Author Topic: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread  (Read 950614 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2295 on: February 19, 2012, 22:25:55 »
Lijepo pimpf
Imao si me s prvom slikom dok nisam vidio dolje :)
Jesi li m3icu podvrgnuo samo kozmetickim tretmanom ili je bio i kirurski zahvat?

Nego koji zaeb ::) Kupio prije par dana bon od 150kn a mislio sam potrositi lovu na ovaj zadnji DLC( staza i auti) i jos nesto ali na drugom accountu.
I sad, odem na moj drugi account, playstation store i kupim sadrzaj. Super, zadovoljan s onim sto sam kupio ;)
S nadom da cu moci s parama koje su mi ostale na DomagojGT1 kupiti DLC za GT5 odem na PSS i unesem kod a ono pise code is invalid or expired.
Sad mi je ostalo na mom drugom racunu vise od 70kn a ne znam na sto bih ih potrosio. >:(

Ako nista drugo, posto mi je ostalo nesto sitnisa od proslog bona, kupio sam samo stazu i dva avatara i sad mi je ostalo 13 lipa.
E nacekat ce se PD i PS kad cu im sljedeci put nesto kupiti. Mora se toga sakupiti da bih razmislio uopce za bon ;)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2296 on: February 20, 2012, 00:43:02 »
...
Jesi li m3icu podvrgnuo samo kozmetickim tretmanom ili je bio i kirurski zahvat?
...
Kirurški također, po službenim podacima. Kako sam slagao FiA GT4 klasu vozila, tako sam se sjetio da za M3 GTS kažu kako je zapravo cestovna verzija GT4 auta. Al 200.000€, svaka im čast...

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2297 on: February 20, 2012, 00:53:23 »


Nego koji zaeb ::) Kupio prije par dana bon od 150kn a mislio sam potrositi lovu na ovaj zadnji DLC( staza i auti) i jos nesto ali na drugom accountu.
I sad, odem na moj drugi account, playstation store i kupim sadrzaj. Super, zadovoljan s onim sto sam kupio ;)
S nadom da cu moci s parama koje su mi ostale na DomagojGT1 kupiti DLC za GT5 odem na PSS i unesem kod a ono pise code is invalid or expired.
Sad mi je ostalo na mom drugom racunu vise od 70kn a ne znam na sto bih ih potrosio. >:(

Ako nista drugo, posto mi je ostalo nesto sitnisa od proslog bona, kupio sam samo stazu i dva avatara i sad mi je ostalo 13 lipa.
E nacekat ce se PD i PS kad cu im sljedeci put nesto kupiti. Mora se toga sakupiti da bih razmislio uopce za bon ;)
Pa čekaj , jesi li skinuo onaj Family Pack sa Stora,besplatan je . S njime možeš instalirati kupljeni DLC i na drugom accountu.
Naravno da bon koji si aktivirao na jednom accountu ne možeš koristiti na drugom.Ali skini na tom drugom accountu taj Family Pack , kupiš DLC i aktiviraš ga i na tom DomagojGT1 accountu i stvar rješena.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2298 on: February 20, 2012, 01:38:03 »
Onda cu tako i napraviti, puno ti hvala.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2299 on: February 20, 2012, 01:47:34 »
Dakle kada sa Stora skineš taj Family Pack( jedan je za staze i jedan za automobile) koji se također na Storu nalazi među ostalim GT5 sadržajem , kupljeni DLC aktiviraš jednako kao i na onom profilu s kojim si ga kupio.Jednostavno na drugom profilu (DomagojGT1) odeš u igri pod Downloadable Content i DLC sadržaj aktiviraš na njemu.

http://us.gran-turismo.com/us/support/d6150.html

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2301 on: March 06, 2012, 01:19:07 »
Taman isao staviti tomivav >:(
 ;D ;D
Jupiiii
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2302 on: March 06, 2012, 01:21:54 »
Radi se, radi - to je bitno! :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2303 on: March 06, 2012, 15:13:05 »
Tko zna koji nastavak.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2304 on: March 06, 2012, 15:17:29 »
A tko zna... možda GT Academy 2012 bude na novoj stazi 8)



Predobro da bi bilo istinito, ali ne i nemoguće? To bi im bio ogroman boom, zaradila bi se jako lijepa para i imala odlična promocija za akademiju... Zašto ne?

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2305 on: March 06, 2012, 15:22:07 »
Naravno da nije nemoguće, ja sam nekako uvjeren da bi sljedeći GT(na kojoj god generaciji izašao) trebao imati baš hrpu staza koje nisu se nikad do sada pojavile u serijalu, to je ono što treba najviše, auto se polako prebacuju sa jedne generaciju na drugu, znači njih ima hrpa uz dodavanje novo izašlih modela.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2306 on: March 06, 2012, 15:34:47 »
Kad pogledaš koliko je samo auta izašlo u Ženevi, a di su još svi oni koji su propušteni staviti lako moguće da prekinu sa razvojem i izvrše kolektivni harakiri jer sve to jednostavno nikad neće stići napraviti ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2307 on: March 06, 2012, 16:03:15 »
GT Academy nije u osnovi PD/Sony/GT projekt, vec Nissanov - PD/GT je "samo" partner.

Citav koncept je Nissanov, sve ima veze uglavnom s Nissanom i odluke i vecinu vezanog za sve donosi Nissan.

Bilo bi lijepo, ali tesko.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2308 on: March 06, 2012, 16:47:04 »
Pa auto je Nissanov, ali mislim da PD ipak bira stazu... tako je onda i došao Indy Road Track.


Nego, koji bi auto mogao biti? 370Z smo već imali, GT-R smo već imali... što dalje? ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 - sluzbena opca tema • official thread
« Reply #2309 on: March 06, 2012, 17:00:25 »
Sumnjam da je Indy dosao zbog GT Academyja, dosao je zbog toga jer su radili na njemu zajedno s Daytonom, vjerovatno u sklopu one turneje kad su obilazili americke staze za potrebe Nascara.

Da je jedno imalo povezano s drugim, vec odavno bi imali Silverstone u igri.

PD ekipa koja radi staze je abnormalno malena, to je tim od kojih 5 ljudi koji putuju svijetom i skupljaju podatke, a onda ih u Japanu radi cca 30 dizajnera, koliko god dugo treba. Indy su vjerovatno "prikupili" dok su radili Daytonu, pa ga dali u onom demou kao promotinu stvar uoci GT5.

Ali povezivati to dvoje mi ne zvuci logicno, jer bilo sto sto PD radi nikad nije logicno. Kako ja to cesto kazem, "Bilo bi lijepo, ali cisto sumnjam".

A auto, tu pogotovo nema nikakvih ocekivanja. Sto uopce moze biti? Trkaci Leaf? Opet 370Z, pa GT-R za finale, do daljnjeg.