Author Topic: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread  (Read 951155 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1710 on: July 30, 2011, 20:12:33 »
Kako bi to bio predivan dan: Midfield, Apricot, El Capitan, stara Roma, Paris, Hong Kong, Seoul, Seattle, Grundenwald, Roma Night, SS11, Red Rock Valley, Infenion, Motegi, Valencia i Tahiti Road. A kao iznenadjenje Spa, Bathurst i Silverstone. Imaju od mene 50 eura za to ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1711 on: July 30, 2011, 20:49:35 »
Svrsh....jos da su izvedene u kvaliteti kakvu smo vidjeli na starom i novom Nurbu, svrsh jos jedared. Infineon, Spa i Silverstone su ono, ono. :)

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1712 on: July 30, 2011, 21:24:37 »
Meni Silverstone čak ni ne bi bio nužan, Spa bi bio krasan doživljaj za pun lobby s optikalnim internetima (ili konačnom optimizacijom), a Bathurst bi bila čista opačina  ;D
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline knegas

  • Uvazeni Docent
  • ****
  • Posts: 389
  • brrrm brrrm
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1713 on: July 30, 2011, 21:43:24 »
zandvoort 8)
mrzim strumfove

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1714 on: July 30, 2011, 22:24:30 »
Grobnik :)

Meni ona gradska staza u Macau i Brands Hatch takodjer !!

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1715 on: July 30, 2011, 22:36:32 »
Pa necemo sad nerealno. :)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1716 on: July 31, 2011, 18:52:01 »
Mogao bih nabrajati mali milion staza, ali ću biti prezadovoljan ako i stave "samo" ove što su bile u GT PSP igri 8)

To im je na neki način ujedno i najlakše za napraviti jer manje više imaju gotove staze koje treba ušminkati (pretpostavljam).

Svakako će biti zanimljivo za vidjeti da li će napraviti što novih staza. A da ne spominjem kako bih volio da nas obraduju i sa pokojom američkom stazom tipa Watkins Glen ili Road America ili Road Atlanta (čisto Forzi za dišpet ;D)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1717 on: July 31, 2011, 19:28:18 »
Watkins, da...
Što kažeš, nek daju ove što imaju gotove, a za GT6 nek daju sve stare i još desetak novih i svi sretni. I sve nove modele auta nek ubace u GT6.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1718 on: July 31, 2011, 22:57:43 »
Ma biti će u ovo dlc-u novih auta sigurno (makar se radilo o "guranju" dijela standardnih u premium aute) ;)

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1719 on: August 01, 2011, 09:05:32 »
Ako već krenu s DLC-ovima, onda vrlo vjerojatno neće ispucati sve bivše staze odjednom, a novima se uopće ne treba nadati upravo iz tog razloga.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1720 on: August 01, 2011, 10:01:06 »
Iskreno, mislim da tu nece biti nikakvog plurala. Ako se pojavi DLC, to ce biti neki "Spec II", sa svime naguranim u jedan paket. Oni nemaju niti ljudi, niti vremena, niti namjere raditi DLC po principu kako se to radi na Zapadu, to je Kazunori rekao jedno 10 puta u zadnjih 5-6 godina.

Ako i bude plural, to onda moze biti opet samo neki "Spec III", mada tesko. 2012. je vec iza ugla, ako se vec radi na GT6 - a radi se, uopce ne sumnjam - to je sad prioritet. Mada nemamo nikakve informacije vezane niti za neki (vjerovatno izvjesni) GT na Vita konzoli, niti za Tourist Trophy 2, svakako je da oni rade i na drugim projektima osim na ovom. Cekamo Gamescom za 15 dana, mozda bude neka objava, kao sto je bila glasina prije potresa i svega sto je uslijedilo kasnije.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1721 on: August 01, 2011, 10:41:20 »
Pozlatile ti se riječi. Strah me se i nadati bilo kakvom Specu II, pogotovo ako bi GT5 nako njega postao onakav kakav je trebao biti u startu, sa svim stazama i slično. Opekli smo se puno puta kod te gospođe Nade.  ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1722 on: August 01, 2011, 10:54:30 »
Za listopad je najavljen izlazak GT5 u Platinum izdanju. Lako moguće da do tada izbace dlc, te ga usput ubace na disk sa igrom i svim dosadašnjim update-ima (ako se ne varam, tako je bilo i sa Prologom u Platinum izadnju)...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1723 on: August 01, 2011, 10:58:17 »
Nije bas to izaslo, odnosno nije u nasim krajevima. Za EU/US Prologue, bez obzira na izdanje, Spec II i Spec III su trebali biti downloadani na konzolu.

Samo u Japanu je Spec III izasao na disku kao samostalno izdanje, sa svim Spec III updateima.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1724 on: August 01, 2011, 11:02:56 »
Hmmmm.... imao sam normalni prolog (onaj prvi) pa sam ga prodao jer mi je dosadilo igrati, pa sam nakon nekog vremena nabavio platinum izdanje i koliko se sjećam nije mi radio sve one update-ove (obrisao sam game data od prije, samo mi je save file ostao) već je bio spreman za igranje...