Author Topic: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread  (Read 950855 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1950 on: October 09, 2011, 18:50:35 »
A zatim sam se bržebolje vratio Miuri i Nordschlaifu

Ja jos uvijek pokusavam stici prvu Miuru sa full-stock svojom Miurom (ako pricamo o Nostalgia Supercar seasonalu).

Fali mi sekunda i pol i jednostavno ju ne mogu nigdje naci. Ali to mi je trenutno najveci izazov u zasnjih pola godine igre.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1951 on: October 09, 2011, 19:37:31 »
Da , rječ je o Nostalgia Supercar sezoncu . Ja uspjevam pobjediti sa svojom Miurom  stock i nisam siguran dali joj je promjenjeno i ulje (349BHP /7000rpm , 980kg i 512PP),sport hard gume.Vozim s pogledom iz kabine i trenutno vozim vremena 7:42:3xx , danas sam vozio s bumper kamerom s kojom sam još uvjek brži i sigurniji 7:41:9xx ali sam imao par sitnih greškica i mislim da bih s tom kamerom mogao skoro sekundu brže, ali cockpit mi je baš gušt pa nastavljam s njim.Cijeli krug se vozi na rubu izljetanja i do sada sam uspjeo pobjediti 10-15 puta.
Odličan event

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1952 on: October 09, 2011, 20:02:44 »
To je strašan event. Nije da ih sličnih već nije bilo (sjećam se Golfa), ali svejedno.

Ja Miuru nemam pa vozim sa 512BB. Malo je pojačan, gume sports hard. Jako izazovno. I dalje pokušavam prije ravnice doći dovoljno blizu druge Miure pa da vidim hoće li me odbaciti dovoljno da ih prijeđem... Danas sam dosta vremena proveo za GT-om, ali nisam ovo vozio. Mogao bih sada navečer...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1953 on: October 09, 2011, 23:28:56 »
Ipak ne mogu s ovakvim 512BB jer Miure nisu dovoljno blizu da me ova druga odbaci do prve, ali stavio sam sad titanium exhaust i sad je zanimljivo i dalje. Ipak ga nisam još rješio jer me koljeno počelo bolit od držanja u istom položaju. Usput, zanimljivo da taj moj 512BB ima 509PP, a vidim Kimi da si ti napisao da Miura ima 412PP. Dosta velika razlika, a oboje čini se pružaju isti rezultat...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1954 on: October 10, 2011, 00:26:48 »
Isprika Tomislav , u prošlom postu sam krivo napisao , Miura ima 512PP (ispravljeno i u tom postu)
Evo i replay mog prvog uspješnog pokušaja sa interior view kamerom.Snimio sam i Settings(mada se ne vidi nešto extra jer je bio totalni mrak u sobi, staviti na 720p rezoluciju) da se vidi da je na autu sve standard , driving options sve off ABS 1.
Imao sam mali izlet na travu na Flugplatz koji ni sam nemam pojima kako sam izvukao , jer obično svaki piknik završava piruetom i restartanjem. Te tri mala dodira sa ostalim autima , al rekao sam im sorry pa je sve OK  ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1955 on: October 10, 2011, 00:47:05 »
Isprika Tomislav , u prošlom postu sam krivo napisao , Miura ima 512PP (ispravljeno i u tom postu)

Onda ovo govori koliko sve zapravo ima smisla. :) Mislim naravno na PP bodove i njihovu pouzdanost, barem što se ove situacije tiče.

Sutra ja probam sa svojim 512BB odvesti čisti krug za prvo mjesto, svakako vrijedno replay kolekcije ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1956 on: October 10, 2011, 01:55:36 »

p.s. da dođem k sebi odvozio sam par krugova Suzuke s Priusom!

film the other guys, pricaju dva policajca nabrijani i geek za volanom u crvenom priusus:

-what is this?
-its a prius.
-i feel like im driving in vagina.

 ;D ;D ;D ;D

a sad koja je to toyota bila ili sta je vec bilo kad im su motoru popucali nosaci ne sjecam se.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1957 on: October 10, 2011, 14:10:32 »
Upali prije gt5 da odvozim one evente da pokupim novce i odem na 20 tt di je zlato 500 000 cr na cape rin,u i vec mi stoji zlato a nisam ni kruga odvezao, i u meniu sam pod gift dobio tonu opreme ali nikako spremiti niti obrisati ??
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1958 on: October 10, 2011, 16:08:48 »
Upali prije gt5 da odvozim one evente da pokupim novce i odem na 20 tt di je zlato 500 000 cr na cape rin,u i vec mi stoji zlato a nisam ni kruga odvezao, i u meniu sam pod gift dobio tonu opreme ali nikako spremiti niti obrisati ??

boo, ali meni je jucer u slicno vrijeme 1-2 popodne gt toliko zezao da sam ga ugasio

spori izbornici, sejva jedno 3 dana, pa zasteka na loadingu...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1959 on: October 10, 2011, 16:38:32 »
Pa Kazo se ispričao za to... svi su zajašili na onaj besplatan red bull kurac pa su zato imali problema sa serverima

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1960 on: October 10, 2011, 16:44:18 »
Imam preko 30 gifteva kad ih hocu staviti u svoje iteme nista uopce ne reagira ako hocu izbrisati pise upload failed??
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1961 on: October 10, 2011, 16:46:01 »
Imam preko 30 gifteva kad ih hocu staviti u svoje iteme nista uopce ne reagira ako hocu izbrisati pise upload failed??

Meni isto....
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1962 on: October 10, 2011, 16:48:11 »
Imam preko 30 gifteva kad ih hocu staviti u svoje iteme nista uopce ne reagira ako hocu izbrisati pise upload failed??

Moras pustiti neko duze vrijeme da ih server procesira. Ja sam u nedjelju cekao jedno 5 minuta da mi server dozvoli skidanje Gift Carda za X1, totalni napad iz citavog svijeta, jebiga, treba imati razumijevanja i strpljenja malo.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1963 on: October 10, 2011, 16:52:11 »
Imam preko 30 gifteva kad ih hocu staviti u svoje iteme nista uopce ne reagira ako hocu izbrisati pise upload failed??

Moras pustiti neko duze vrijeme da ih server procesira. Ja sam u nedjelju cekao jedno 5 minuta da mi server dozvoli skidanje Gift Carda za X1, totalni napad iz citavog svijeta, jebiga, treba imati razumijevanja i strpljenja malo.
ali ti su giftevi stari preko mjesec dana..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #1964 on: October 10, 2011, 16:55:06 »
I to sa online eventima na svakom skoro imam zlato a da nisam uopce vozio sto se moze vidit iz tt primjera di nemam vremena kad odem po friend status..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg