Author Topic: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to  (Read 302598 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #45 on: December 13, 2007, 12:49:44 »
Tko? EVO? Još uvijek razmišljaju kako da te zajebu da ga ne dobiješ. Preporučam da ih kontaktiraš bar preko telefona, ako ne u  živo jer ovako nikad nećeš dobiti konzolu. Što više čekaš, veća je šansa da te nategnu

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #46 on: December 13, 2007, 15:50:22 »
Tko? EVO? Još uvijek razmišljaju kako da te zajebu da ga ne dobiješ. Preporučam da ih kontaktiraš bar preko telefona, ako ne u  živo jer ovako nikad nećeš dobiti konzolu. Što više čekaš, veća je šansa da te nategnu
Sutra ih budem opet zvao ako ne bude odgovora na mail,kolko puta sam ih zvao vec sam sam sebi dosadan.Da mi
barem vrate onda memory card koji sam poslao radi provjere i toga vec ima 2-3 mjeseca.
Makar mi se sve vise cini da su plejku namjestili nekom svojem.Razlog?Pa u finalnoj utrci sam bio 2.(znaci među prva 3 vremena) i ta vremena su isla na provjeru.E sad jedan lik je bio ispred mene par sekundi i to u utrci koja je trajala skoro 16min(3 kruga na Nurbu sa Saubreom)....i ok mislim si,jer sam znao da sam mogao jos dosta bolje odvesti.No onda sam isao pogledati onaj broj magazina u kojem sam osvojio PSP i vidim da je taj isti lik bio 10.(na top 10 ljestvici) dok sam ja bio jedno 10sec brzi od njega i to se onda vozilo samo 5min,odnosno 1lap na Nurbu sa Minoltom.Da netko moze tako unaprijediti svoje vozacke sposobnosti u samo par mjeseci i to na Nurbu i sa takvim autom....cisto sumnjam,no opet...ja si tu ne mogu puno pomoci!

Btw. Od kud takav negativan stav prema tom magazinu?Neka prijasnja iskustva s njima?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #47 on: December 13, 2007, 17:17:13 »
Nije negativan stav, ali mi se ne čini nimalo ozbiljnim časopisom... uostalom, sve si napisao... prošlo je tri mjeseca i ni glasa od njih. I nema šanse da te je netko pretekao... samo ih gnjavi. Ako se ogluše onda napiši par mailova u 24sata, Jutarnji, Večernji pa ih pohvali

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #48 on: December 13, 2007, 18:16:48 »
stvarno super zorane. osvojit psp, jos sad ps3. bilo bi to divno. eo po procitam isto preporucam da ih gnjavis. ipak je to ps3!
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #49 on: December 19, 2007, 16:43:14 »
aj bed tek sad sam vidio ovu temu ???

Evo ovako ja sam Antonio živim u Puli, obožavam motore i aute za ovo potonje je kriv GT1 i još više GT2 koji sam dobio za 10. rođendan i od tada sam okorjeli fan igre i smatram sve ostale igre koje misle da su simulacija ne dorasle GT-u sad imam 18. godina i vozam mamin auto koji je dosadan za poludit pa eto onda opet kući igrat GT4 i GT5: prologue demo za 3 mjeseca full verziju ;)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #50 on: December 20, 2007, 12:59:50 »
stvarno super zorane. osvojit psp, jos sad ps3. bilo bi to divno. eo po procitam isto preporucam da ih gnjavis. ipak je to ps3!
Danas sam konacno uspio dobiti covjeka koji ja zaduzen za tu nagradnu igru i kaze da su Sony-evi ljudi provjerili
replay-e i da samo treba nekog poslat po rezultate pa ce me nazvat za par dana da mi javi kako sam prosao.
Nekako cisto sumnjam da ce to biti za par dana i da ce me nazvati....no znate kako kazu,zivi bili pa vidjeli!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #51 on: December 20, 2007, 13:19:19 »
Aha... Božić, pa Nova Godina, pa...

U vrijeme maila, fax-a se nekoga "šalje" po rezultate  ::)

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #52 on: December 20, 2007, 16:17:16 »
Aha... Božić, pa Nova Godina, pa...

Znam,zato sam mu i rekao da to sredi cim prije i obecao je za par dana pa bumo vidli.
Quote
U vrijeme maila, fax-a se nekoga "šalje" po rezultate  ::)               
Treba i 3 memory carda uzet a ne samo rezultate.( a i ps3 isto,ak ga nisu vec kome svojem sredili)
A ovi iz Sony-a isto zajebavaju,za 3 usrana replaya im treba 2 mjeseca da ih provjere....tak
je bilo i prvi put kad sam pustio memory radi provjere(dok sam pokupio psp). >:(

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #53 on: December 20, 2007, 16:38:56 »
Mene samo zanima tko "provjerava" te replaya i kojom metodom, ali nebitno, to citavo najtjecanje ionako je za krasni izvedeno iz svake zamislive pozicije. Od organizacijske, marketinske i promotivne, preko same strukture, pravila i nacina izvodjenja. Pa do podjele nagrada, jebi ga.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #54 on: December 20, 2007, 18:46:17 »
Jebiga... al' šteta da čovik popuši konzoletinu. Ili bolje za nas da je nema jer će nas ispeglati ko stare kante ;D

Offline DenisCRO

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 6
  • PSN-ID: DenisCRO
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #55 on: January 02, 2008, 18:46:13 »
Ej bok zemljaci  ;D
Najprije hvala stinger za link, nisam zna da ima naš gt sajt.
Inače imam 26god, živim u belgiji, rođen u šibeniku;
igram gt od početka, uzeo sam zadnji gt5p priko jap stora,
ka materijal vozim sa volanom DFP s posteljom,
igram mnogo razni vrsta igra ka sega rally,tekken online, guitarhero3,...
to je sve za sad

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #56 on: January 02, 2008, 19:29:22 »
Dobro nam došao :)

Lijepo je vidjeti na koje sve načine se ljudi mogu upoznati. Ja sam te slučajno primjetio u jednoj utrci na Fuji-u, a kasnije sam vidio da imaš i neka dobra vremena na Time Attack-ovima.

Da li slučajno zalaziš na gtplanet.net i ako da koji nick koristiš?

Malo prošvrljaj po forumu da vidiš o čemu sve baljezgamo, a konačni cilj je naravno Online utrkivanje kad isto bude omogućeno kreiranjem utrka po želji

Vidimo se na stazi ;)

Offline DenisCRO

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 6
  • PSN-ID: DenisCRO
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #57 on: January 02, 2008, 19:47:48 »
Hvala.
Ne zalazim s nikojeg sajta... samo ih čitam...
bas mi je drago znat da ima naši ljudi fan od gt i PS3  ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #58 on: January 02, 2008, 20:11:12 »
Fanovi? Nismo... Ovisnici? Ooo yes! ;D

Offline exser1

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
  • PSN-ID:exser1
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #59 on: January 21, 2008, 23:02:59 »
auuu shit nisam prije vidio ovo.
Pa da se predstavim,zovem se Damir imam 30 godina "meried with children",živim na Cresu
vozim golfa 4 i naravno obožavam GT.Drago mi je da postoji ovakva stranica di se može dobit dosta
informacija o igri i svemu vezanom uz nju.I naravno hvala Stingeru i Amaru što su nam to omogućili.
Vidim da vam dosta ljudi već duguje bocu viskija i janjetinu,navratite do Cresa viskija ima a naša janjetina je nadaleko poznata,uvijek ste dobrodošli.
TAKE THE MONEY AND RUN !!!!