacuju!!

http://www.youtube.com/watch?v=bnC95hU7G_M
Pretpostavljam da jedno i drugo nisu bili u funkciji prije udara, trebala je televizija raditi.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: YLOD
« Reply #86 on: December 27, 2011, 22:09:18 »
S druge strane, zamisli da sam kupio tv, pa da mi je onda riknula plejka, a ja nemam novaca za novu. Tek tad bi bilo sranje ;D
Upravo to se meni desilo, presao sam sa SDTV na LCD i drugi dan mi rikne plejka.....sva sreca pa je placa taman bila!! ;D

Nego ja nikak da si dam truda i ocistim ovaj slim, nisam ga jos nijednom otvarao a nakon godinu i pol i kolko ga igram sigurno nebi bilo lose da to napravim..... :-\

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: YLOD
« Reply #87 on: December 28, 2011, 06:21:05 »
Ma koliko se mi igramo, dobro i duraju. To su tisuce sati igranja, a ponekad mi radi i vise od 10h u komadu. Nerijetko.

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: YLOD
« Reply #88 on: December 28, 2011, 08:38:28 »

Upravo to se meni desilo, presao sam sa SDTV na LCD i drugi dan mi rikne plejka.....sva sreca pa je placa taman bila!! ;D

Nego ja nikak da si dam truda i ocistim ovaj slim, nisam ga jos nijednom otvarao a nakon godinu i pol i kolko ga igram sigurno nebi bilo lose da to napravim..... :-\

Ja sam svog debeljka ocistio neki dan prvi puta u 5 god od kako ga imam!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: YLOD
« Reply #89 on: December 28, 2011, 13:59:42 »

Upravo to se meni desilo, presao sam sa SDTV na LCD i drugi dan mi rikne plejka.....sva sreca pa je placa taman bila!! ;D

Nego ja nikak da si dam truda i ocistim ovaj slim, nisam ga jos nijednom otvarao a nakon godinu i pol i kolko ga igram sigurno nebi bilo lose da to napravim..... :-\

Ja sam svog debeljka ocistio neki dan prvi puta u 5 god od kako ga imam!

ja sam svoj debelog ćistio prvi put nakon cirka 3 godine, to je bilo prošlo ljeto ili proljeće mi se ćini
vjerojatno ću ovo proljeće opet nevjerojatno koliko se prašine nakupi oko ventilatora
a možda ću ga čistiti i ranije ako uzmem drugi hard, SSD mi je preskup
al ima hardova jeftinih a bolji su sigurno nego ovaj šta je unutra
www.motori.hr

if in doubt, go flat out