GT Sanatorium & Archeology > Ostale GT igre

Što dalje?

<< < (2/5) > >>

Tomivav:
Ja očekujem da će se tek na sljedećoj generaciji konzola nešto značajnije ostvariti. Čini mi se da će GT6 biti još jedan "običan" naslov (iako ni GT5 nije nimalo običan, dapače, no kroz svo ovo vrijeme nam je to postala normala, makar igra još nije ni izišla), a da će se tek na novoj generaciji raditi neke nove stvari. Koje - nemam pojma.

Dosta zatvoreno razmišljam u vezi svega toga. Neobično mi je zamišljat ove stvari koje je Amar naveo i ići toliko daleko. Dosta se vežem za ovo trenutno...

Igra stvarno ima sve (osim livery editora kao što ste rekli). No idem cjepidlačit.

Za GT6 treba uvesti potpuno realan i dinamičan protok vremena i promjenu vremenskih uvjeta, makar se radilo u utrci od 10 minuta i makar kapljice kiše bile sitne ili se radilo o pljusku od 2 minute i to na svaku stazu. Trebaju svi modeli biti premium (razinu detalja ne treba povećavati, ovo je sasvim dovoljno). Dodati nove staze. Unaprijediti Course Maker što znači dati više slobode korisniku. Omogućiti vožnju endurance utrka grupi od 4 vozača preko online-a. Cijeli taj "sadržaj", kako ga je Amar nazvao, staviti u novu grupu evenata, dakle dodati još neke "forme", bilo da se radi o novim Special eventima, regularnim eventima, online eventima, misijama ili nečim sasvim novom.

Smiješno je kako jednostavno ne pronalazim ništa više čak iako cjepidlačim. Sigurno ima nekih tehničkih stvari koje bi se mogle unaprijediti, no u to se previše ne razumijem. Slično i sa strukturom igre. GT5 je predstavio nešto novo o čemu prije nisam ni mislio, a čini se izvrsnim. Ne uspjevam ići toliko daleko... No, ovako sitnim detaljima se ne bi ni nadao da se ne radi o GT-u. Kazunori je sam pokazao kojim putem ide i što želi pa je GT zapravo jedina igra od koje se može očekivati ovako nešto i koja ne samo da donosi sve ovo što će donijeti, nego je to toliko bolesno ispolirano da praktički nema greške u kodu.

Možda ne vidim neke detalje koji bi mogli GT5/6 učiniti još potpunijim, no to je vjerojatno zato što ih nema. Kad god prijateljima pričam o GT-u govorim im koliko je to ogromna stvar, da projekt ima sve i više nego što je potrebno i zamislivo. Od sadržaja, načina na koji je prezentiran, tehničke izvedbe, bla, to znamo.

Kompletnu sliku mi je dao GT5, Amar je onime gore sve to proširio u nekim novim smjerovima, no na kraju krajeva nemam pojma kojim će točno smjerom serijal ići što sve čini ekstra uzbudljivim pogotovo kada znam da iza cijelog serijala stoji PD i Kazunori. Budućnost je radosna. :-*

Ikral:

--- Quote from: Tomivav on October 14, 2010, 19:06:56 ---Budućnost je radosna. :-*
--- End quote ---
Pitanje je koliko ću volje imati za sve to u budućnosti. Ali to je moj problem.

toni_cro:

--- Quote from: STINGer on October 14, 2010, 18:01:50 ---Da li će GT6 biti samo svojevrsni "pokusni kunić" koji će nas tek uvesti u takav svijet da bi ekspanzija došla sa GT7?

--- End quote ---

ja mislim da će tako nekako biti i sada, gt5 donosi masu novih stvari koje će biti usavršene za gt6 koji isto tako donijeti neke nove stvari koje će se usavršiti sa gt7 i tako u nedogled


--- Quote from: Ikral on October 14, 2010, 19:13:17 ---
--- Quote from: Tomivav on October 14, 2010, 19:06:56 ---Budućnost je radosna. :-*
--- End quote ---
Pitanje je koliko ću volje imati za sve to u budućnosti. Ali to je moj problem.

--- End quote ---

volje ću imati, veći je problem da li ću imati vremena?

Tomivav:

--- Quote from: Ikral on October 14, 2010, 19:13:17 ---
--- Quote from: Tomivav on October 14, 2010, 19:06:56 ---Budućnost je radosna. :-*
--- End quote ---
Pitanje je koliko ću volje imati za sve to u budućnosti. Ali to je moj problem.

--- End quote ---
Isto pitanje sam si i ja postavio puno puta, ali mislim da ću za GT uvijek imati volje. Možda mi volja za gamingom opcenito popusti (već sada je jer nemam vremena), ali za GT neće. Možda malo popusti nakon što ga budem igrao godinu dana i slično, ali će se uvijek vratiti pogotovo kada na vrata počne kucati novi GT naslov.

Meni je GT jedna od onih stvari koja mi se uvukla pod kožu dok sam mlad i po svemu što sam do sada iskusio, takve stvari zauvijek ostaju u pojedincu. Isto mi je sa skejtanjem, glazbom te dakle GT-om, ali i autima općenito.

STINGer:

--- Quote from: Ikral on October 14, 2010, 19:13:17 ---
--- Quote from: Tomivav on October 14, 2010, 19:06:56 ---Budućnost je radosna. :-*
--- End quote ---
Pitanje je koliko ću volje imati za sve to u budućnosti. Ali to je moj problem.

--- End quote ---
To se nikad ne zna... godine donose svakakve promjene :)

No, ja se nekako najviše bojim da li ću ako sam do sada bio nekakav hard core (ili bar na tragu toga) zbog realističnosti igre biti primoran postati casual, te koliko će moj ego biti, ako dođe do toga, sposoban to izdržati 8) Da ne spominjem da sigurno neću postati mlađi te koliko će tijelo uopće moći pratiti sve to ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version