Author Topic: Što dalje?  (Read 46961 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Što dalje?
« Reply #15 on: October 14, 2010, 21:50:11 »
Jesam li ja davno rekao da ću organizirati ligu za penzionere.
ja ću objesit volan o klin pa ću se 2013. s 42 vratit iz mirovine ko schumi (s lošijim uspjehom). bit će nezapamćenog interesa medija ;D

Offline st1v xtr1m

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 164
Re: Što dalje?
« Reply #16 on: October 15, 2010, 00:44:39 »
Volan imamo kao i vibrirajuce papucice, ja bih jos zelio vibrirajuci "prsluk"!
To sam vidio da ima za FPS, mislim da nebi bilo lose i za GT-neki broj, ipak vibrirajuca stolica ili nesto drugo je puno love.
Mene zanima kako ce se stvari odvijati u tom smjeru, znam da vec sad postoje stvari koji simuliraju G silu,
ali sve je to puno love.

Nesto dostupno kao volan i mozda taj prsluk ili ako i sjedalo neko vibrirajuce ne bi bilo puno love.


Ne znam jel smijem reci, ali Renatov slijedeci "vozacki" projekt je upravo takav simulator - tresnja sica, itd. Na istu foru kao i rinoseat - apsolutno savrseno idejno zamisljeno, odlicno izvedeno - a za prihvatljive novce  ;)

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Što dalje?
« Reply #17 on: October 15, 2010, 01:21:09 »
Eto i mene, 45,5 godina za vratom i ne mislim se prestat igrati dok ruke mogu držati kontroler ili što već.
Na pitanje što dalje stvarno nemam odgovora kad neznam ni što me ćeka zapravo u GT5.Mislim sve ono što sam želio a nije bilo u prethodnim nastavcima sad je tu u GT5 a očito će biti i još neotkrivenih iznenađenja.Možda ali samo možda još stvarnih staza i konaćno Porša,no to i ovako može doći kao DLC.Eh da sjetio sam se.To mi fali od GT1.Da na stazi uvijek ostane najbrži krug a ne da kad ponovo uđem na utrku na toj stazi gledam one tupave isprekidane crtice.Jest da postoji time trial,ali krug u utrci je krug u utrci.
Stvarno i ne razmišljam što dalje u GT6 ili GT7,pa za to imamo fanatika u zemlji izlazećeg sunca koji će to posložiti za nas i opet naravno biti nezadovoljan postignutim pa krenuti bez odmora u razvoj sljedećeg GTa. ;D

Offline poiux

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 596
Re: Što dalje?
« Reply #18 on: October 15, 2010, 13:20:24 »
Liga za penzionere, lol.
Pa to bi mogli vec sada na prologueu, ako ima zainteresiranih lako se dogovorimo neka neko kaze u koji cemo event i kada (samo nemojte Fuji molim vas), otvorimo chat room i vozi Misko.
Doduse ja uglavnom vozim standard evente, a vidim da ovdje svi voze pro, mislio sam se ozbiljnije posvetiti pro fizici na GT5 ali sada kad vidim da su ga odgodili, ne da mi se cekati dva mjeseca.
Vikend je pred nama pa mozda nesto i bude od toga.
I naravno nije samo za penzionere, svi su dobrodosli.
 
PSN ID: poiux

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Što dalje?
« Reply #19 on: October 15, 2010, 13:43:02 »
Uhvati se ti prvo vožnje na profi fizici, lako za online :)

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Što dalje?
« Reply #20 on: October 16, 2010, 10:26:43 »
Moja omiljena tema, što dalje? Malo mi je čudan ovaj datum izlaska, 2013. nekako mi je prebrzo (ne šalim se), po meni će GT6 biti samo evolucija- pokrpati će se eventualni nedostaci i rupe kojih će ipak biti. Ne znamo što ćemo dobiti u GT5, a ova kombinacija GT5-GT6 mi onda sve više liči na priču Vista-7, 7-mica je sve ono što je Vista (u stvari je 7-mica pravi Longhorn) morala biti, tako da će GT6 na PS3, ako izađe onako kako je to amar napisao- 2013 u stvari biti GT5 kakav je prvobitno morao biti.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Što dalje?
« Reply #21 on: October 16, 2010, 10:28:45 »
JA mislim da će GT6 biti za GT5 ono što je GT2 bio za GT. I GT4 za GT3, ali to je slabija usporedba jer GT3 je bio dosta siromašan.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Što dalje?
« Reply #22 on: October 18, 2010, 11:58:31 »
JA mislim da će GT6 biti za GT5 ono što je GT2 bio za GT. I GT4 za GT3, ali to je slabija usporedba jer GT3 je bio dosta siromašan.

Ne  znam za odnos GT1-GT2, no smatram da odnos GT3-GT4 nije bio evolucija već revolucija, dok će, upravo zbog maksimuma koji će GT5 iznući iz PS3 biti odnos GT5-GT6 biti ,po mom skromnom mišljenju, više jogurt evolucija nego bilo kakva revolucija.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Što dalje?
« Reply #23 on: January 04, 2015, 20:22:40 »
 ;D
Gt veteran superstar u penziji

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Što dalje?
« Reply #24 on: January 04, 2015, 20:30:57 »
Cuj sto dalje, sad kad izadje GT7 ima da ove sve simulacije nadhebe bar 12 puta, sto po prodaji sto po svemu.
I ne samo to, kad bi skupili najbrze sa GT i najbrze sve ostale skupa da se trkaju zaprave, ovi sa GT-a bi ih razbucali pravo.
Eto.     ;D ;D ;D
Gt veteran superstar u penziji