Author Topic: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic  (Read 78213 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #165 on: May 24, 2011, 16:18:10 »
Moje misljenje je da koliko god Forza bila dobra u nekim segmentima njena fizika i narocito volan nisu ni blizu GT-u i Logitechu G25/27. Super igra, ali u ovom meni najvaznijem dijelu ipak je iza gt-a. Meni cak i Fanatec i GT5 nisu ni blizu G25 volanu....
No, to sam samo ja... savjetujem da prije kupnje radije isprobate jer kupovati novi box i volan nije mala stavka.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #166 on: January 09, 2013, 15:06:34 »
Da izvučem temu iz naftalina, nabavio sam X360 i posudio Forza 3 ovaj neki edition sa hrpom svega. Dobra igra, odlična. Bolji mi je Shift 2 i Ferrari RL, ali to ne umanjuje činjenicu da je F3 odlična. GT5 je naravno miljama daleko ispred, svojim manama unatoč, ali ovdje je naglasak na instant zabavi i to je super odrađeno.
Da ne duljim i tupim, u stvari sam se samo htio pohvaliti novom konzolom ;-) a kad dođe F4 koju mi je gazda velikodušno poklonio, vjerujem da ću imati dovoljno zanimacije da do GT6 ni ne pomislim na GT. Hvala Amaru još jednom, a ja odoh ženi baciti bubu u uho koliko je Fanatec dobar volan i kako mi se bliži rođendan i sve. B-)

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #167 on: January 09, 2013, 15:38:42 »
Da izvučem temu iz naftalina, nabavio sam X360 i posudio Forza 3 ovaj neki edition sa hrpom svega. Dobra igra, odlična. Bolji mi je Shift 2 i Ferrari RL, ali to ne umanjuje činjenicu da je F3 odlična. GT5 je naravno miljama daleko ispred, svojim manama unatoč, ali ovdje je naglasak na instant zabavi i to je super odrađeno.
Da ne duljim i tupim, u stvari sam se samo htio pohvaliti novom konzolom ;-) a kad dođe F4 koju mi je gazda velikodušno poklonio, vjerujem da ću imati dovoljno zanimacije da do GT6 ni ne pomislim na GT. Hvala Amaru još jednom, a ja odoh ženi baciti bubu u uho koliko je Fanatec dobar volan i kako mi se bliži rođendan i sve. B-)
K tome joj reci da ćeš trenutni volan dati pod račun, pa će to sve još jeftinije doći :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #168 on: January 09, 2013, 15:50:29 »
Hehe, nisam se tog ni sjetio. Koliko uopće košta Fanatec koji podržava X i P? Sa pedalama, ofkors.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #169 on: January 09, 2013, 16:02:19 »
Hehe, nisam se tog ni sjetio. Koliko uopće košta Fanatec koji podržava X i P? Sa pedalama, ofkors.
Forza Motorsport CSR Wheel EU 199.95€
CSR Elite Pedals EU 149.95€ ili CSR Pedals EU 79.95€
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #170 on: January 09, 2013, 16:13:42 »
fanatec.de


S tim da se meni onaj porsche-ov nije svidio. Ovaj novi što Amar ima je sasvim druga priča... no, to je individualno.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #171 on: January 09, 2013, 16:24:27 »
fanatec.de


S tim da se meni onaj porsche-ov nije svidio. Ovaj novi što Amar ima je sasvim druga priča... no, to je individualno.

Druga je i financijska priča :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Forza Motorsport 3 - sluzbeni topic
« Reply #172 on: January 09, 2013, 17:40:10 »
Uff, malo mi je skupo. Malo  :)