Author Topic: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread  (Read 949935 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3240 on: April 18, 2013, 20:14:45 »
PS3 je za mene gotova stvar, što sam planira igrati, odigra sam, ova generacija je ionako dugo trajala.

Do kraja godine dolazi bar 5-6 jebačkih naslova... a PS4 će tko zna kad u Europu.

Al dobro, tvoj izbor

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3241 on: April 18, 2013, 21:29:37 »
PS3 je za mene gotova stvar, što sam planira igrati, odigra sam, ova generacija je ionako dugo trajala.

PS4 sigurno uzimam na dan izlaska i 1-2 igre koja će jedan biti Killzone druga vjerovatno Driving Club, osim ako se na E3 ne najavi nešto pametnije, jebem mu pa ne može sad dati GT6, prateći njihovu praksu, onda se za 4-5 godina možemo nadati opet GT koji bi bio škrt sadržajem i taman tamo na zalasku PS4 oko 2020 'pravi' GT, ako ovo ne bude cross generation, nešto ssa njima stvarno nije ured, ne mogu stalno skoro jednu generaciju konzola kasnit da nam nešto daju.  ::)

Uvijek kao prvi novim tehnologijama, dok čitav svijet se igra na PS4 mi moramo na hardveru starom 10 godina.


Potpis, slazem se..

+



"Know anything about GT6?"

"Still have to wait a little, but not much"

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3242 on: April 18, 2013, 21:44:36 »
Kako trollaju mamicu im ;D ;D ;D

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3243 on: April 18, 2013, 21:48:27 »
samo da se nebu dogodilo kao s ps3...kad su prvo izašle one ogromne verzije, na kojima se ja mislim čak ni nedaju igrat najnoviji naslovi i koji su imali mali hardić. Neznam dali bi se čovjek zajebal ak uzme odmah prve serije? Dal ima netko kaj pametnog na tu temu?

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3244 on: April 18, 2013, 22:02:20 »
Naravno da se moze igrati i na starim verzijama igre. Na fatu od 40GB bi mogao imati uskladistena dva-tri GT5 ;D I mislim da se nece ponoviti takva situacija. Neki minimum minimuma koji bi bio prihvatljiv je 320 ili 500GB, dakle, sadasnji maksimum.

A prve edicije konzola ove generacije su imale musice, dok nisu skuzili gdje su pogrijesili i sto su mogli popraviti....

Ordonez bas trola ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3245 on: April 19, 2013, 02:19:05 »
Al istina je da dolaze lipi naslovi jos za ps3 tako da se isplati drzati ga sta dulje.
Ako budu lose prve igre za ps4 mnogi bi jos mogli igrat ps3 dok ne pocmu dolazit pravi naslovi.
Npr ja bi sa gta4 i bf4 bia miran sljedecih godinu dana

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3246 on: April 19, 2013, 07:15:29 »
GT5 INFORMATION

Maintenance Notice
Last Updated: Apr 18, 2013


 The online service of Gran Turismo 5 will undergo maintenance during the following hours:
 
Start: 23/04/2013 04:00 BST
 Finish: 23/04/2013 06:00 BST
 
Start: 25/04/2013 09:00 BST
 Finish: 25/04/2013 11:00 BST
 
During the maintenance, it will not be possible to connect to any of the online services.
 
*Please note that the exact times of the maintenance may slightly vary.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3247 on: April 19, 2013, 11:47:45 »
Zašto će GT6 ipak biti PS4 naslov!

Amar je prije predstavljanja PS4 citiram napisao 'GT6 ste već vidjeli ali to niste primjetili' ili tome slično. :)

Znači to smo mogli i sami zaključit po ona dva videa gdje su prikazane neke star/nove staze, ok dali su do znanja da 'nešto' rade, onda smo imali onu planinu sa pokretnim oblacima, nešto ne izvedivo na PS3(valjda), ostavili prostora za rasprave.

Što bi Amar pisao da smo već vidjeli GT6, nije tu trebalo biti puno pametan pa zaključit da te staze neće doći kao DLC nego novi naslov, ali vjerovatno je se u videu i krio tj krije dio za PS4.

Sad ova stranica, možda nije smijela/htijela stavit da je GT6 u biti za PS4 jer to će biti udarna vijest na E3, jer tko bi mogao pokazati grafičku ljepotu i raskoš PS4 ako neće Kazo, sad kad cijeli svijet bruji o PS4 i čeka da pokaže zube, dodje Kazo da pokaže GT6 za PS3, nešto što je trebao raditi u biti što je radio sa GT HD prije 8-9 godina.

Tako da ja ipak mislim kako je sljedeći GT ipak PS4 naslov, a da mnogobrojni vlasnici PS3 konzola ne budu zakinuti, dobit će svoju grafički 'okrlještenu' verziju.

Što dalje znači da kad se istrošim na konzolu i igre naći povoljnog kamatara da pozajmim 1000 eura za volan, pedale i mjenjač.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3248 on: April 19, 2013, 12:14:44 »
Moglo bi se s tim cross gen igrama dogodit da ljudi imaju PS4, a i dalje igraju PS3 verzije zbog ekipe. Tesko je ocekivat da ce 4-orku day 1(ili par mjeseci nakon izlaska) svi odmah imati.

Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3249 on: April 19, 2013, 12:57:54 »
A misliš da neće biti i cross-play osim cross-gen?
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3250 on: April 19, 2013, 13:00:35 »
Ako DriveClub bude kako treba, nema potrebe za GT launch naslovom na PS4. A trojka bi mogla jos dosta pozivjeti ako dobije GT6.
Mislim da bi PS4 svoj GT "remake" mogao dobiti nakon jedno 6 mjeseci.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3251 on: April 23, 2013, 10:48:17 »
Samo da imamo sve objavljenjo, jutros je odradjen prvi Maintenance i dosao je 2.12 updejt (24MB).

Donosi samo "ukidanje" popularnih "hibrida" i resetira sve lude instalirane dijelove za one koji su radili Frankenstajne.

Iduci updejt (prekosutra) ce vjerovatno samo podijeliti banove, ali budemo vidjeli.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3252 on: April 23, 2013, 17:07:22 »
Tako sam nešto i mislio da će se desiti s tim Maintenance-om , i bilo je vrijeme da riješe to.

Mislim da ovaj drugi neće dijeliti banane iako su ih neki i zaslužili , ali budemo vidjeli.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #3253 on: April 23, 2013, 21:19:34 »
Za sada zaključak s GT Planeta hakiranih auta i dijelova je :


(citat) E46fanatic937


Straight from “The Hybrid Forums”
 
We know that:
 - Cars with hybrid parts (chassis, drivetrains) have been returned to stock.
 - Car data now read from game data, rather than save data.
 - X2010 JP no longer displayed.
- Special Gift items, (such as the L4/L5 turbos, L4/L5 weight reduction and triple plate clutch) can still be applied.
 - Special tyres (RSS, SSS, (C), (V)) still usable.

 - BHP multiplier no longer in effect.

Stoga u četvrtak vjerovatno slijedi brisanje podebljanog ostatka hakiranja.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668