Author Topic: GT5 Seasonal Events • January 2010  (Read 64871 times)

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #105 on: January 13, 2011, 14:24:14 »
Jbg, tesko je igru prilagodit za svakog, ali da su krenuli krivim putem to je ocito, toliko auta u jednoj igri, nemali broj staza i nije bas najbolje iskoristen, moze se to jos zaciniti, samo za sada je to jos ne slano narocito sad bez ovih restrikcija.
Iako (nekima ce se ciniti cudno) meni je najljepse uzet auto, Practice mod odabrat stazu(uglavnom Nurb i u zadnje vrijeme Circuit de la Sarthe) auto i uzivati.  :D

Auta pomalo kupujem, ne zelim ih sve imati pa sta poslje, sve pomalo.
Mozda nas i iznenade necim sa sljedecim 'velikim' updatom, tko zna :)

Da ne spominjem fotografiranje ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #106 on: January 13, 2011, 14:30:54 »
Prvi seasonal event je bio najbolji... ni pretežak, ni prelagan... a ako nekome stvarno nije išlo mogao je upaliti skid i problem riješen.

Što se tiče guštanja... ne znam, bauljati sam po stazi mi i nije neki gušt, radije volim imati i druge aute oko sebe. Tu je npr. GT4 bio fenomenalan jer sam nakon odvoženog većeg dijela karijere ponovo vozio iz početka i pokušavao na svakoj utrci dostići onih 200 A-Spec pointsa. Negdje je išlo lakše, negdje teže, negdje mi je bilo nemoguće, ali sam imao nekakav izazov i uopće mi nije bilo dosadno voziti utrke koje sam već prošao.

Sada nemam apsolutno nikakvog gušta voziti nešto što sam već odvezao... jedino da otvorim novi account pa krenem karijeru iz početka, ali kad se sjetim koliko su licence dosadne, kao i većina spec. eventa nikakvog gušta nema. Jedino zadovoljstvo osim online okupljanja mi je skupljanje rijetkih auta

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #107 on: January 13, 2011, 14:35:35 »
Eh moj Stingeru, sat vremena sa Giselle Buendchen bi mi bio sasvim ok, ne znam za Kazu, no da mi je 10 minuta s Jacom pa da joj sasunem u lice sve što je ide.... Netko će reći da bi nakon 10 minuta tek bio na spominjanju bliže rodbine, (bez strine) no meni bi ipak bilo dosta...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #108 on: January 13, 2011, 14:40:41 »
Neznam, ja sam vec spominjao, ali nekako mislim da je ovo samo 'kostur' od GT5 kakav ce biti jednog dana ili tek GT6 ako bude na ovoj konzoli. Tesko je vjerovati da su ovoliko vremena potrosili samo na 'ovo'.

Eto Nurb i London su dokaz da se igra jos 'pegla', vjerujem da ce biti bolje i zanimljivije, prije nisu 'imali' net i bili su prisiljeni sve odmah utrpati, sad sve dolazi pomalo, ne mozemo jos donosti zakljucke, ja sam jos prezadovoljan, nadam se da ce tako i potrajati...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #109 on: January 13, 2011, 15:48:30 »
Što se tiče guštanja... ne znam, bauljati sam po stazi mi i nije neki gušt, radije volim imati i druge aute oko sebe. Tu je npr. GT4 bio fenomenalan jer sam nakon odvoženog većeg dijela karijere ponovo vozio iz početka i pokušavao na svakoj utrci dostići onih 200 A-Spec pointsa. Negdje je išlo lakše, negdje teže, negdje mi je bilo nemoguće, ali sam imao nekakav izazov i uopće mi nije bilo dosadno voziti utrke koje sam već prošao.
Da...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #110 on: January 13, 2011, 16:17:16 »
Mučka đubrad... mučka đubrad... mučka đubrad... prokleti bili na...



Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #111 on: January 13, 2011, 16:19:39 »
Mučka đubrad... mučka đubrad... mučka đubrad... prokleti bili na...


http://www.youtube.com/watch?v=NfmrUPFCA5k
To sam već vidio, lud mix.
Ovaj Mamić koda je rodom iz Hercegovine, kao i nevista mu ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #112 on: January 13, 2011, 16:23:39 »
Neznam, ja sam vec spominjao, ali nekako mislim da je ovo samo 'kostur' od GT5 kakav ce biti jednog dana ili tek GT6 ako bude na ovoj konzoli. Tesko je vjerovati da su ovoliko vremena potrosili samo na 'ovo'.

Eto Nurb i London su dokaz da se igra jos 'pegla', vjerujem da ce biti bolje i zanimljivije, prije nisu 'imali' net i bili su prisiljeni sve odmah utrpati, sad sve dolazi pomalo, ne mozemo jos donosti zakljucke, ja sam jos prezadovoljan, nadam se da ce tako i potrajati...

Što? Trebam čekati još 4-5 godina da stave "mesa" na taj "kostur"?!

Ovo je gotovo, završena priča... jedino na čemu mogu raditi jest dodavati ove seasonal evente, možda neki Spec Event, mada sumnjam jer su oni koliko znam uračunati u postotak prelaska igre. Tako da, što se karijere tiče, to je to, nema više naprijed...

Osim seasonal eventa mogu popravljati online, uvesti upotrebu track editora u njega. Taj dio pet dana nakon izlaska igre više nitko nikad nije ni spomenuo ;D Toliko halabuke, prikažu jedno, izdaju okrljaštenu verziju i na kraju nikakve koristi od njega, nitko ga ni ne koristi...

Oni slobodno mogu sjesti za stol, redizajnirati GT5, malo popeglati grafiku gdje još nije u redu, dodati malo novih premium auta, pokoju stazu, kompletno prepraviti karijeru i spec. evente i izdati GT6 i opet okrenuti dobre novce. E sad, da li će to napraviti i najvažnije, KAD će to napraviti. Koliko ćemo morati čekati novi GT? Da li će ići takvim putem ili ćemo opet čekati neko novo svjetsko čudo, hajpati ljude slijedećih 4-5 godina, čekati novu platformu pa ponovo raditi igru za nju i izdati je nedovršenu?!

Ono, ja sam dogurao do 39 godine... mislio sam da ću slijedećih par godina igrati GT5, ali nekako mi se čini da jednostavno neću imati što igrati. OK, nabaciti online za vikend, ali iskreno, ja sam očekivao malo više od toga :)

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #113 on: January 13, 2011, 16:35:17 »
Po tebi GT5 nije bio za 20/20 ::)

Sve to stoji sto si ti rekao i slazem se sa time, nije da branim GT5, jer ja jos nisam dosao do te 'tocke' da mi je 'dosadio'.
Neznam, ja na igru gledam malo drukcije, vesele me neke druge stvari vezano za nju, a da nedostaje 'zanimljivog' sadrzaja kojeg su mogli unijeti bez puno muke to da, ali evo ja se nekako nadam kako bi sljedeci update to mogao popravit, jer 'temelje' za to imaju.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Fizio

  • Prof. Dr. Sci. Med.
  • Primarius
  • ******
  • Posts: 141
  • PSN-ID: Fizio_HR
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #114 on: January 13, 2011, 16:45:21 »
Što će vam više sadržaja od online-a??

Online play, hotlapping i drift je ionako jedino što se radi u gt-u...

Karijera se prođe onako usput...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #115 on: January 13, 2011, 16:56:03 »
Po tebi GT5 nije bio za 20/20 ::)

I nije, ali srećom nije ni bio moj posao da joj moram davati ocjenu... može se mijenjati kut gledanja, neke stvari defitnivno, ne da su za 20, već su za 25, ali neke i nisu, nešto što znam danas se nije ni moglo znati prije dva mjeseca... no, ocjena igre nije ni bitna.
Znam što je meni bitno, što bih htio, znam da neke druge igre to imaju, uvjeren sam da to nije komplicirano napraviti, ali eto, i dalje to nemam u igri... to me smeta.

Sve to stoji sto si ti rekao i slazem se sa time, nije da branim GT5, jer ja jos nisam dosao do te 'tocke' da mi je 'dosadio'.
Neznam, ja na igru gledam malo drukcije, vesele me neke druge stvari vezano za nju, a da nedostaje 'zanimljivog' sadrzaja kojeg su mogli unijeti bez puno muke to da, ali evo ja se nekako nadam kako bi sljedeci update to mogao popravit, jer 'temelje' za to imaju.

Pa zato i pričamo... osim ovog što sam nabrojao, ja ne vidim što oni još mogu staviti u igru...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #116 on: January 13, 2011, 16:57:49 »
Što će vam više sadržaja od online-a??

Online play, hotlapping i drift je ionako jedino što se radi u gt-u...

Karijera se prođe onako usput...

Pa da srede to što si nabrojio...

Da uvale par osnovnih opcija za online utrke, da stave TT sa stock autima kao što je bilo i u prologue-u, da stave zadane online utrke kao što je bilo u prologu i već će biti puno, puno bolje...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #117 on: January 13, 2011, 17:37:42 »
Sve nabrojeno je lako i ocekivati uskoro, jel'...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #118 on: January 13, 2011, 17:39:15 »
Iz tvojih usta u Kazine uši  ;D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #119 on: January 14, 2011, 01:02:00 »
Što će vam više sadržaja od online-a??

Online play, hotlapping i drift je ionako jedino što se radi u gt-u...

Karijera se prođe onako usput...

Pa da srede to što si nabrojio...

Da uvale par osnovnih opcija za online utrke, da stave TT sa stock autima kao što je bilo i u prologue-u, da stave zadane online utrke kao što je bilo u prologu i već će biti puno, puno bolje...
A sta bi tek bilo da uvedu kakva sluzbena prvenstva za online ili turnire,bilo sta....pa da se igraci rangiraju prema nekakvoj ljestvici i da svaki ima svoju statistiku,ajme meni sta bi tek onda bilo,tolko ideja i tolko sitnica koje jos mogu ubacit u igru al evo nakon mjesec i pol jos uvijek imamo k......da ne prostacim sad!!!