Author Topic: GT5 Seasonal Events • January 2010  (Read 61623 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #195 on: January 20, 2011, 11:05:19 »
ja ne kužim zašto svi toliko "mrze" CS gume?? uopče nisu toliko loše kad se malo privikneš na njih i skužiš ih, naravno na autima gdje su one stock kao golf na primjer
ne znam tko su "svi", ali ja ću za sebe reći da ih ne mrzim, već mi se jednostavno nakon vožnje golfa na sh gumama i pobjede ne da ponovno gubit vrijeme na taj event. da je bilo obrnuto, ajde, ali ovako s "konja na magarca" mi se ne da.

nisam mislio direktno na tebe, nego kad se vozi online nekako uvjek imam dojam da se izbjegavaju cs gume tj auti koji ih imaju po default bar zadnjih par puta kad sam igrao online
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline sarray

  • Prof. Dr. Sci. Med.
  • Primarius
  • ******
  • Posts: 108
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #196 on: January 20, 2011, 16:00:19 »
Jučer sam kupio Golf V, promjenio ulje i stavio SH gume, i udri po Nurburgringu.. Sve pređem relativno lako, ali onaj zadnji dio nikako, kad ih sve stignem i počnem loviti prvu trojicu.. nikako da ulovim slipstream meganea na ravnici, fali 20-30 metara pri izlasku na ravnicu da ga ulovim. I naravno buba je nedostižna.. Nakon 2 satne vožnje, u sitne noćne sate, uspjevam uloviti Volva na 3 krivini prije ravnice, i konačno ulazim iza meganea na ravnicu sa dostižnom daljinom. Pred kraj ravnice megane me lansira sa 235 kmh i stižem bubu, prestizanje u zadnjem zavoju, nije čisto jer sam ga bubnuo.

Pošto sam imao par greškica, i jedno poluizlijetanje u tom krugu, koje mi je odnijelo bar 2-4 sekunde, mislim da ću (kad budem opet vozio, ali sad odmoran i ne u 2.30 po ponoći ;D) uz potpuno čistu utrku bez kontakta i ijedne greške, primaknuti se meganeu na 30 tak metara odmah poslije malog karusela, da bi ga prestigao uz slipstream mnogo ranije na ravnici, i ulovio bubu na onom spustu prema zadnjim krivinama, bez kontakta, i trebali bi biti 2-3 sekunde prednosti. U to sam siguran, al nisam imao snage opet probavat tada..

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #197 on: January 20, 2011, 16:03:36 »
nisam mislio direktno na tebe, nego kad se vozi online nekako uvjek imam dojam da se izbjegavaju cs gume tj auti koji ih imaju po default bar zadnjih par puta kad sam igrao online

Dobar ti je dojam.

Nakon sto smo imali previse prigovora od manje iskusnih clanova koji ne znaju voziti na Comfort, pa prigovora od onih koji voze na kontroler, pa sve do zahtjeva za omogucavanjem koristenja TCS-a i slicno, odluceno je da cemo jednostavno preci na Sports Hard zbog ustupka prema vecini.

Naravno, to nece zauvijek trajati, i u jednom casu spina ce biti zatvorena i vratit cemo se na Comfort.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #198 on: January 20, 2011, 16:11:20 »
Ne znam tko je to i kad odlucio. U mom lobbyu se oduvijek vozi na stock gumama koje su na autu kad se kupi. Imam sve na papiru, mada manje vise znam napamet.
Znam da je ferdo organizirao svoja okupljanja sa boljim gumama, tractionom i sl. al to nema veze samnom.

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #199 on: January 21, 2011, 09:12:13 »
uz potpuno čistu utrku bez kontakta i ijedne greške, primaknuti se meganeu na 30 tak metara odmah poslije malog karusela, da bi ga prestigao uz slipstream mnogo ranije na ravnici, i ulovio bubu na onom spustu prema zadnjim krivinama, bez kontakta, i trebali bi biti 2-3 sekunde prednosti. U to sam siguran, al nisam imao snage opet probavat tada..
nemoj bit siguran. ovo o čemu pričaš sam ja prvi put napravio, pa me megane ponovno prestigao na ravnici i odmaglio, a ja završio treći.

Offline sarray

  • Prof. Dr. Sci. Med.
  • Primarius
  • ******
  • Posts: 108
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #200 on: January 21, 2011, 09:46:42 »
uz potpuno čistu utrku bez kontakta i ijedne greške, primaknuti se meganeu na 30 tak metara odmah poslije malog karusela, da bi ga prestigao uz slipstream mnogo ranije na ravnici, i ulovio bubu na onom spustu prema zadnjim krivinama, bez kontakta, i trebali bi biti 2-3 sekunde prednosti. U to sam siguran, al nisam imao snage opet probavat tada..
nemoj bit siguran. ovo o čemu pričaš sam ja prvi put napravio, pa me megane ponovno prestigao na ravnici i odmaglio, a ja završio treći.

Lol.. Dakle megane uzvrati slipstream, i opet te uzme?  Nije mi to palo na pamet.. Moram probat.. :)

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #201 on: February 03, 2011, 09:36:56 »
Stare evente su maknuli al nisu stavili nove!Nisu jos stigli ili se nesto drugo dogadja? ???

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #202 on: February 03, 2011, 09:47:38 »
Nesto se svakako dogadja, buduci da je i nedogadjanje u teoretskom smislu - dogadjanje ;)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #203 on: February 03, 2011, 10:15:46 »
Da mi je žao što su ih ukinuli i nije, ali da sam očekivao da neće staviti nešto novo, to nisam...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #204 on: February 03, 2011, 10:24:03 »
Vjerovatno ih nisu "ukinuli". Imaju dvije opcije:

a) u News Section gdje pise o Seasonalima jasno kaze da ce novi Seaonali dolaziti redovno, s mogucim odmakom +/- 1 dan. Dakle, do sutra ovo nista ne znaci.

b) druga mogucnost je vezana za najavljeni February Update. Mozda jednostavno ostave ove zadnje Seasonale #7 da isteknu iduci tjedan i onda dolazi novi update citave igre, sa novim sadrzajima. U toj istoj News sekciji jasno govore da "takodjer potrazimo i posebne utrke, nevezane za Seasonale, koje ce dolaziti periodicno". Mozda je sve to dio nadolazeceg updatea.

Sve je to u sferi spekulacije, ali dok se ne dogodi, necemo znati. Nikakvih vijesti nema na nijednim sluzbenim stranicama - osim sto sam sad, dok sam trazio, na Japanskim iskopao vijest koju nitko nigdje nije prenio da se online podrska za Prologue ukida 31.5.2011 - pa nema druge nego se malo strpiti.

Osim toga, danas ju Japanu drzavni praznik, pa mozda i to ima veze s odgodom, buduci da se Seasonali svi updateaju s japanskih servera.


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #205 on: February 03, 2011, 10:43:51 »
Što slave japanci?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #206 on: February 03, 2011, 11:07:59 »
A googlaj jebate lina ;)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #207 on: February 03, 2011, 11:17:06 »
Setsubun? Pa što ne kažeš jebate, skroz sam zaboravio na njega...

 
Vidim da smo mi male bebe za njihovo praznikovanje... zamisli da je spojit njihove praznike sa našim umijećem spanja praznika i vikenda ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #208 on: February 03, 2011, 12:20:23 »
Za to je dosta otic u tzv. Republiku Srpsku. Tri konfesije, tri "naroda", tri vrste vjerskih blagdana kroz godinu, a iako nisu drzavni, za pripadnike vjera i obitelji su neradni.

Pa ako imas "mjesanu familiju", ne gine ti bar 100 neradnih dana godisnje ;D

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT5 Seasonal Events • January 2010
« Reply #209 on: February 03, 2011, 12:37:07 »
Nadam se da ce biti nesto veliko  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo