GT Sanatorium & Archeology > Tourist Trophy

A nastavak?

(1/9) > >>

Ikral:
Ova generacija konzola još nije dobila pristojnu motoristicku igru. Da, igrao sam i MotoGp i SBK. Toliko želja, a samo jedan Polyphony.

crorastafa:
da to definitivno ne bi bilo lose tourist trophy 2 ili tourist trophy hd... ;D ;D

PrkaST:
uuuuuu šta bi da za tourist trophy na trici aaaaaaaa ;)

Ikral:
Što mislite, hoće li nastavak biti uskoro najavljen? Pošto GT izlazi, mislim da će dio tima sigurno , ako već ne rade, onda uskoro početi rad na "dvojci". Mjesta za napredak definitivno ima puuno, prvi dio smo "prerasli" davno, hardver je tu, a i kupaca ne manjka sigurno. Po svim zakonima tržišta (ja ih, kao, znam ;D), rekao bih za jedno 2 godine možemo očekivati TT2. Željno.

sagitarius:
Ja sam gotovo siguran da ce ga napraviti, s tim da je vrlo izvjesno kako bi za sve vlasnike GT5 mogao doci kao DLC add-on, buduci da koristi istu fiziku, engine i sve - samo ubace motore i inkorporiraju ga u igru..

A mislim da oni i sami tako to planiraju, kad jednom prodaju milijunima GT5, prodat ce njima 3 milijuna im i 100 motora za novih 30 eura kao download + koja staza, i eto novih 100 milijuna novaca ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version