Author Topic: (M) Medal of Honor  (Read 14336 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: (M) Medal of Honor
« Reply #30 on: October 14, 2010, 11:17:05 »
bas sam mislio otici uzeti igru posto kisa pada, ali kad je tako losa necu , igrao sam bc2 i moh betu i bc2 je kud i kamo kvalitetniji to sam odma primjetio a imam jebeno oko za te stvari..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (M) Medal of Honor
« Reply #31 on: October 14, 2010, 11:17:21 »
Ja cu danas poceti, nemam nikakvih prevelikih ocekivanja pa se ne mogu ni razocarati. A i vikend dolazi, pa cu napokon nakon COD6 i zavrsiti neku igru u single-playeru.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Medal of Honor
« Reply #32 on: October 14, 2010, 11:44:13 »
Mene je naviše začudila, da ne kažem zaprepastila, grafika. Ono, nisam od onih koji pate od grafike, ali s obzirom na godinu u kojoj živimo ovo je primjerenije samom početku next gena, mada i tad je CoD bolje izgledao od ovoga. Tim više što sam gledao manje više sve trailere vezane za ovaj MoH i tamo je izgledalo puno bolje...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (M) Medal of Honor
« Reply #33 on: October 14, 2010, 12:13:28 »
A gle PC na maksimalnim postavkama.



Ocito su zesce rezali krivine sa konzolaskim developmentom.

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: (M) Medal of Honor
« Reply #34 on: October 14, 2010, 12:29:18 »
ali da se razumijemo, problem igre nije grafika. makar je ona najočitija, barem na konzolama. zna se desit da nestane tekstura. jučer držim pušku pred nosom i odjednom se tekstura puške spusti u 256 boja na par sekundi!?! ili igram pa u pozadini kako hodaš neke teksture se pojavljuju pa nestaju i tako. a odigrao tek 3 misije. problem je što stojiš na jednom mjestu i pucaš, pucaš, pucaš i protivnika nestade i šta sad? čekaš da vođa krene, pa on ne kreće, pa ti kreneš i ideš par koraka i ništa i pitaš se što sad? pa napraviš koračić ulijevo i najednom se starta nova sekvenca svi trče, razgovaraju i tako to. očito skriptiranje koje je logično, ali nije (da upotrijebim modernu riječ) seamless. a protivnici konji. ne znam jesam li jednom bio u zaklonu ako nisu oni počeli prvi pucati. stojim vani i čekam da izvire da ih skinem. možda sam poginuo par puta na taj račun, ali ništa strašnije od toga.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (M) Medal of Honor
« Reply #35 on: October 14, 2010, 12:56:54 »
 :o :o :o
Nisam nikad upotrijebio ova tri smajlija, ali ovaj skrinšot to zaslužuje. Nevjerojatno. STINGer, na čemu igraš?

Offline Milicevic87

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 180
  • PSN-id: Milicevic87
Re: (M) Medal of Honor
« Reply #36 on: October 14, 2010, 13:12:48 »
Bas me zanima kako ce se ta igra na mom kompjuteru vrtjeti. Iako nemam neku zvijer, mw2 se skoro konstantno na 60fps vrti sa gotovo sve na high postavkama.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Medal of Honor
« Reply #37 on: October 14, 2010, 13:55:59 »
:o :o :o
Nisam nikad upotrijebio ova tri smajlija, ali ovaj skrinšot to zaslužuje. Nevjerojatno. STINGer, na čemu igraš?

Na boxu...

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: (M) Medal of Honor
« Reply #38 on: October 14, 2010, 15:00:34 »
ma to je možda lijepa namještaljka. screen možda i nije iz igre jer nema HUD-a. svakako da to na nekom high-end pc-ju mora izgledati bolje nego na konzolama, bilo bi žalosno da nije tako, ali nije tolika razlika kako se misli. tako sam ja pao u nesvjest kad sam prvi put vidio demo za crysis u hd-u prije par godina. za pravo baš i nije tako izgledalo.