Author Topic: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema  (Read 147425 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #390 on: March 23, 2012, 15:11:27 »
Papučaru, dođi večeras u 21h na malo pravog utrkivanja 8)

Veceras igram BF3, za opuštanje, jer nakon posla imam probu do 20h, pa me neće biti volja za vožnjom. Malo se ispucati i u kino krpe
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #391 on: March 23, 2012, 15:39:54 »

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #392 on: March 23, 2012, 16:24:17 »
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #393 on: March 23, 2012, 16:27:13 »
Pa šta se imam gledat... gledaj me ti, online


Pogledaj sms

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #394 on: March 23, 2012, 16:49:34 »
;D
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #395 on: March 23, 2012, 17:00:53 »
;D


evo Ficho, kad ovo uspijes u GT5 onda možeš nešto postati u svezi Forze. Do tada su svi komentari suvišni.

PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #396 on: March 23, 2012, 17:02:38 »
A jebiga, sad je pitanje da li se želiš utrkivati ili baviti poljoprivredom

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #397 on: March 23, 2012, 17:09:24 »
A jebiga, sad je pitanje da li se želiš utrkivati ili baviti poljoprivredom

Poanta je da u GT5 fizici dosta toga fali ili je pojednostavljeno. Vidio bi kako su zabavni startovi kad ti odjednom počne bježati guzica, a ti ga loviš, kad je bitno kako češ startati na početku utrke, a ne gas do kraja i kreni, ili ga staviti u drugu brzinu i kretati!!!

Tužno je što ne vozite Forzu ili je nista probali kako spada, a stavljate svakojake usporedbe. Kao što rekoh nije GT5 ono što mislite i želite da bude. Ima i drugih igara koje neke stvari odradjuju bolje, osim ako se ne palite na grafiku, a ako se palite onda je to još tužnije.

Smatram da nema uopće potrebe da se Forza pljuje, pogotovo ako je nemate, jer svaka usporedba jer suvišna, jelte.

Imam pitanje za Fichu, koji je auto tebi bolji F40 ili Porsche 959!?
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #398 on: March 23, 2012, 17:15:17 »
Je prika, tužno je što nemam 500€ za pravi volan i šifter... a još tužnije bi bilo da imam te novce i da onda nemam s kim voziti.


S druge strane, tužno je što ti ne želiš doći voziti GT5 sa domaćim ljudima...

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #399 on: March 23, 2012, 18:10:56 »
F40, zašto? ovaj porshe mi je naj-nagrđeniji (nakon cayene-a) porsche ikada

ovo sa Cobrom bi ispalo isto i na gt5, priznajem da nisam probao, iako bi na travi možda imala manje gripa...

ispričavam se na prijašnjem postu, trebao je izgledati ovako:

  ;D
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #400 on: March 23, 2012, 18:23:10 »
U GT-u ne bi ni doša do trave ;D

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #401 on: March 23, 2012, 19:05:44 »
Igrao sam Forzu 3 i 4

Moji dojmovi (usporedba s GT5):

Forza me oduševila. Ima puno auta koje sam uvijek želio probati, a u GT5 ih nema, svaki auto ima bolji zvuk nego u GT5 (kad sam igrao, VOLUME na pojačalu je bio blizu maksimuma, u GT5 VOLUME je u 90% slučajeva na 20% jačine), Forza ima puuuno bolju zabavu offline nego GT5, po cijele dane sam uživao isprobavajući automobile (zbog unutrašnjosti i zvuka), ima puno bolju karijeru, ima odlične staze (Kazo Kazo...), online ima više opcija, pogotovo ona opcija gdje se mogu ganjati vremena prijatelja... I zbog svega toga, po meni je Forza bolja igra. I da, puno je bolji osjećaj na kočenju kad je ABS off, tu GT5 ne može konkurirati.

Ali... Ako se te dvije igre idu uspoređivati u smislu simulacije, meni je fakat smiješno kad netko kaže da je Forza bolja (govorim općenito). Ne samo da nije bolja, nego nije ni do koljena GT5. To je i jedini razlog zašto nisam na kraju kupio xbox. Meni je to najvažnije.
Onaj tko je kupio GT5, a simulacija vožnje mu nije u prvom planu, bolje da je kupio Forzu. Eto, to je moje mišljenje (ako je nekoga uopće briga ;D)...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #402 on: March 23, 2012, 22:51:15 »
Probao sam demo Forze 4 i sasvim je ok. Naravno, trebao bih provesti neko vrijeme uz ful igru da dam konačan sud, ali mislim da bi mi se svidjela. Shift 2 mi je odličan zbog autologa i uzbudljivih utrka, a kako čujem F4 ima to sve plus 60 fps grafiku. GT5  je rekao bih više user friendly što se tiče kontrole auta, i stvarno se može voziti kako zamisliš, ali to nije slučaj u pravim autima. Po meni su sve ove igre odlične, i stvar je ukusa tko će što izabrati. Da ih je spojit u jednu, bila bi to idealna vozačka zabava.

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #403 on: March 23, 2012, 23:58:31 »
Ljudi... Sutra mijenjam PS3 za X360... Forza je jedan od glavnih razloga. Drugi je to što sam sve bolje ekskluzive (gow, uncharted 1 i 2, heavy rain, resistance 1 i 2, mgs) odigrao i ne vidim ništa revolucionarno ekskluzivno zbog čega bi se isplatilo zadržat plejku.
Da mogu zadržao bih obe konzole, ali stvarno nema smisla, stoga prelazim u MS tabor.

Nadam se da će se moja odluka pokazati dobrom i da ćemo se družiti ovdje :)
Vozi miško

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 4 • nesluzbena tema
« Reply #404 on: March 24, 2012, 02:52:22 »
Igrao sam Forzu 3 i 4

Moji dojmovi (usporedba s GT5):

Forza me oduševila. Ima puno auta koje sam uvijek želio probati, a u GT5 ih nema, svaki auto ima bolji zvuk nego u GT5 (kad sam igrao, VOLUME na pojačalu je bio blizu maksimuma, u GT5 VOLUME je u 90% slučajeva na 20% jačine), Forza ima puuuno bolju zabavu offline nego GT5, po cijele dane sam uživao isprobavajući automobile (zbog unutrašnjosti i zvuka), ima puno bolju karijeru, ima odlične staze (Kazo Kazo...), online ima više opcija, pogotovo ona opcija gdje se mogu ganjati vremena prijatelja... I zbog svega toga, po meni je Forza bolja igra. I da, puno je bolji osjećaj na kočenju kad je ABS off, tu GT5 ne može konkurirati.

Ali... Ako se te dvije igre idu uspoređivati u smislu simulacije, meni je fakat smiješno kad netko kaže da je Forza bolja (govorim općenito). Ne samo da nije bolja, nego nije ni do koljena GT5. To je i jedini razlog zašto nisam na kraju kupio xbox. Meni je to najvažnije.
Onaj tko je kupio GT5, a simulacija vožnje mu nije u prvom planu, bolje da je kupio Forzu. Eto, to je moje mišljenje (ako je nekoga uopće briga ;D)...
tu se varas nazalost, jer gt nema ni priblizno dobro odsimulirane gume , i zato u gt5 necete nikad moci ono izvesti sa cobri ili bilo koji drugim javim rwd autom, da vam kod starta dok drzite volan ravno auto pobjegne. Forza je bliza rfactoru od gt5.
PSN_ID: Dzidza1978