Author Topic: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to  (Read 303265 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline playgame

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 4
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #375 on: November 22, 2010, 19:33:47 »
Pozdrav svima GT fanovima!

Ja sam Damjan iz Slo Novo mjesto, prvo hvala Amar da mogu i sa vama podjleti ovaj novi nastavak GT5, vrlo mi je bilo teško čekati ovo vrijeme dok silazi GT i gledati sve nove replaye i fotke.Tužni dani...

Polako radimo, znam da bi bilo bolje prije a svejedno ,radimo portal Slo GT portal,koji če biti na domeni www.granturismo.si (imali smo ga 2 godine nazad za GT4 i polako je propao,nije bila dobra domena,star forum,previše spema itd)
I vrlo vrlo se nadam, da čemo napraviti Cro-Slo i skupne on line meetove,druženja, izmenjava informacija  i svega po malom!
Pa da ostavim ovo, jer ču vas informirat i vi čete mene, to znam.

Sad od Gt-ja, od uvjek furam ovu meni na konzolama najbolju dirkačinu, od GT jedinice do sada ovog,vozim i sve na pc-ju itd,a za GT  vidjet ču sutra šta to bude.Znam da ču malospavat!

Furam na G25 , pa imam i taki mali crveni sim sjedalo i jeftin športni stolica, tako da ne izpadnem iz avta ;D

Za sada jedna velik pozdrav SVIMA!Još 1, 2 dana i nova godina se počinje!

lp Damjan Šimenc
http://miomoto.com/wp-content/uploads/frex-h-menjalnik-030.jpg
Mjere kopija R Integre
http://www.shrani.si/f/1i/Iv/eG1Hpm0/1/razno-buci-sneg-honda-in.jpg

Offline GT_9x

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 122
  • PSN: GT_9x
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #376 on: November 22, 2010, 19:34:06 »
Dobrodosli!

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #377 on: November 22, 2010, 19:56:09 »
Pozdrav svima,

zovem se Mladen, zivim u Umagu, imam tek 40 godina ali mislim da ću se uz malo vježbe moći naguravati sa vama veteranima po stazama gt5ice. Inače jedinicu sam kupio zbog gt-a, dvojku zbog gt3, a trojku zbog prologue-a. ;D
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #378 on: November 22, 2010, 19:57:23 »
Živeli svi pajdaši, od svuda gdje god vas ima :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #379 on: November 22, 2010, 20:19:03 »
Pozdrav svima,najezda u zadnjih par dana. Pa nadam se da se budemo okušali na inim stazama kralja žanra!
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #380 on: November 22, 2010, 21:05:23 »
Ekipica pozdrav,

ja sam Kristijan, 23 god iz ZG. Malo je rec da sam veliki fan GT serijala kao i vecina ovdje ;D zato smo se i skupili :)

Inace GT5p i GT academy TT sam vozio s DFGT, na njemu sam ucio zanat i odlicno me sluzio;)

Za peticu je narucen G27 jos prije tri tjedna, nadam se da dolazi ovaj tjedan tako da mogu u slaganje postolja uskoro.

Eto toliko, vidimo se uskoro na stazi.

PSN id: ribafish

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #381 on: November 22, 2010, 21:11:33 »
Pozdrav i pitanje odmah. Gdje si naručio G27?

Offline Dario

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 208
  • Psn id: General_Vuk
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #382 on: November 22, 2010, 21:27:47 »
Riba i mene to zanima? ja se "vazem" izmedju g25 i g27. Cekam da izadje igra pa da mi neko potvrdi da ce g27 raditi u potpunosti sa GT5. U gt5p, g27 nije bas dobro radio, ako sam skuzio, tacnije nisu oni dugmci funkcionisali...

Offline Roter Baron

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 123
  • PSN ID: Roter_Baron-HR
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #383 on: November 22, 2010, 21:39:35 »
tko je najstariji clan na forumu ?

Offline Retoocs007

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 1
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #384 on: November 22, 2010, 21:48:41 »
Pozdrav svima!!!
Kao prvo vidim u trećem postu da novi članovi trebaju STINGer-u i amar-u pokloniti bocu viskija, a i kilu pečene jagnjetine pa evo dečki samo za vas:


Ja sam Kruno, 27 god, @VK&OS...
Vozim na: Sony PS3 (60GB ver.) + Logitech Driving Force GT + GT5 Prologue

Volim "no contact" stil vožnje. Ne volim naguravanja i "šorkate" koje neki koriste da bi dobili prednost (svi znaju za šorkate). Zato sam i sve manje Online pošto nema fair-play utrka. Znam da se nekad stvarno ne može izbjeć kontakt ali namjetna guranja su previše.  Do sada sam se susreo sa svega par hrvatskih GT5:P vozača koji su ujedno dobro i sa što manje kontakata vozili.

Od trkačih igara igrao sam: GT5:P, GT4 i GT3 nešto malo (nisam imao PS2), GT2, GTR, GTR2, GTR Evolution, F1 2010, Race Driver Grid, DiRT2, NFS Shift (i ostale kako su dolazile), stari Ridge Racer Type 4 i još mnoštvo toga...

Sad samo da više dođe taj GT5 pa da se možemo lijepo družit online...

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #385 on: November 22, 2010, 22:02:02 »
Narucio sam ga u Msanu 02.11. i evo jos ga nema. Navodno ga niti jedan ducan u drzavi nema na lageru, ceka se posliljka iz Njemacke ako sam dobro upucen. Nadam se da dolazi uskoro :-\

Offline poiux

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 596
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #386 on: November 22, 2010, 22:04:02 »
tko je najstariji clan na forumu ?

Mislim da sam ja, imam 46 godina.
PSN ID: poiux

Offline Roter Baron

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 123
  • PSN ID: Roter_Baron-HR
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #387 on: November 22, 2010, 22:23:17 »
tu smo negdje ja sam 1964.   :)

Offline klema100

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 18
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #388 on: November 22, 2010, 22:33:10 »
Pozdrav ekipi. Ime je Tomislav,mjesto Dubrovnik,godina proizvodnje 1977.  :) U stvarnom životu vozim Ford Sierru Cosworth a u digitalnom sve što ima 4 kotača i ponešto na 2.Nick mi je klema100 ali je ENG,moram vidit kako napravit HRV.
PSN Id Hrv starfighter100
          Eng klema100

Offline Mugo

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 168
  • Ninja - need I say more
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #389 on: November 22, 2010, 22:38:10 »
dobra veče dame (ako takvih ovdje ima) i gospodo
čast mi je predstaviti svoju malenkost XD
dakle 18 god, 15 god gameing iskustva od čega 10 full hardcore a ovih 5 je razdoblje od 2,5 do 7,5 dok jednostavno nisam imao pristupa pc-u i konzolama u tolikoj mjeri iz vrlo izvjesnih razloga , da još ne počnem proricat u jedinicama i nulama il te 0001 i 0000 ak očete binarno transformirano iz dekadskog sustava XD
anyway 4god tehničar za račnalstvo + idem na cisco još pa je to dakle i specijalista za računalne mreže i tako to
imam programskog iskustva ponešto hordu user programa itd itd. ali nije uopče bitno pa se neću zadržati na tome
nisam baš fan niti jedne igirce(niti ičega) pa tako ni gt-a, ali naravno gt mi je u samom vrhu , a definitivno sam prošao preko 1000 igrica (da idem u stvarnu brojku .. blio bi ... freaky so it's over 1000 (9000!!! yeah (dbz fora))
igram igre svih tipova dakle rts,rpg,trke razne, sportske igre,  fps... itd itd.
anime i mange su mi isto jedne od zanimacija uz igrice
i da uz sve to još imam i život da nebi bilo XD

na pc-u igram sa dobrim starim (prastarim) rally vibration feedback wheel (logitech) , a na ps3 ne mogu jer je to periferija za ps2 , sukladno tome na pc-u nema drivera za volan kao volan ali ima kao i za sve određenih fora na kojih se dobije solidan rad
u planu je novi , pošteni volan ali trenutno sam u fazi konzultacija tako da nisam skroz siguran što ću još uzet iako sam vrlo dobro upoznat s volanima na tržištu
dakle trenutno ds3 na ps3 ( 60gb nabavljen 1mj nakon što je izašao u hrv (i dalje radi fenomenalno :D ))

anyway pozdrav ekipa , nadam se da nisam bio preštur u svom opisu , ali eto neda mi se više
see ya on track  8)
Ninja - need I say more
psn ID:(ENG) gokogokogoko
          (HRV) N/A