Author Topic: (M) Test Drive Unlimited 2  (Read 81748 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #105 on: January 27, 2011, 13:38:12 »
Island Life video.

"Developer diary 3 focuses on the social aspects of the gameplay, outlining all the key social features including the modelling of the clubs on guild-type groups, the customisation, houses, out-of-car lobby etc. "



Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #106 on: January 27, 2011, 16:31:07 »
Ne brigaj, 18.3. izlazi Top Spin 4.

Najs, budemo probali :)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #108 on: February 02, 2011, 11:06:43 »
Jos tjedan dana ;D

I više te nećemo vidit online ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #109 on: February 02, 2011, 11:14:02 »
A ono, pokusavat cu manje vozit Seasonalse po profilima i TDU voziti po danu i tjednu :)

Nadam se da ce biti ok, ako ne bude dobar na volan, nece me to vidjeti onda bas previse.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #110 on: February 02, 2011, 11:35:03 »
Nadam se da ce biti ok, ako ne bude dobar na volan, nece me to vidjeti onda bas previse.

Tek tada će postati zanimljiv jer će se u poluležećoj kauč pozi moći igrati 8)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #111 on: February 02, 2011, 11:52:13 »
E vidis, mene iz te poze i na kontroler uopce ne privlaci. Ako vozni model na volan nece valjati, nista od toga za mene.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #112 on: February 02, 2011, 12:05:12 »
Meni je TDU ko i GTA... taman za kontroler. Nikad ga nisam mogao doživjeti kao igru za volan. slično ko i NFS underground :D

Offline sarray

  • Prof. Dr. Sci. Med.
  • Primarius
  • ******
  • Posts: 108
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #113 on: February 02, 2011, 17:12:33 »
A ono, pokusavat cu manje vozit Seasonalse po profilima i TDU voziti po danu i tjednu :)

Nadam se da ce biti ok, ako ne bude dobar na volan, nece me to vidjeti onda bas previse.

Upravo to..

Od prvog TDU me otjerao usrani vozni model.. na pol igre.. Jednostavno, razljutio sam se u pol utrke, izvadio i nikad više stavio..

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #114 on: February 02, 2011, 17:32:48 »
Ja sam igrao na onome Microsoftovom volanu i bio mi je sjajan.

J da su najvise klase bile sumanute za kontrolirati u nekom trenutku, ali i to se moglo savladati osim onih "Camera Challengea" sa njima, gdje sam morao uzeti kontroler.

Ali sve ostalo je bilo poprilicno zabavno.

Naravno, motore nisam ni taknuo, probao sam nakratko, ali to je bila smijurija.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #115 on: February 02, 2011, 21:40:19 »
Ja sam prvi TDU igrao samo na kanti... Dok jos nisam nabavio vonal, slozio sam sixaxis da sljaka, prvo na drot, a kasnije na blutuf... Kad je proradio na blutuf, slozio sam si omiljenu shemu upravljanja za ne-GT, dakle, tilt-kontrola  8)
Uglavnom, motore sam tako isfurao odma... Kad sam ga zavrsio jedno dvaput, frend mi je posudio DFP, pa sam isao po jos... Ovaj put sam preskocio motore...
Onda je dosao moj G27, pa ispocetka (opet bez motora, naravno). Uglavnom, od svega mi je najzgodnija opcija bila ona s realisticnim mjenjacem, tj. u specifikaciji svakog auta ima da li je na njemu sekvencijalni ili manualni mjenjac i to tako na G27 i radi, daklem, nema onog drugog. Jedino mi je malo Saleen S7 bio gadan, jer nije sekvencijalan  :o
To mi je jedna od stvari koje bi bile zgodne u GT-u...
Jesam vam rekao da mi je daleko najzabavnija verzija TDU bila ona za PSP? Inace, pravo malo cudo umijeca programiranja u nekim segmenticima, cijela karta otoka na malenom mlincicu  ;D
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #116 on: February 09, 2011, 11:15:44 »
Moram vas gnjavit prvim dojmovima igranja ovog fejsbukovsko-vozačkog veselja...
Prva stvar: handling model, makar piše hardcore, nije baš puno krenuo u smjeru simulacije i meni opet fali osjećaj mase auta, kao i u svakoj vožnji osim GT-a, ali ja ionak ne vozim u stvarnosti, pa se ne smatram naskroz mjerodavnim. Ako ste probali TDU2 betu na kanti, nisu niš promijenili od toga u hendlanju...
Ali...
Dva dana do tri ujutro!
Stvar mi je nenormalno zabavna, uzeo sam žensku, jer ipak ne mogu frajera vodit kod frizera...
I više se volim bezveze vozikat okolo nego bilo što  ;D
Uglavnom, novotarija je da morate najprije položit vozačku za određenu klasu da bi se uopće mogli utrkivat, kad Kazo više neće, ima ko oće... Ima tri razreda (C kao classic - stariji auti od 15 godina, B za dirt vožnju, A za vožnju po asfaltu - noviji auti), a svaki od tih ima nekoliko levela C ima 4, B sam zaboravio, A ima 7...
Ibiza je stvarno ogromna, jedino mi nije jasno otkud se tamo najednom nakotilo toliko amera, jer svi pričaju po američki.
Ima stvarno gomila stvari i ne da mi se baš nabrajat, sve što je bilo u TDU je prisutno, s dodacima nekih fora s driving misijama i s tim da su sad ubačena i prvenstva koja se sastoje od povezanih utrka, time-triala i sličnog u kojima skupljate bodove da bi bili prvi na tablici i pobijedili prvenstvo...
Zgodan detalj u driving misijama je da su konačno ubacili da možete vozit nekog stopera doma, a nije mu bitno da bude tamo za dvanajst i pol sekundi. Meni najsimpatičnija fora je vožnja tetke kojoj je zlo za vrijeme vožnje pa treba pazit na nagla kočenja, skretanja i sudare.
Bila sam i na plastičnoj operaciji...
Uglavnom, za sad mi se čini da ću si kupit verziju za PS3, jer mi je šaranje okolo zabavnije nego u Falloutu, a ima toliko toga za radit da mi neće baš brzo dojaditi...
A sad otvaram diskusiju i pružam priliku za eventualna pitanja.
 ;D
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #117 on: February 09, 2011, 11:18:48 »
Stvar mi je nenormalno zabavna, uzeo sam žensku, jer ipak ne mogu frajera vodit kod frizera...


Bila sam i na plastičnoj operaciji...



Ranit ću se majkemi.... tupim nožem


Molio bih admina da ovaj topič prebaci na Igre kao takve... među simulacijama vožnje mu definitivno nije mjesto

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #118 on: February 09, 2011, 11:40:00 »
Koliko vidim, igra je odlicna za opustit se, malo neobavezne voznje kao predah od GTa ili KZa.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: (M) Test Drive Unlimited 2
« Reply #119 on: February 09, 2011, 11:49:53 »
Meni je baš super. I najbolje je što se hajpa oko tih komjuniti šablona koje nisu vezane uz vožnju, a ima ih manje od 10%...
Ostalo je sve zabava na 4 kotača...
Moram natjerat babu da povrati u vožnji  ;D
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.