Author Topic: GT5 Seasonal Events • December 2010  (Read 62450 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #135 on: January 04, 2011, 19:29:41 »
Nista ne forsiram, ali ni sad s krugovima 1.00 ne ide, opet ima 7 sekundi na pocetku 10. kruga, odnosno na kraju ima 4 sekunde ispred. Pojma nemam, ali fakat mi bec ide na zivce :)

jebate ista stvar kod mene... bježi mi 4 sec, vozim 1:00: kusur, danas nisam išao ispod minute, u nedjelju jesam. Mjenjač imam na 220, stavio sam ga na 200 i u prvom krugu imao drugo međuvrijeme 0:29:1 ali onda pušim na max brzini na kraju ravnine. Na večer idem probati s mjenjačem na 210. Inače, danas sam vidio kako moj peso voli gt, sjeo je kraj mene i zadivljeno gledao u televizor kako nožem krugove. Na žalost nije bilo žene da nas uslika...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #136 on: January 04, 2011, 19:30:47 »
Nista ne forsiram, ali ni sad s krugovima 1.00 ne ide, opet ima 7 sekundi na pocetku 10. kruga, odnosno na kraju ima 4 sekunde ispred. Pojma nemam, ali fakat mi bec ide na zivce :)

Interesantno... ovaj sa 1.01 je prosao, a ovaj sa 1.00 ne uspijeva ;D ;D ;D

E da, mi kao sutra planiramo neki online navečer, al tebe vjerojatno više zanima ta mazda pa neceš ni dolaziti online. A ako ces dolaziti, cisto informativno, stavili smo neke nove aute pa nabaci oko da ne bude opet kukanja kako nemaš te aute 8)

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #137 on: January 04, 2011, 19:34:48 »
Ma mislim da je Zoky krivo vidio, vozio sam danas 8 krugova ispod 1:01, jedan 1:01:1 te jedan 1:01:7 ( trava, zajeb) i ništa...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #138 on: January 04, 2011, 20:00:31 »
Super, ni stare aute nismo vozili, a sad vec imamo nove, ponovo isti nissan samo drugo pakovanje, dva standarda i GTR za sve ljubitelje 4WD voznje. Bas sjajan popis, ono, vozacki izazov 2011 :D

Umjesto da se koncentriramo na MR, mi u FR dosadu sad ubacujemo i AWD.

:D

Doci cu svakako, ali fakat nisu auti po mom ukusu nimalo.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #139 on: January 04, 2011, 20:07:29 »
Onda sam predloži jebene aute, budi malo više na forumu umjesto da drkaš kurac i prigovaraš kad dođeš online kako ne valja ovo, ne valja ono, te zašto te je u onome zavoju od 180 izvrtilo...

Da si imalo čitao po forumu skužio bi zašto ti auti. Ovako si sam složi listu pa vozi... ja više neću izigravati forumsku ludu

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #140 on: January 04, 2011, 20:12:09 »
Pa imam pravo na misljenje, zar ne? :)

U onelineu me nema jer sam bolestan i nisam kompetitivan trenutno, a uopce ne razumijem tvoju reakciju?

Ono, ne volim standrad aute jer nemaju cockpit, ne volim AWD aute jer su dosadni kao proljev, ne volim da imamo 4 ista auta u garazi koji se razlikuju u 6% performanse i znacki na haubi :)

Ali to je samo moje misljenje, niti je obvezujuce niti ima vecu tezinu od bilo cijeg drugog :)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #141 on: January 04, 2011, 20:18:39 »
Jebe mi se više... neka si uzme tko što hoće, neka vozi s čime hoće...

Ne znam samo di si našao 4 ista auta, jer ih razlikuje puno više od značke, što se lako vidi po specifikacijama... AWD auto je stavljen zbog nekih forumaša, a i razlog je naveden u zagradi (početnici). Nisu svi šumaheri pa da se i oni imaju s nečim zabavljati.

I kao što rekoh, složi listu koju ti misliš da je najbolja i napiši to na forumu i problem riješen.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #142 on: January 04, 2011, 21:29:47 »
Dižem ruke od ovog eventa sa Mazdom, jednostavno sam nespostoban za to voziti... definitivno prelazim u gerijatriju i palim Skid :o

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #143 on: January 04, 2011, 21:51:13 »
Pa ovo je ludo, ne smije covjek vise ni reci da mu se nesto ne svidja i odmah pocne show :) Ne razumijem te, sto je lose u tome da ja imam neko drugacije misljenje? Ne pada mi na kraj pameti inzistirati, ali samo kazem sto mi se svidja. Zar je to problem?

Ja se ne predajem jos, ali uskoro bih mogao, previse vremena sam ostavio na toj voznji i pomak je minimalan i sve je iskljucivo vagon frustracije...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #144 on: January 04, 2011, 22:11:04 »
Preseravaš se prijatelju, a ja to ne volim. Da je netko drugi u pitanju bolio bi me kurac, ali kad si ti u pitanju onda popizdim. Jer prvo nisi bio za listu odn nije ti se dalo trošiti novce na nju. Pa je onda kao bilo ok, ti ćeš što i ostali, pa onda ne valja ovo, pa ne valja ono... pa jebote, reci onda, ja bih to i to, napravi to i kraj priče. Radi bilo što samo mi nemoj bit hadezeovac jer znaš i sam koliko popizdim na takva preseravanja.

Ja sam debelo proučavao listu, tražeći što da nađem da je najoptimalnije, nekakva sredina za većinu. Imaš li boljih prijedloga? Lijepo reci i staviti ćemo to na listu i onda ćemo to voziti.  A nemoj mi jedan dan da ti se ne kupuje, pa drugi dan ti je kao okej, pa treći ne valja jer je ovo, četvrti ne valja jer je ono... Kao, sad je FR dosada, a AWD najveće zlo. TI bi kao MR? Pa stavi jebote, a ne pustiš mene da izigravam budalu sa stavljanjem i onda me jebeš jer se nadrkaš na fakin seasonal event. Nismo vozili ni stare veliš? Mi jesmo, a tebe nije bilo online skoro 10 dana... sad smo samo dodali par auta koji bolje drže cestu i to je to...


btw... prebaci ove postove pod online di im je i mjesto... ako ti se da upaliti komp naravno

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #145 on: January 04, 2011, 22:33:51 »
NASCAR riješio odmah... Mazdu pokušam slijedećih dana čisto da vidim koliki mi je stvaran limit

Offline Fizio

  • Prof. Dr. Sci. Med.
  • Primarius
  • ******
  • Posts: 141
  • PSN-ID: Fizio_HR
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #146 on: January 04, 2011, 22:43:51 »
Idem i ja konačno nešto probat odvoziti... vjerojatno prvo fiću...  ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #147 on: January 04, 2011, 22:50:24 »
Ajde, druze, necemo se srditi, meni je ionako svejedno apsolutno :)

Tako je kako je, nikad se nije desilo da svima sve pase.

Peace ;)

A sto se teme tice, upalio sam skid da vidim razliku.. instant krugovi 0.59, dodjes do prvog mjesta prije 9. kruga. Boze koji assist, besmisleno.. dodaje valjda od tractiona, konjaze, voznih osobina i gripa guma do smjese goriva valjda.. kao da sam bio na tracnicama. Uzas.

Necu to do zadnjeg casa, vracam se natrag na baustelu, ovo mi je barem izazov.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #148 on: January 04, 2011, 22:53:40 »
Idem i ja konačno nešto probat odvoziti... vjerojatno prvo fiću...  ;D

Prika, Fićo i taj prvi Seasonal Event ti ako se ne varam završava u četvrtak u 4 ujutro pa ispeglaj to dok je još tu bi bila šteta da popušiš 2 mil. Cr ;)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #149 on: January 04, 2011, 22:56:05 »
Ajde, druze, necemo se srditi, meni je ionako svejedno apsolutno :)

To je upravo i jedini razlog zbog kojeg popizdim... mislim da bi te čak i šamarao da si mi blizu, toliko popizdim ;D


Inače, meni je Focus bio izazov... mazda je čista frustracija. E sad, nije baš da ne znam voziti, ali ovdje radim jedno pet grešaka koje rezultiraju da radim oko sekundu. dvoke po krugu više nego bi trebao, a to je debelo previše. Mogu eventualno povezati 2-3 kruga max, ali sve preko toga je SF. Čak ni onaj drugi odn. predzadnji auto ne mogu riješiti prije ulaska u zadnji zavoj i onda automatski popizdim i dalje samo nižem grešku za greškom. Budem probao još koji put, ima vremena još tjedan dana pa ćemo vidjeti. Ali sumnjam da sam sposoban to odvesti...