Author Topic: [PS3, X360] L.A. Noire  (Read 38037 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
[PS3, X360] L.A. Noire
« on: November 12, 2010, 11:21:40 »



http://www.rockstargames.com/lanoire//

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #1 on: November 12, 2010, 14:57:22 »
To je jedna od igara koja će se vjerojatno naći na listi uz Heavy Rain i još neke. Ali tek za 2 godine ili tko zna kad (zbog GT5).

Sjećam se kad sam vidio prvi teaser, prije negdje 3 godine - izvanredno. Očekujem da će igra bit odlična.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #2 on: February 10, 2011, 10:20:47 »
Prvi gameplay video.

Prestrasno. Ovo ce obrisati pod sa svim sandbox igrama ikad napravljenim.

http://www.rockstargames.com/lanoire/videos

Apsolutno sam presretan sto je ludi McNamara nakon 6 godina napokon dotjerao svoju viziju do kraja. Prvi i drugi Getaway su bile revolucionarne igre, nastale na platformi koja je 3X slabija od mog mobitela, a koje su bile jednostavno fantasticne.

Steta sto 90% igraca nije bilo spremno prihvatiti ogranicenja upravljanja likovima i uci u pricu i dozivjeti je. NAravno, moja Cerbera i voznja po Londonu ostaje mi daleko najdrazi dio oba Getawaya :)

Jedva cekam ovo odigrati, stvarno se nisam nadao da ce uspjeti sve to napraviti da ovako izgleda. Ovo je jedna od onih igara koje ce obiljeziti generaciju i uopce nemam sumnje da ce sav McNamarin genij doci do izrazaja. Da samo ima ideje i radikalnu pozornost detaljima kao sto su imali Getaway i G: Black Monday, ovo bi bilo fantasticno. A nakon ovog trailera samo mogu reci da je Sony debelo poslovno pogrjesio sto je mijenjao ekskluzivu Noira za priglupi Agent.

Ali opet, ova igra zasluzuje da je igraju svi na svim platformama, pa je iz perspektive citavog gaminga velika stvar sto ce ovo doci u priliku zaigrati i Xbox igraci i time McNamari osigurati dodatnu lovu za nastavke i nove projekte.

JEDVA CEKAM.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #3 on: February 10, 2011, 10:57:44 »
slažem se sa svime navedenim, jedva čekam igru

moj plan i program za 2011 je, kraj veljače i ožujak killzone3, zatim se odričem svega i vozim gt dok ne dođe la noire, to se igra dok mi ruke ne otpadnu i na jesen uncharted3
ostale igre me uopče ne zanimaju
naravno uvjek će se naći vremena za gt 8)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #4 on: February 10, 2011, 12:07:25 »
Uz KZ3 i ovo će se igrati  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Milicevic87

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 180
  • PSN-id: Milicevic87
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #5 on: February 10, 2011, 13:29:30 »
Samo neka bude igra na obe platforme skoro identicna. RDR nisam kupio samo zbog grafickog i tehnickog loseg porta na ps3.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #6 on: February 10, 2011, 14:39:23 »
Samo neka bude igra na obe platforme skoro identicna. RDR nisam kupio samo zbog grafickog i tehnickog loseg porta na ps3.
Steta jer igra je genijalna i ovako.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #7 on: February 10, 2011, 15:50:57 »
Ako ce te tjesiti, LA Noire ce u svakom slucaju losije izgledati na boxu jer mu je primarna development platforma bila PS3, a za box ce morati rezati teksture i osvjetljenje zbog DVD medija, nece biti Dolby Digital HD mixa glazbe i sve ce zajedno patiti zbog toga sto ce optimizati kod radjen za 6 jezgri na samo 3 jezgre.

Ovaj port ce ipak biti u korist PS3, mada si sa RDR onda puno propustio - da ne znas kako izgleda X360 ne bi imao nikakvih problema ni sa PS3.

U stvari i da znas kako izgleda, trebao bi te boliti K, jer usporedbe grafike na obje platforme nemaju nikakve veze sa kvalitetom i gustom u nkeoj igri, vec sluze samo kako bi internet trolovi imali mogucnosti uzivati vlastitoj koprofiliji.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #8 on: February 10, 2011, 16:48:58 »
Jebemti kako su uhvatili mimiku lica :o


Taman igra za laganini razvlačiti preko ljeta

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #9 on: February 10, 2011, 17:24:38 »
Opet nova kovanica: MotionScan.
Dobro da su se konacno sjetili to primijenit na lice, Mirkosoft je takvo nesto demonstrirao prije par godina, a onda ni traga ni glasa...
Stize era virtualnijeh glumaca...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #10 on: February 10, 2011, 17:58:27 »
Ovo ce se definitivno igrati, i ne kuzim zasto je RDR los na ps3 ja sam ga igrao i izgleda fantasticno bez imalo pada frame ratea , ako zelis vidjeti najlosiji port X360 to PS3 probaj bayonetu em sto se igra vrti na X360 50-60 fps a PS3 25-30 i jos uzasno puca slika totalni kaos za tako odlicnu igru..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Milicevic87

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 180
  • PSN-id: Milicevic87
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #11 on: February 10, 2011, 19:53:29 »
Ako ce te tjesiti, LA Noire ce u svakom slucaju losije izgledati na boxu jer mu je primarna development platforma bila PS3, a za box ce morati rezati teksture i osvjetljenje zbog DVD medija, nece biti Dolby Digital HD mixa glazbe i sve ce zajedno patiti zbog toga sto ce optimizati kod radjen za 6 jezgri na samo 3 jezgre.

Ovaj port ce ipak biti u korist PS3, mada si sa RDR onda puno propustio - da ne znas kako izgleda X360 ne bi imao nikakvih problema ni sa PS3.

U stvari i da znas kako izgleda, trebao bi te boliti K, jer usporedbe grafike na obje platforme nemaju nikakve veze sa kvalitetom i gustom u nkeoj igri, vec sluze samo kako bi internet trolovi imali mogucnosti uzivati vlastitoj koprofiliji.

Nisam toliki fanboj da me to tjesi. Zelim samo da se developeri malo potrude i uloze malo vise vremen u izradu multiplatform igara. Ipak na kraju svi istu cijenu plate za igru.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #12 on: February 10, 2011, 23:52:50 »
Zaigraj RDR, kad sidjes sa vlaka i pogledas oko sebe zadnje na sto ces misliti je verzija za drugu platformu. Igra je ge-ni-jal-na!

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #13 on: February 11, 2011, 11:12:27 »
Opet nova kovanica: MotionScan.
Dobro da su se konacno sjetili to primijenit na lice, Mirkosoft je takvo nesto demonstrirao prije par godina, a onda ni traga ni glasa...
Stize era virtualnijeh glumaca...

fascinantno je to što rade. ja sam prošle godine prije pisanja teksta istraživao taj sustav. ubacuju po jednog glumca u zvučno izoliranu prostoriju na čijoj je sredini postavljen pokretni stolac okružen s 32 stereo kamere i jednim monitorom. režiser je s druge strane stakla, promatra sve i daje upute, a kamere šalju sve zabilježeno u računalo koje odmah obrađuje podatke i priprema animaciju. osim što je sustav revolucionaran po načinu izrade, poseban je i po brzini jer je po ovoj metodi potrebno draaaaaastično manje vremena nego za izradu klasične animacije jer ovako proizvedu dvadesetak minuta završenog materijala dnevno, dok klasična metoda izrade animacije lica rezultira jednom minutom završenog materijala za mjesec dana.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: [PS3, X360] L.A. Noire
« Reply #14 on: February 11, 2011, 12:16:07 »
I sve skupa izgleda neusporedivo bolje nego dosadašnjim metodama...
Sjetio sam se nekih scena iz Running Mana i objašnjavanja (u to doba) koliko još žganaca moramo pojest dok to bude moguće...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.