Author Topic: GT5 Seasonal Events • December 2010  (Read 63077 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #150 on: January 04, 2011, 23:08:53 »
Njega ni ne mozes rjesiti prije, dovoljno je da prvi krug slozis za 1.00.xxx, dakle da si s njim paralelno za izlaz. Ali nema setupa koji nisam probao, no tih 0.59 za mene je nemoguce.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #151 on: January 04, 2011, 23:13:40 »
Meni je džidža rekao da se on riješi taman prije ulaska u zadnji zavoj... ili ga nisam razumio

A što se setupa tiče, što ih više mijenjaš to ćeš biti sporiji... uzmi onaj zokijev pa vrti dok ti ne sjedne. Jedino što stvarno treba "setupirati" je desna noga na gasu i vrijeme za kočenje, ali ja to očito ne znam...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #152 on: January 04, 2011, 23:32:51 »
Ma no fuckin way da ga mozes preteci prije same krivine, osim uz SRF. Ok, mozda i moze, ali ako je to uvjet, ja odmah prestajem jer to mi nije uspjelo ni jednom u zadnja 2 tjedna.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #153 on: January 04, 2011, 23:38:26 »
Zvrcni Džidžonija pa ga pitaj... možda sam krivo čuo

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #154 on: January 05, 2011, 03:11:42 »
Znaci od svih evenata, jedino Mazdu da se i ne trudim toliko, skid i rijesim odmah stvar, a sa Focusom da se potrudim, bjezi mi nekih 3-4sec, ali vec sam pisao da sam pokusao samo nekih satak, nisam jos u potpunosti upoznat sa stazom?!

Malo me ovo sjebalo i sa konzolom, u potrazi sam za novom i opet prebacivanje acc i save date sa ove privremene >:(
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #155 on: January 05, 2011, 09:41:37 »
Prošao Mazdu, kontroler, TC na 1. Bez toga nije išlo. Uglavnom imao sam 8 krugova 1:00, jedan u kojem sam morao prestići NSX 1:01:23 te jedan 0:59:939. Po meni ispod minute se ide jedino i isključivo ako se na ravnini iskoristi  slipstream, inače smatram da je bez SRF-a ići ispod minute nemoguće. I da, mjenjač sam stavio na 210. Znam da je mala razlika 220-210, no meni je izgleda pomoglo. 300ZX sam prestigao na samom zavoju (istina bilo je maaaaalo guranja) i prvi krug mi je bio 1:00:83. Također bilo je i malo gurkanja kad se prestižu ona dvojica, Evolution i onaj ispred njega (jebaj ga u žaru borbe nisam skužio koji je to auto, uglavnom je Evolution iza a taj naprijed) no dobih zlato... Sada ću još pokušati Focusa, a od NASCARA dižem ruke- maksimum koji sam imao na kraju prvog kruga je 34 sekunde zaostatka. Napisao mi Branko da moram imati 26 sec zaostatka na kraju prvog kruga, ja na žalost tih  8 sekundi ne vidim....

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #156 on: January 05, 2011, 10:10:16 »
Bez pomagala s mazdom ispod minute za mene misn imposbl max sam isao 1'0 1 i to jebacki krug ,bitno je ici sve krugove unutar 1'0 3-9 i nisan pada 100%uhvtio sam ga na pravcu prije cilja, a nascar mi je najlaksi od svih eventa njega sam presao bez nekih vecih problema.
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #157 on: January 05, 2011, 10:20:48 »
Da, nascar uopće nije težak, samo treba malo nježnije sa gasom, čak ni ne treba ići do crvenog prije šaltanja, može se dosta ranije šaltati...

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #158 on: January 05, 2011, 10:34:53 »
Onda fakat ne znam gdje je moj problem... ako Mazdu riješim, a nascara ne.... mislim da je problem u Nordšlajfu, tu negdje griješim.... ako bih znao međuvremena, možda bih onda vidio na koje sektore moram pripaziti.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #159 on: January 05, 2011, 10:42:49 »
Nemam pojma za međuvremena... ako se dobro sjećam, bio sam šesti u prvom krugu prije izlaska na onaj dugački pravac, a u drugom krugu sam došao na prvo mjesto negdje oko Pflanzgartena

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #160 on: January 05, 2011, 11:35:05 »
Prvia tri prolaza na NASCARU je malo spuštanje vremena negdje recimo .41 pa .40,8xx pa skok na .38 i onda se ubrzava,a drugi krug mi je najveći skok bio u tim prvim sektorima i zadnjem. Prestigao sam ga poslije ravnice oko kokakolje!
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #161 on: January 05, 2011, 11:58:38 »
Ma gledao sam sada na youtubeu, tip vozi prvi krug 6:40, već sam i vama dosadan, no definitivno je problem prebrzi auto na nedovoljno odvoženoj stazi.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #162 on: January 05, 2011, 18:39:45 »
Skinuo LSD, stavio TCS na 1 i nakon 10 dana maltretiranja napokon uspio pobijediti sa RX7.

Koja katastrofa od muke. Cestitke svima koji su to rjesili bez assista, ovo mi je daleko najgora utrka u poviesti GT5 :)

Sad sam siguran da se moze i bez, ali fakat treba biti konstatan do besvijesti, imati sve krugove u 1.00.xxx, a od toga barem pola u .400 i po mogucnosti nize.

Ako nista drugo, nisam poklelao pred izazovom SRF i meni je ovo kao da sam odvezao za Tita ;D

Offline CrnojevicSinisa

  • The Professional
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 867
    • www.crnojevic-maretic.com
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #163 on: January 05, 2011, 19:13:09 »
JA Mazdu bez skida nisam uspio. OStale evente sam riješio, ali Mazda u meni budi nekakve osjećaje agresivnosti koje ne želim gomilati u sebi, stoga sam se maknuo od toga..
http://www.youtube.com/user/sinisa555?feature=mhum

Slobodno pogledajte, ulaznica je džaba...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT5 Seasonal Events • December 2010
« Reply #164 on: January 05, 2011, 19:20:33 »
JA Mazdu bez skida nisam uspio. OStale evente sam riješio, ali Mazda u meni budi nekakve osjećaje agresivnosti koje ne želim gomilati u sebi, stoga sam se maknuo od toga..
Trenutak kad sve prestaje biti igra i zabava, ni ja ne želim prelaziti tu granicu.