Author Topic: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema  (Read 150513 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #300 on: October 25, 2011, 16:45:40 »
Disk 1 unutra. Odradis sve obavezne figure koje ti igra atomatski daje (prva utrka, nekakvi filmici, stitijaznam). Onda ti nudi da odmah krenes u World Tour.

To liso odbijes i ides sa "B" natrag sve dok ne dodjes do glavnog izbornika. Krajnja desna opcija ti je "Install Disc 2". Pokrenes tu instalaciju - odaberes naravno sve aute koje ti nudi automatizmom, nista "Custom Install" - i cekas da zavrsi. Zavrsi, igra se automatski sejva, opet si na pocetnom ekranu, nema vise izbornika za install 2. diska. Quit game, izadjes na Dashboard. Onda iz Dashboarda instaliras Disc 1. Kad se to sve zavrsi: Forza Motorsport 4 > Y > Play Game.

Voila.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #301 on: October 25, 2011, 16:52:12 »
Disk 1 unutra. Odradis sve obavezne figure koje ti igra atomatski daje (prva utrka, nekakvi filmici, stitijaznam). Onda ti nudi da odmah krenes u World Tour.

To liso odbijes i ides sa "B" natrag sve dok ne dodjes do glavnog izbornika. Krajnja desna opcija ti je "Install Disc 2". Pokrenes tu instalaciju - odaberes naravno sve aute koje ti nudi automatizmom, nista "Custom Install" - i cekas da zavrsi. Zavrsi, igra se automatski sejva, opet si na pocetnom ekranu, nema vise izbornika za install 2. diska. Quit game, izadjes na Dashboard. Onda iz Dashboarda instaliras Disc 1. Kad se to sve zavrsi: Forza Motorsport 4 > Y > Play Game.

Voila.

Jebateled, mislim da ću FBI hakirati lakše LOL.

Hvala kolega puno, nisam bio siguran, a nebih htio nešto zajebati. Želim da sve ide as smooth as silk :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #302 on: October 25, 2011, 17:05:08 »
Sad kad citam, propustio sam napisati da ce te igra traziti da vratis Disc 1 unutra nakon sto instaliras Disc 2. Kad ga vratis, onda ces opet biti na pocetnom ekranu, pa od tamo izadjes van na Dash i instaliras Disc 1 iz Dasha. Srecno, rekao bi pokojni predsjednik ;D

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #303 on: October 25, 2011, 17:06:25 »
Sad kad citam, propustio sam napisati da ce te igra traziti da vratis Disc 1 unutra nakon sto instaliras Disc 2. Kad ga vratis, onda ces opet biti na pocetnom ekranu, pa od tamo izadjes van na Dash i instaliras Disc 1 iz Dasha. Srecno, rekao bi pokojni predsjednik ;D

Trebat će mi sreće  ;D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #304 on: October 25, 2011, 17:57:07 »
Vjerovatno imas Automatic postavke za Network, a to ti moze rditi probleme preko odredjenih rutera.

Pokusaj postaviti postavke za Network na Manual.

Takodjer uzmi u obzir kako odredjeni ruteri imaju bas posebnu postavku za XboxLive "spajanje", recimo moj DLink koji sam prije koristio je trazio da u opcijama samog rutera ukljucim opciju za "Xbox Live enabled".

Ali svakako odradi setup Network postavki na Manual, to uvijek pomaze.


hvala, al jos da pitam jel ovi setup network postavki na konzoli ili na thompsonu. E i kakve ce me tu podatke pitati?

Offline Duvorynn

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 338
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #305 on: October 25, 2011, 18:02:24 »
Moze se i prvo instalirati Disk 1, odraditi prva utrka i ostale sitnice, vratiti se u glavni meni i instalirati disk 2.
Tako sam ja napravio i sve radi.

P.S. Jel' netko primjetio da i sa instaliranom igrom, disk u konzoli se vrti nekih 2-3 minute?
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way.

You don't know the true meaning of speed if you didn't travel faster than sound!!!

PSN-ID: Duvorynn
Xbox Live: Duvorynn

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #306 on: October 25, 2011, 18:29:41 »
USPIA SAM!
Dodao sam xboxu staticnu adresu i toj adresi sam dodao opciju "xbox live" na routeru .
@Amar, hvala puno i kad stignes ubaci me u klub pa da vas sve dodam da odvozimo neku trku

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #307 on: October 25, 2011, 18:53:42 »
Eto, super ;)

Uskoro sam online pa cemo odvesti nesto :)

Offline ForzaCRO

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 27
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #308 on: October 26, 2011, 17:35:35 »
Vozio danas jedno sat vremena rivalse i zaradio prvi milijun, pa tu se može natuć para ko blata :)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #309 on: October 26, 2011, 17:38:16 »
To ti mozes, ne mogu svi :)

Offline ForzaCRO

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 27
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #310 on: October 26, 2011, 17:44:04 »
Vozio sam hot lap na mugellu sa ferrarijem 458, postavio neko bezvezno vrijeme...3000 i neko, za svakog rivala ispred sebe dobijem 100000, jedini problem je dobiti sa najmanjom mogućom razlikom

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #311 on: October 26, 2011, 17:45:52 »
Ja sam vecinu na 100.000 odradio, sad imam dosta ovih na 150.000, a ovaj assist za steering me toliko ubija  -bio Dzidza jucer kod mene, pa smo se skupa zivcirali - da jednostavno poludim nakon vec tri kruga sto ne mogu precizno odvesti zavoj kako ja hocu, vec ga moram voziti kako igra hoce.

Ali inace, sve pet, Rivalsi su stvarno ziva tvornica novaca.

Offline ForzaCRO

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 27
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #312 on: October 26, 2011, 17:52:53 »
Iznenadilo me koliko je igra bogata sadržajem, samo rivalsi se mogu igrati par mjeseci...trojku nisam baš previše vozio karijeru, a sad ću čini mi se još manje

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #313 on: October 26, 2011, 17:53:39 »
Eto, bas to sam pricao u recenziji ;D

Offline ForzaCRO

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 27
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #314 on: October 26, 2011, 18:00:52 »
Izvinjavam se, nisam čitao ;D