Author Topic: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to  (Read 303350 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline dariOPC

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 8
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #885 on: July 21, 2012, 18:15:05 »
Hvala puno decki..pobjediti GTAccademy bi bio veliki san,ali konkurencija je vatrena tako da nece biti nikako lako...Znajuci da sam jedini hrvat u skupini(i ako mi je pola srce talijansko) dati cu sve od sebe da postignem dobar resultat,i ako to ne snacila pobjeda. ;)  

Naravno poslje svega toga otvoriti cu temu di cu ispricati svoju pricu,alo to samo ako prezivim ahahah... ;D

Ja imam dosta talianskih prijatelja sa kojim igram doista cesto,ali kad hocu very hard kompeticiju igram sa best igracima na Gt-u..Npr nas Howeller,Zkippe,Booba,GT-Club_Racer i kompania bella...

Ja sam clan najveceg talijanskog GT Communitya GTDrivers.it,gdje se organiziraju mnogo prvenstva za svake guste,jako bi mi bilo drago organizirati nesto skupa s vama(recimo jedan mini championship ItaliaVSCroatia)tek toliko da se upoznamo i da stvorimo jednu ljepu prijateljsku zajednicu..;)

Ali sve to poslje godisnje odmore kada cemo biti svi vise raspolozeni i odmoreni... ;)
Sta kazete?Ako vam je ideja OK popricat cu sa Webmasterom i to je to.. ;D

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #886 on: July 21, 2012, 18:43:56 »
@Fedro, dariOPC

Kako bi to lijepo bilo 8)

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #887 on: July 21, 2012, 18:53:17 »
Hvala puno decki..pobjediti GTAccademy bi bio veliki san,ali konkurencija je vatrena tako da nece biti nikako lako...Znajuci da sam jedini hrvat u skupini(i ako mi je pola srce talijansko) dati cu sve od sebe da postignem dobar resultat,i ako to ne snacila pobjeda. ;)  

Naravno poslje svega toga otvoriti cu temu di cu ispricati svoju pricu,alo to samo ako prezivim ahahah... ;D

Ja imam dosta talianskih prijatelja sa kojim igram doista cesto,ali kad hocu very hard kompeticiju igram sa best igracima na Gt-u..Npr nas Howeller,Zkippe,Booba,GT-Club_Racer i kompania bella...

Ja sam clan najveceg talijanskog GT Communitya GTDrivers.it,gdje se organiziraju mnogo prvenstva za svake guste,jako bi mi bilo drago organizirati nesto skupa s vama(recimo jedan mini championship ItaliaVSCroatia)tek toliko da se upoznamo i da stvorimo jednu ljepu prijateljsku zajednicu..;)

Ali sve to poslje godisnje odmore kada cemo biti svi vise raspolozeni i odmoreni... ;)
Sta kazete?Ako vam je ideja OK popricat cu sa Webmasterom i to je to.. ;D

Da da, sjajna ideja... Malo da vidimo usporedbu ''saveza''... Bilo bi super da nas opet bude po 16 u lobbyu, ali sve mi se ćini da bi trebali kvalifikacije u lobbyu nečijem voziti. Jer vjerujem da bi nas bilo i više od 16. Eto, ja te držim za riječ, nakon što svima prođu godišnji lagano neko prvenstvo složiti i odllićno.

Nego ako smijemo znati, koliko si star?
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #888 on: July 21, 2012, 18:54:33 »
@Fedro, dariOPC

Kako bi to lijepo bilo 8)



Fala ;)
Bilo bi stvarno, i zato jer je Dario već takva legenda od vozača. Takav jedan kup bi mogao imati i još jednu posebnost u nazivu - ali o tome bih prvo pitao i Amara i sve vas...
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #889 on: July 21, 2012, 18:57:25 »
Hvala puno decki..pobjediti GTAccademy bi bio veliki san,ali konkurencija je vatrena tako da nece biti nikako lako...Znajuci da sam jedini hrvat u skupini(i ako mi je pola srce talijansko) dati cu sve od sebe da postignem dobar resultat,i ako to ne snacila pobjeda. ;)  

Naravno poslje svega toga otvoriti cu temu di cu ispricati svoju pricu,alo to samo ako prezivim ahahah... ;D

Ja imam dosta talianskih prijatelja sa kojim igram doista cesto,ali kad hocu very hard kompeticiju igram sa best igracima na Gt-u..Npr nas Howeller,Zkippe,Booba,GT-Club_Racer i kompania bella...

Ja sam clan najveceg talijanskog GT Communitya GTDrivers.it,gdje se organiziraju mnogo prvenstva za svake guste,jako bi mi bilo drago organizirati nesto skupa s vama(recimo jedan mini championship ItaliaVSCroatia)tek toliko da se upoznamo i da stvorimo jednu ljepu prijateljsku zajednicu..;)

Ali sve to poslje godisnje odmore kada cemo biti svi vise raspolozeni i odmoreni... ;)
Sta kazete?Ako vam je ideja OK popricat cu sa Webmasterom i to je to.. ;D

Da da, sjajna ideja... Malo da vidimo usporedbu ''saveza''... Bilo bi super da nas opet bude po 16 u lobbyu, ali sve mi se ćini da bi trebali kvalifikacije u lobbyu nečijem voziti. Jer vjerujem da bi nas bilo i više od 16. Eto, ja te držim za riječ, nakon što svima prođu godišnji lagano neko prvenstvo složiti i odllićno.

Nego ako smijemo znati, koliko si star?

Iced :) možda ne treba puno muke sa sustavom nekih "kvala" - možda je konkretnije, za početak, jedno kratko prvenstvo (od 2-3 tjedna trajanja) a onda da isto to prvenstvo vozi zajedno najbolja polovina sa oba foruma - a kasnije mogu i dulja prvenstva... ili slično, npr. svaki forum za sebe odvozi samo prve 2-3 utrke, a onda najbolji sa oba voze zajedno ispočetka.

Ali bit će sigurno još dobrih prijedloga.

EDIT: Jasno je da i malo sporije polovice sa oba foruma mogu isto tako međusobno odmjeriti snage ;)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #890 on: July 21, 2012, 19:15:53 »
Welcome dario, cestitam na rezultatu i sretno u siilverstoneu.....

BTW.Kako je prossao howeller na austrijskom prvenstvu.....pretpostavljam da i on ide u englesku posto mu u austriji zbilja nema konkurencije...

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #891 on: July 21, 2012, 20:57:21 »
Hvala puno decki..pobjediti GTAccademy bi bio veliki san,ali konkurencija je vatrena tako da nece biti nikako lako...Znajuci da sam jedini hrvat u skupini(i ako mi je pola srce talijansko) dati cu sve od sebe da postignem dobar resultat,i ako to ne snacila pobjeda. ;)  

Naravno poslje svega toga otvoriti cu temu di cu ispricati svoju pricu,alo to samo ako prezivim ahahah... ;D

Ja imam dosta talianskih prijatelja sa kojim igram doista cesto,ali kad hocu very hard kompeticiju igram sa best igracima na Gt-u..Npr nas Howeller,Zkippe,Booba,GT-Club_Racer i kompania bella...

Ja sam clan najveceg talijanskog GT Communitya GTDrivers.it,gdje se organiziraju mnogo prvenstva za svake guste,jako bi mi bilo drago organizirati nesto skupa s vama(recimo jedan mini championship ItaliaVSCroatia)tek toliko da se upoznamo i da stvorimo jednu ljepu prijateljsku zajednicu..;)

Ali sve to poslje godisnje odmore kada cemo biti svi vise raspolozeni i odmoreni... ;)
Sta kazete?Ako vam je ideja OK popricat cu sa Webmasterom i to je to.. ;D

Da da, sjajna ideja... Malo da vidimo usporedbu ''saveza''... Bilo bi super da nas opet bude po 16 u lobbyu, ali sve mi se ćini da bi trebali kvalifikacije u lobbyu nečijem voziti. Jer vjerujem da bi nas bilo i više od 16. Eto, ja te držim za riječ, nakon što svima prođu godišnji lagano neko prvenstvo složiti i odllićno.

Nego ako smijemo znati, koliko si star?

Iced :) možda ne treba puno muke sa sustavom nekih "kvala" - možda je konkretnije, za početak, jedno kratko prvenstvo (od 2-3 tjedna trajanja) a onda da isto to prvenstvo vozi zajedno najbolja polovina sa oba foruma - a kasnije mogu i dulja prvenstva... ili slično, npr. svaki forum za sebe odvozi samo prve 2-3 utrke, a onda najbolji sa oba voze zajedno ispočetka.

Ali bit će sigurno još dobrih prijedloga.

EDIT: Jasno je da i malo sporije polovice sa oba foruma mogu isto tako međusobno odmjeriti snage ;)

Da, da. Dakle svaki ''savez'' napravi svoje prvenstvo i top 9 iz prvenstava vozi u glavnom prvenstvu. To bi bilo sjajno. ujedno bi ispalo kao kvalifikacije.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #892 on: July 21, 2012, 23:28:52 »
Dobri prijedlozi... > Više o tome u okruglom stolu :)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #893 on: July 21, 2012, 23:32:05 »
A i ima vremena još do toga...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #894 on: July 22, 2012, 13:56:41 »
Pozdrav Dario

i ja sam član na GTDrivers.it, ali ne vozim tamo,, biti će super organizirati neki hr-ita turnir, pošto govorim talijanski mogu pomoći u prevođenju, a možete me i potkupiti Eurima da izbacim nekog našeg Hr svemirca iz igre ;D ;D ;D

ponude na PM ;D
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline dariOPC

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 8
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #895 on: July 22, 2012, 18:47:32 »
Pozdrav Dario

i ja sam član na GTDrivers.it, ali ne vozim tamo,, biti će super organizirati neki hr-ita turnir, pošto govorim talijanski mogu pomoći u prevođenju, a možete me i potkupiti Eurima da izbacim nekog našeg Hr svemirca iz igre ;D ;D ;D

ponude na PM ;D

ahahahahahah nudim ti 5 eura..:)

Offline dariOPC

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 8
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #896 on: July 22, 2012, 18:51:02 »


Nego ako smijemo znati, koliko si star?

26 godina za mjesec dana.. ;)

Ah da popricao sam sa gtdriers-webmasterom i veoma je sretan za tu ideju..dao sam mu email od vaseg "sefa" ;D tako da se stave u kontakt.. ;)

stay tuned... ;)

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #897 on: July 22, 2012, 19:06:46 »
To je brzina, bravo :)

Jedva čekam da se nešto pokrene, a lako ćemo onda.


i ja sam našem webmajsteru ;D pm-ao prekjučer, a sigurno će ga poziv tvog šefa jače pokrenuti...
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #898 on: July 22, 2012, 19:19:33 »
Da, da... sjajna ideja... Možda bi mogli dogurati i do gt planeta kao prva suradnja između nacija. Bilo bi sjajn malo popularizirati ovaj naćin natjecanja između drugih država. Možda se eventualno napravi nekakvi kup nacija ili sl.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Novi clanovi - predstavite se i sve sto ide uz to
« Reply #899 on: July 22, 2012, 19:31:14 »
u vezi GT planeta sam nedavno već napisao da ću im hrabro ponuditi kopiju idućeg prvenstva, a ako se zakače onda ga možemo ponoviti u miješanom obliku.
Jer smo već prije pola godine skužili da trebamo još malo vanjske ekipe i poticaja, pa sam o tome već razmišljao.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.