Author Topic: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic  (Read 81626 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #150 on: September 30, 2010, 19:51:57 »
Nemam ništa protiv, nek se ljudi zabavljaju. Meni ionako nebitno kad nemam Box.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #151 on: December 09, 2010, 23:37:49 »
Nego... imao sam prilike na Xboxu kojeg sam nekad imao haklati prvu FM, a kod frenda FM3... i igre su fakat zakon (da nemam svoj logitech volan i da je XBL online utrkivanje besplatno, mozda bih si i kupio kombinaciju X360 i FM3 umjesto PS3 i GT5)

Jel vi mislite, da su u MSu imali zlatnu priliku pocetkom studenog objaviti FM3 za PC... time ionako ne bi konkurirali FM3 na X360 jer tko je htio FM3 vec je kupio; a odvratili bi dosta potencijalnih kupaca PS3 i GT5 koji su istovremeno i vlasnici dost jakog PCa od kupnje plejke.
Vozi miško

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #152 on: December 09, 2010, 23:44:06 »
Možeš mislit što bi ih odvratili...

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #153 on: December 10, 2010, 09:12:23 »
Možeš mislit što bi ih odvratili...
možda i bi, pogotovo u americi.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #154 on: December 10, 2010, 10:56:45 »
Tko je htio voziti Forzu, kupio je box. Ako je cekao da izadje GT5 da bi kupio PS3, tesko da ce odustati zbog Forze na PC-u. Najvjerojatnije bi ta skupina ljudi kupila i PS3 i GT5 i Forzu za PC.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #155 on: December 10, 2010, 11:13:33 »
Možeš mislit što bi ih odvratili...
možda i bi, pogotovo u americi.
Ma nema šanse... tko se je htio forzati taj je i uzeo box... naročito u americi

U ovih godinu, godinu i pol se je sasvim iskristaliziralo kakva publika obitava u forzi online, a ovi na pc-u uglavnom voze neke ozbiljnije stvari. Pri ovome ne mislim da je forza neozbiljna igra, već da ima uglavnom neozbiljnu online publiku. Ovi što na forzi ozbiljno voze ti ionako imaju svoje klanove, ali to je manji broj ljudi...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #156 on: December 10, 2010, 11:16:38 »
Forza bi tesko prosla da je napravljena za PC.

Prije svega, programirana je unutar odredjenih restrikcija, prema "standardima" konzola. Tu prije svega mislim na svije kljucne stvari iz perspektive PC simulacija: broj automobila na stazi i pristup karijeri.

PC simulacije vec odavno nemaju "karijeru", vec sve apsolutno dolazi otkljucano, uz manje iznimke, koje uglavnom potvrdjuju to pravilo. Potom, 8 auta na stazi je smijesno iz perspektive PC simulacija.

Problem za Forzu bi u tom slucaju nastao na tri polja.

1. igra za PC bi tehnicki bila superiornija u odnosu na Box verziju (napravili bi postenu podrsku za volane, izbacili steering buffer, mozda i dodali vise automobila - pretpostavimo da to nije problem kad imas radnu memoriju na raspolaganju, imala bi visu rezolciju, stabilniji framerate, a morala bi doci i s kompleksinijim online opcijama (kvalifikacije na prvom mjestu)

2. igra bi sadrzajno morala biti okrenuta posve drugoj populaciji. PC igraci bi doslovno poludili da moraju prolaziti kroz karijeru, a da ne pricam da bi sadrzajno sve moralo biti napravljeno u citavom My Community segmentu, koji je dizajniran s dvije pretpostavke na pameti: XboxLive servisu i konzolaskoj publici (sve trade&share funkcije).

3. citav online - kao najvaznija stvar iz perspektive ne samo PC platforme - morao bi biti drasticno promjenjen, jer ovo sto smo dobili u FM3 je totalno smece u odnosu na sjajan FM2.

Dakle, ispalo bi kako je teoretska Forza 3 za PC visestruko superiornija prema Forzi 3 za Xbox.

A taj pucanj u oba koljena Microsofot nikad ne bi napravio, jer bi to znacilo instant-smrt za njihov trenutno jedini konkurentski serijal prema GT-u i s prodajne strane Top5 first-party serijal.

Uz finalnu napomenu - prodaja PC simulacija je praktivno nepostojeca u odnosu na konzolaske. Tu nema rasprave. Niti jedna PC simulacija ne moze ni prismrditi brojkama koje voznje ostvaruju na konzolama, iz sto razloga. PC simulacije su isklucivo hard-hard-core, namjenjene su publici toliko uskoj da uza biti ne moze i njihova isplativost je jedva pokrivanje.

Pa i Sibin je dodatno odgodio svoj novi GTR, iako je trebao izaci jos u proljece. Jednostavno, taj citav zanr na PC-ju odumire, jer su troskovi proizvodnje postali preveliki za ostvarivanje potrebnog prodajnog rezultata. Jedine dvije stvari koje funkcioniraju ekonomski su rFactor i iRacing, a ocekujte i da ce rFactor 2 krenuti stopama iRacinga s pretplatom.

No i tu su brojke samih igraca generalno porazne, iako sam revenue donosi isplativost - iRacing ima 20.000 pretplatnika koji placaju godisnju pretplatu.Na stranu sto im to derivira 2 milijuna dobiti godisnje, to je 20.000 ljudi. Nista. Vise se prodalo bugovitog i nikakvog Ferrari Challengea putem PSN-a nego sto oni imaju pretplatnika.

Tu kruha dugorocno nema i sa ovim problizavanjem koje je GT5 napravio prema PC simulacijama i prodaji koju ostvaruje, te svime onime sto ce donijeti i Forza i GT na iducoj generaciji (s tim da ce i FM4 i GT6 vjerovatno izaci vec na ovoj) ne vidim niakakvu blistavu buducnost za PC simulacije i njihov neki ogroman daljnji razvoj.

Mainstream za njih vec odavno ne postoji, pametni studiji su vec odavno otisli raditi za konzole (Slightly Mad je odjebao svoj Ferrari PC projekt i umjesto toga otisao raditi Shift i zaradio milijune, Simbin je testirao konzole s RacePro, a sto god iduce izdali izdat ce i za konzole - GTR2 je trebao ici na Box, ali ga nisu mogli portati svojedobno...) i ja uopce ne vidim neku buducnost za to.

Naravno, zatvorene hard-core zajednice ce uvijek postojati, rFactor, NetKar Pro i iRacing ce ostati isplativi jos neko vrijeme, ali kada se pogleda perspektiva kroz 10 godina i uzme u obzir kako danas konzole "odgajaju" mlade vozace - i nude im razinu simulacije vise-manje sada usporedivu s PC-jem, ali i uz masu drugih stvari koje sve danasnje PC simulacije nemaju - to je sve poprilicno rjesena stvar.

Zakljucak, Forza 3 na PC bila bi jedan vrlo neisplativ projekt :)

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #157 on: May 24, 2011, 11:23:56 »
Danas sam igrao forzu 3 (offline).

Očekivao sam nešto poput Shifta. Ali sam se ugodno iznenadio. Ne da je kao Shift, nego nema apsolutno nikakve veze s njim. Dalekoooo je bolja igra.

Igra me oduševila (a igrao sam samo sat i po vremena).

Naravno, cilj mi je bio usporediti je s GT5.

U tih sat vremena primjetio sam na stazi: alfa mito, renault twingo novi, ford fiesta nova, focus rs, golf II GTI, sad se više ne mogu sjetiti koji su još bili, ali ih je bilo još najmanje 5 kojih u gt5 nema. Europski auti.

Fizika - sasvim ok. Lijepo ponašanje auta. Realno, ali ne toliko koliko u GT5 (GT5 po meni je za 30% bolji; to je ono što me najviše iznenadilo u igri. Kao što sam već napisao, fizika je sasvim ok. Odlično je izbalansiran kontroler za vožnju, priviknuo sam se već nakon 3 kruga). Brzina okoliša sasvim u skladu s trenutnačnom brzinom automobila, identično kao i u GT5). A.I. znaju voziti (da se sretnu AI vozači iz Forze i GT5 na nekoj stazi, ovi prvi bi "obrisali pod" s retardusima iz GT5  ;D).

Vozio sam: Ford Fiestu - impresionirao me zvuk motora (tutnjava 4-cilindarskog motora PRI 6000 okr, potpuno preneseno iz stvarnosti)

                 Alfa Brera V6 - unutrašnjost nije na razini GT5, ali opet osjećaj vožnje i zvuk, pravi prekrasni zvuk alfinog V6 motora (bio sam van sebe, i ujedno pomalo ljut, jer brera u igri koju najviše volim ima razočaravajuće iritantni zvuk motora koji nema apsolutno nikakve veze sa alfinim draguljem 3.2 V6)

                 Izvorni Porsche 911 iz mislim 89. - lijepo se osjeća da je motor na pogrešnom mjestu (iza), tj. kod oštrije vožnje lagano proklizava stražnji kraj, koji je vrlo lako kontrolirati i nevjerojatno je zabavan za vožnju. Zvuk  :) (znam da sam već sa tim zvukom dosadan).


Zaključak:
Nevjerojatno koliko je zvuk važan za sveukupni doživljaj vožnje i to je ono što po meni fali u GT5. Da nisu toliko trošili vrijeme na bespotrebni muzej, photo mod, reli, track maker, nego da su napravili ajde oko 300 premium (novijih) automobila, prenesli zvuk automobila iz stvarnosti, dodali još nekoliko dobrih staza, Forza bi meni izgledala smiješno. Ali sad baš i ne. Forza ima novije automobile, pravi zvuk, svi automobili imaju unutrašnjost, jako zabavan vozni model, pametne AI. Na kraju bi rekao da je GT5 bolja igra. Samo zbog fenomenalne fizike i zbog toga jer je čista simulacija (ipak mi je to najvažnije). Da nema ovog foruma i da ne vozimo prvenstva, prodao bih PS3 i sve igre koje imam i kupio Xbox, forzu, fanatec volan i uživao.    

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #158 on: May 24, 2011, 11:35:18 »
šteta što ne voziš na volan jer me najviše ta razlika u fizici interesira
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #159 on: May 24, 2011, 11:39:48 »
Forza 3 je super igra, pogotovo na pocetni dojam - a pogotovo naglaseno sada kada smo prepuni zamjerki na racun GT5.

Prije svega, uopce nam govora kako je izbor atraktivnih i pozeljnih automobila u Forzi superiororan u odnosu na GT5. Forza 3 ima jednostavno najbolji lineup automobila ikad u ijednoj igri (pogotovo Ultimate izdanje, gdje se dobije 80% DLC automobila) i tu govora nema.

Zvuk Forze je okej, ali stvarno ne bih rekao da je toliko bolji od zvuka u GT5. Ono sto je problem GT5 je sto namjerno reducira zvuk u svim pogledima osim u pogledu odostraga (ili kroz replay). Forza mudro "stela" zvuk kroz bumper/kabinu i uvijek ga cini atraktivnim, dok je cinjenica kako GT iz nekog razloga namjerno zagusuje citav zvuk auta - koji postoji kad se na auto gleda odozgora ili pogleda prema natrag kad je motor straga - i onda ispada je da zvuk u GT losiji, sto apsolutno nije. Jedini je problem sto Forza puno bolje "koristi" zvuk da bi bila atraktivnija.

Sto se "cokpita" tice, to je mac s dvije ostrice. Naime, dok GT ima izmodeliranu citavu unutrasnjost za Premium automobile (tek je nekoliko modela u tome iznimka), u Forzi automobili prilikom pogleda natrag ne pokazuju unutrasnjost, a drasticno su hendikrepirani i svi koji voze na volan jer pogledi lijevo-desno takodjer ne pokazuju unutrasnjost.

Forza ima sjajan vozni model, ali on je glupo "pojednostavljen" sa mnostvom "nevidljivih" asistencija koje se ne mogu iskljuciti, a u odnosu na FM2 namjerno su pojednostavili i kocenje bez ABSa i samu fiziku sudara - koja u FM2 jednostavno bila najbolja ikad.

Da se razumijemo, Forza je mrak serijal i vrhunska voznja sa stotinu stvari koje ima, a koje druge igre - ne samo GT5 - nemaju. Ali njen je problem sto takodjer ima puno mjesta gdje jednostavno rade potpune gluposti, u cijelosti usporedive sa slamperajom koji je u nekim drugim segmentima prisutan u GT5.

I da zakljucim, ja, Dzidza, Stinger i svi koji igramo Forzu svakako bi svima preporucili da si nabave i Box i Fanatec i Forzu 2, 3 i nadolazecu 4 - ali to je skupa igra nazalost. Mada uzmi u obzir i da imas sve to - i Gold pretplatu, jer bez nje nema onlinea na Boxu - i dalje bi igrao GT5 - jer je fizika jednostavno bolja i igra je kao simulacija uvjerljivija.

Ali daj Boze da sto vise ljudi ovdje do kraja godine nadje neku crkavicu viska i pokupuje sve sto treba za Forzu 4 - jer to ce sasvim sigurno biti igretina i pol. Sve sto znamo vec sad je fantasticno, a kada 8.6. objave sve detalje mislim da ce sve virtualne vozacke zajednice jednostavno poludjeti od srece.

šteta što ne voziš na volan jer me najviše ta razlika u fizici interesira

Fizika Forze je super, ali nije ni blizu fizici iz GT5. Dok GT5 mozes usporedjivati sa iRacingom ili NetKart Pro ili nekim trecim vrlo sofisticiranim PC hard-core simulacijama, Forza ipak ostaje konzolaska simulacija. Fenomenalna i najbolja nakon GT5, ali ipak pogurana unatrag u odnosu na FM2, a ne unaprijed.


Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #160 on: May 24, 2011, 14:12:31 »

...

                 Alfa Brera V6 - unutrašnjost nije na razini GT5, ali opet osjećaj vožnje i zvuk, pravi prekrasni zvuk alfinog V6 motora (bio sam van sebe, i ujedno pomalo ljut, jer brera u igri koju najviše volim ima razočaravajuće iritantni zvuk motora koji nema apsolutno nikakve veze sa alfinim draguljem 3.2 V6)

                 ...


Malo ti je tu Alfe prijatelju. Taj V6 razvijen je u suradnji sa GM-om, i iako je proglasen za najbolji V6 na svijetu, nema ni 10% duše starog ALFINOG 2.5 V6 iz AR156 i 166. U odnosu na tu staru (divlju) masinu, ovo je traktor. ;D

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #161 on: May 24, 2011, 14:13:05 »
Forza 3 je super igra, pogotovo na pocetni dojam - a pogotovo naglaseno sada kada smo prepuni zamjerki na racun GT5.

Prije svega, uopce nam govora kako je izbor atraktivnih i pozeljnih automobila u Forzi superiororan u odnosu na GT5. Forza 3 ima jednostavno najbolji lineup automobila ikad u ijednoj igri (pogotovo Ultimate izdanje, gdje se dobije 80% DLC automobila) i tu govora nema.

Zvuk Forze je okej, ali stvarno ne bih rekao da je toliko bolji od zvuka u GT5. Ono sto je problem GT5 je sto namjerno reducira zvuk u svim pogledima osim u pogledu odostraga (ili kroz replay). Forza mudro "stela" zvuk kroz bumper/kabinu i uvijek ga cini atraktivnim, dok je cinjenica kako GT iz nekog razloga namjerno zagusuje citav zvuk auta - koji postoji kad se na auto gleda odozgora ili pogleda prema natrag kad je motor straga - i onda ispada je da zvuk u GT losiji, sto apsolutno nije. Jedini je problem sto Forza puno bolje "koristi" zvuk da bi bila atraktivnija.

Sto se "cokpita" tice, to je mac s dvije ostrice. Naime, dok GT ima izmodeliranu citavu unutrasnjost za Premium automobile (tek je nekoliko modela u tome iznimka), u Forzi automobili prilikom pogleda natrag ne pokazuju unutrasnjost, a drasticno su hendikrepirani i svi koji voze na volan jer pogledi lijevo-desno takodjer ne pokazuju unutrasnjost.

Forza ima sjajan vozni model, ali on je glupo "pojednostavljen" sa mnostvom "nevidljivih" asistencija koje se ne mogu iskljuciti, a u odnosu na FM2 namjerno su pojednostavili i kocenje bez ABSa i samu fiziku sudara - koja u FM2 jednostavno bila najbolja ikad.

Da se razumijemo, Forza je mrak serijal i vrhunska voznja sa stotinu stvari koje ima, a koje druge igre - ne samo GT5 - nemaju. Ali njen je problem sto takodjer ima puno mjesta gdje jednostavno rade potpune gluposti, u cijelosti usporedive sa slamperajom koji je u nekim drugim segmentima prisutan u GT5.

I da zakljucim, ja, Dzidza, Stinger i svi koji igramo Forzu svakako bi svima preporucili da si nabave i Box i Fanatec i Forzu 2, 3 i nadolazecu 4 - ali to je skupa igra nazalost. Mada uzmi u obzir i da imas sve to - i Gold pretplatu, jer bez nje nema onlinea na Boxu - i dalje bi igrao GT5 - jer je fizika jednostavno bolja i igra je kao simulacija uvjerljivija.

Ali daj Boze da sto vise ljudi ovdje do kraja godine nadje neku crkavicu viska i pokupuje sve sto treba za Forzu 4 - jer to ce sasvim sigurno biti igretina i pol. Sve sto znamo vec sad je fantasticno, a kada 8.6. objave sve detalje mislim da ce sve virtualne vozacke zajednice jednostavno poludjeti od srece.

šteta što ne voziš na volan jer me najviše ta razlika u fizici interesira

Fizika Forze je super, ali nije ni blizu fizici iz GT5. Dok GT5 mozes usporedjivati sa iRacingom ili NetKart Pro ili nekim trecim vrlo sofisticiranim PC hard-core simulacijama, Forza ipak ostaje konzolaska simulacija. Fenomenalna i najbolja nakon GT5, ali ipak pogurana unatrag u odnosu na FM2, a ne unaprijed.



amar:
Zvuk Forze je okej, ali stvarno ne bih rekao da je toliko bolji od zvuka u GT5. Ono sto je problem GT5 je sto namjerno reducira zvuk u svim pogledima osim u pogledu odostraga (ili kroz replay). Forza mudro "stela" zvuk kroz bumper/kabinu i uvijek ga cini atraktivnim, dok je cinjenica kako GT iz nekog razloga namjerno zagusuje citav zvuk auta - koji postoji kad se na auto gleda odozgora ili pogleda prema natrag kad je motor straga - i onda ispada je da zvuk u GT losiji, sto apsolutno nije. Jedini je problem sto Forza puno bolje "koristi" zvuk da bi bila atraktivnija.


Istina, kod pogleda odostraga GT5 ima odličan zvuk. Realističan. I što to meni znači? Apsolutno ništa. Ja kad vozim uvijek stavljam kameru unutrašnjosti. Vozeći forzu jednostavno mi mami osmjeh na lice, što gt5 nikad nije. Svakim novim nastavkom samo razočaranje što se tiće zvuka (uz nekoliko iznimaka).  Primjer, Ford Focus ST (ovog vozim u stvarnom životu i znam kako bi trebao zvučati). U GT5 je žalosno, iritantno. Baš zbog toga ga izbjegavam voziti. Forza je skoro pa pogodila točno onako kako se u kabini i čuje ST (isto tako i Shift). R8 u GT5, odličan auto za voziti. I opet zvuk smiješan u kabini, ko mlinček za kavu.

I da još sam htio reći da nema smiješnog slipstrima. I to jako pojačava gušt vožnje, i "prikazuje" osjećaj snage automobila; kad si ovome ispred na braniku i skroz lagano ga ideš obilazit s desne (mada ti AI forze baš i ne da), pa kočenje u zavoj.... Čisti gušt (i kroz cijeli taj manevar te prati odličan zvuk motora u kabini :)). Da to ima GT5 bio bi savršen.

Bilo bi super da se svi možemo prebaciti na Forzu 4, jer sam sad uvjeren da bude to strašna igra.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #162 on: May 24, 2011, 14:15:37 »

...

                 Alfa Brera V6 - unutrašnjost nije na razini GT5, ali opet osjećaj vožnje i zvuk, pravi prekrasni zvuk alfinog V6 motora (bio sam van sebe, i ujedno pomalo ljut, jer brera u igri koju najviše volim ima razočaravajuće iritantni zvuk motora koji nema apsolutno nikakve veze sa alfinim draguljem 3.2 V6)

                 ...


Malo ti je tu Alfe prijatelju. Taj V6 razvijen je u suradnji sa GM-om, i iako je proglasen za najbolji V6 na svijetu, nema ni 10% duše starog ALFINOG 2.5 V6 iz AR156 i 166. U odnosu na tu staru (divlju) masinu, ovo je traktor. ;D

ok, ali predivno zvuči (stavi na youtube, barem do nekle se dobije dojam)

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #163 on: May 24, 2011, 14:19:14 »
ma "čuo" sam ih svih u RL, zato i kazem ;)

sto se duzih voznji tice, vozio sam se u breri, ali 2.4 jtd 200 ks
ne ide loše (mada ne ide ni pretjerano dobro), ali težak auto... jako težak... to ga ubija + ja dizele ni plinare ne mogu smisliti, a ovo ulazi u jednu od tih kategorija... ;D
kod v6 je jos gora situacija... još više kg, a samo 60 ks više...
od opreme naravno nema što nema (ova je bila nakrcana sa cca. 20 t € opreme), ali zadnji sicevi su samo za ukras ;D
sve u svemu, da je malo (puno) lakša, ljepša od iza, i da benzinci imaju više duše, možda bi me više privlačila, ovako... propuštam... (inače, volim alfe, jako... ;) )

btw... v6 benzinac ima manje ili slicno momenta sa tom 2.4 čađarom... tako da stvarno je problem u kilaži... a to je i sama tvornica priznala... pogotovo za spidera...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #164 on: May 24, 2011, 14:24:27 »
Stvar je u tome da savrsene igre nema, jer ne moze se pogoditi svaciji ukus. Uvijek ce se podilaziti masama, jer glavna stvar je profit, i bez zarade nema ni igara. Bitno je na kraju da se mozemo dobro zabaviti, i malo usmjeriti paznju dalje od svakodnevnih briga i problema. Box, Fanatec i Forza su mi zasad vrlo nedostupni, ali mislim da bi svatko tko to moze progurati kroz svoje tekuce financijsko poslovanje trebao to kupiti, utoliko sto Fanatec radi i na PS3. Dakle, ako nemate volan, ili raznisljate o zamjeni/kupnji, dodajte u tu racunicu jos soma ipo kuna za Box, i cekajte Jesen (stize dunjo moja).