Author Topic: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread  (Read 950569 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2325 on: March 12, 2012, 03:13:14 »
vec ovoliko koliko je gt5 radjen je previse meni al kazo nam je bolesno detaljan i na sve pazi pa se ceka.
al bolje malo dulje nego nesto polu kuhano. spa super izgleda, ponesto je low res al meni ne smeta jer se u 99% slucajeva brzo i glatko izvodi a vecina stvari koje primjetis dok vozis izgleda kako spada. a sam layout sa svim zavojima, kosinama grbama itd je valjda najdetaljnije moguce prenesen.
kad pricamo o stazama jel.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2326 on: March 12, 2012, 11:47:36 »
Kolko ja znam, to se računa prema modelu čovjek/godina (mislim da se to uči negdje u 8. osnovne, bar dok je Šuvar bio gazda se učilo)...
Daklem, ako jednom čovjeku treba 2 godine, 10 ljudi to otprilike može završiti za 1/10 tog vremena, što bi bilo oko 2,4 mjeseca, a realno bi moglo bit manje od 4 mjeseca...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2327 on: March 14, 2012, 20:06:25 »
Kako bi bilo dobro da GT5 ima kao i NFS Hot Pursuit da obaramo vremena od svojih frendova, trenutno to gonjam i vrlo je zanimljivo, od svojih frendova na do sada odovoženim utrkama sam prvi.  8)

Nisam upoznat u cijelosti, čini mi se da netko može postavit event, staza stock auto i udri.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2328 on: March 15, 2012, 11:51:28 »
Kako bi bilo dobro da GT5 ima kao i NFS Hot Pursuit da obaramo vremena od svojih frendova, trenutno to gonjam i vrlo je zanimljivo, od svojih frendova na do sada odovoženim utrkama sam prvi.  8)

Nisam upoznat u cijelosti, čini mi se da netko može postavit event, staza stock auto i udri.  :)

Perice tebi onda treba Forza4  ;D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2329 on: March 15, 2012, 12:04:30 »
Kako bi bilo dobro da GT5 ima kao i NFS Hot Pursuit da obaramo vremena od svojih frendova, trenutno to gonjam i vrlo je zanimljivo, od svojih frendova na do sada odovoženim utrkama sam prvi.  8)

Nisam upoznat u cijelosti, čini mi se da netko može postavit event, staza stock auto i udri.  :)

Perice tebi onda treba Forza4  ;D

A je ti i naletio!  ;D

Perice kad je neki aktualan TT odeš pod reziltate i klikneš da ti prikaže vremena samo od frendova. To je donekle slično, iako ne predobro razrađeno.
psn-id: GTS-Klocna

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2330 on: March 15, 2012, 12:10:50 »
Vidiš za to prikazivanje vremena od frendova nisam znao, iako ne vozimo svi te evente, ovdje je to malo više u fokusu i vrlo dobra stvar za one koji ne voze online utrke da imaju motivaciju voziti preko dana(iako je se meni sad nakupilo poprilično toga za vozit na GT5).

Bilo bi super da klineš na profil od frenda i pogledaš jel' postavio TT i koja su vremena na njima.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2331 on: March 15, 2012, 12:13:48 »
..... ;D ,mi da poćnemo i to vozit ,ti bi i to prestao igrati ,..... ;D
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2332 on: March 15, 2012, 12:36:30 »
Bilo bi super da klineš na profil od frenda i pogledaš jel' postavio TT i koja su vremena na njima.  :)

A zamisli tek da ti igra prati apsolutno svu zamislivu statistiku - svaku utrku, svako prvenstvo, svaki time trial offline, svaki time trial online, svaki sluzbeni TT poput Seasonala + jos masu drugih hot-lapova i slicno - i za svaki ima i Ghost od svakog od frendova, a jos ti i javlja kad je tko nesto odvezao i preporucuje ti protiv koga da se vozis i u svakoj voznji ti pokazuje i po dva ghosta - njegov i tvoj od proslog kruga (ako zelis) i za sve dijelove igre ima kompletne leaderboardove.

Zamisli samo.

E to ima u Forzi ;D Oni su jednostavno iskobinirali svoju vlastitu strukturu baza i managementa sa sustavom NFS Autologa i nastali su Rivalsi. I kako Dzidza cesto kaze, da "samo to" (cuj, "samo" ;D) ima u GT5, to bi bila jedna posve druga igra. E moj Kazo-bazo-necista...

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2333 on: March 15, 2012, 12:49:54 »
Bilo bi super da klineš na profil od frenda i pogledaš jel' postavio TT i koja su vremena na njima.  :)

A zamisli tek da ti igra prati apsolutno svu zamislivu statistiku - svaku utrku, svako prvenstvo, svaki time trial offline, svaki time trial online, svaki sluzbeni TT poput Seasonala + jos masu drugih hot-lapova i slicno - i za svaki ima i Ghost od svakog od frendova, a jos ti i javlja kad je tko nesto odvezao i preporucuje ti protiv koga da se vozis i u svakoj voznji ti pokazuje i po dva ghosta - njegov i tvoj od proslog kruga (ako zelis) i za sve dijelove igre ima kompletne leaderboardove.

Zamisli samo.

E to ima u Forzi ;D Oni su jednostavno iskobinirali svoju vlastitu strukturu baza i managementa sa sustavom NFS Autologa i nastali su Rivalsi. I kako Dzidza cesto kaze, da "samo to" (cuj, "samo" ;D) ima u GT5, to bi bila jedna posve druga igra. E moj Kazo-bazo-necista...

A uuu pa to pojma nisam imao! Eh Kazo Kazo... Njegovim tempom on bi to nakon 5 godina završio AKO...
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline poiux

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 596
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2334 on: March 15, 2012, 12:53:05 »
Meni nije jasno kako je moguce da je GT serijal dozivio svoj statisticki vrhunac u Gran Turismu 2, igri koja je izasla prije desetak godina?
Kada bi se nekako iskombinirala statistika iz GT2 (i ne samo statistika) sa online TT-ovima kakvi su bili u prologu to bi meni bilo sasvim dovoljno da produzi zivotni vijek igre do beskonacnosti.

Pitanje je samo da li je to u interesu proizvodacima igara?
PSN ID: poiux

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2335 on: March 15, 2012, 14:15:38 »
Shift 2 ima super sustav autologa, a pošto je F4 još bolja, to je samo još jedan razlog svima koji mogu da upiknu Billovu konzolu i igru, do sljedeće generacije se može još barem dvije godine guštati u X360 ekskluzivama. A jeftino.  ;)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2336 on: March 15, 2012, 14:23:02 »
Evo, prodam ti ja billovu konzolu...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2337 on: March 15, 2012, 14:38:55 »
Evo, prodam ti ja billovu konzolu...
Rekao sam svima koji mogu, ja trenutno nemam ni za cigare, srećom ne pušim... ;)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2338 on: March 15, 2012, 14:55:01 »
Ja sam je zadnji put upalio kad se je pojavio demo forze 4, igrao cca 10-15 minuta i više je nisam upalio :) Još mi Amar davao igru, al sam se zahvalio... valjda sam ostario

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2339 on: March 15, 2012, 15:01:11 »
Nego, dosta o pizdarijama, evo se gazda Kazo javio na tweeteru



山内一典
@ Kaz_Yamauchi
 
"Photo Stream" is gran_turismo.com began. Photograph taken within the last hour will continue to flow. You go from "banner with the camera mark" on the left side of the home page.

http://www.gran-turismo.com/jp/news/d16432.html