Author Topic: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread  (Read 950065 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2820 on: August 27, 2012, 19:54:30 »
Hm... pretpostavljam uvođenje moda karijere koja će se igrati online i na taj način napredovati, skupljati trofeje, novce...


Nadam se da će to doći prije moje penzije ::)

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2821 on: August 27, 2012, 20:33:32 »
Ma nek smisle nekakav naćin na koji bi ljudi doslovno pazili na svoje aute dok voze online. Znači, da postoji nekakav strah od sudara itd. Mislim da bi tako uspili odvojiti mulce od gospode...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2822 on: August 27, 2012, 20:38:29 »
Ma nek nam samo naprave kreator prvenstava/liga/pojedinačnih utrka gdje se sve zamislive propozicije mogu odrediti i kontrolirati...
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2823 on: August 27, 2012, 20:48:21 »
Ma nek smisle nekakav naćin na koji bi ljudi doslovno pazili na svoje aute dok voze online. Znači, da postoji nekakav strah od sudara itd. Mislim da bi tako uspili odvojiti mulce od gospode...

Meni je ovako nešto i palo napamet kad sam čuo to njegovo "human drama". Naravno, uz to idu još neke stvari. Ali ne znam kako to misli napravit... Vidit ćemo.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2824 on: August 27, 2012, 21:24:04 »
Ma nek nam samo naprave kreator prvenstava/liga/pojedinačnih utrka gdje se sve zamislive propozicije mogu odrediti i kontrolirati...

I to, naravno. Da se može regulirati više auta, svak sa svojim dijelovima...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2825 on: August 28, 2012, 00:15:25 »
Recimo da jednom kad se razbije auto, treba 'stvarnih' 20-30 dana da se popravi i da ga igra vrati u igru.
Kao razbio sam M3, trenutno je na opravku za tjedan 2 je gotov.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2826 on: August 28, 2012, 02:06:49 »
Ma ne to, ja mislim da je on mislio na single player tezak poput Deamon Soulsa, a ponajvise to da su sve utrke povezane zajedno jednom dugackom pricom i osobnim odlukama igraca u prijelomnim trenucima karijere - plus masa raznih stvari koje ti mogu razjebat tu karijeru u treptaj oka, a onda sve ispocetka 8) (ili ucitati snimljenu poziciju)...
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2827 on: August 28, 2012, 05:32:37 »
Ma ne to, ja mislim da je on mislio na single player tezak poput Deamon Soulsa, a ponajvise to da su sve utrke povezane zajedno jednom dugackom pricom i osobnim odlukama igraca u prijelomnim trenucima karijere - plus masa raznih stvari koje ti mogu razjebat tu karijeru u treptaj oka, a onda sve ispocetka 8) (ili ucitati snimljenu poziciju)...

To mi se baš i ne sviđa. Glavno je da se poradi na tome da vozač ima ''u glavi'' da pazi na auto i da ga ne smije previše oštetit. Nekako uvesti ''fear factor'' po prvi put u igru, i to u gt6. Ddefinitivno bi bio pomak veliki, i pored toga da još poprate moderne standarde, koje su po pitanju grafike postavili u ''Project Cars''. Samo nek sve ostale igre dižu standarde, gt6 bi na kraju trebao nadmašiti sve to, te zadovoljiti sve nas najveće fanove.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2828 on: August 28, 2012, 08:32:13 »
Dovoljno je uvesti damage koji se ne moze iskljuciti (mislim u single player) te kvarove svih mogucih dijelova i vec bi utrke bile uzbudljivije. Onda jos leveliranje protivnika u odnosu na odabrani auto (kao Shift 2) i agresivniji i kvalitetniji AI. Necu reci da Shift 2 ima savrsen AI, ali tamo kad izguras protivnika s idealne inije u iducem zavoju on ti vrati. Nije sportski, ali pridonosi uzbudjenju, jer uvijek moras uracunati protivnike u svoj nacin voznje, a ne da ih obilazis kao cunjeve. Opcija je mnogo, nadajmo se da ce Yamauchi-san izabrati one prave kako bismo dobili simulaciju zbog koje bi, kao kod prethodnih nastavaka, izgubili volju za ostalim slicnim naslovima. I da, dok smo jos mladi.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2829 on: August 28, 2012, 11:24:02 »
Mene sve nekako strah koliko ćemo godina još morati čekati na novi naslov :)

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2830 on: August 28, 2012, 11:39:27 »
Treba uzeti u obzir da će Yamauchi-san i ovaj put htjeti učiniti igru pristupačno svim "uzrastima". Tako da će i ta "human drama" imati svoju casual verziju. Ali zato lijepo kada se počinje igra odrediti težinu pa na hard imaš donekle realističan mechanical damage, sva pomagala isključena po defaultu i zajeban AI. A kežualci neka prolaze sve iz prve sa svim pomagalima.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2831 on: August 28, 2012, 11:47:06 »
Ma dopizdili su vise s tim razmacima od 5god izmedju svakog naslova, neka malo usminkaju grafu ,staza i novih auta , nego izmisljati nesto nebitno sto ce oduzeti jos par god i jedno par odgoda..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2832 on: August 28, 2012, 13:18:00 »
Da, da nisu radili lever editor i takve điđe sigurno bi mogli više resursa usmjeriti na završavanje bitnih stvari i izdati GT5 jedno godinu dana ranije. Ovaj puta ne treba mi ni B-spec, samo čisto utrkivanje i to da bude uzbudljivo.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2833 on: August 28, 2012, 13:35:04 »
Mogu se samo ponoviti... treba mi 30 novih staza (trkaćih, kružnih)... sve ostalo nebitno. u biti, nije nebitno, ali broj staza je najvažniji. Onda ti ni karijera ne može biti dosadna kad imaš mali milion različitih staza za vozit

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2834 on: August 28, 2012, 14:05:43 »
U Shiftu 2 ih jos nisam ni isprobao sve, a prosao sam preko pola karijere. Nekad jednostavno odaberem stazu, auto, i guštam kao Perica. :)
Da su recimo Brno, Catalunya, Donington, Silverstone, Road America i Bathurst u GT5, i da postoji leaderboard iz GT5P (koji k čekaju s tim!?), bila bi puna šaka brade.