Author Topic: Chrome paint  (Read 34307 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Chrome paint
« on: January 18, 2011, 11:18:11 »
Kako se dolazi do ove vrednote? Čekaš dok ne naiđe ili baš postoji nešto što se mora postići da ju dobijem?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Chrome paint
« Reply #1 on: January 18, 2011, 11:20:50 »
Nemam pojma... nekako sam dobio srebrnu, ali di i kako nemam blage... možda za onaj 1000 achivment ili autobahn...


Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Chrome paint
« Reply #2 on: January 18, 2011, 12:23:13 »
Za svakih 30 automoibla u garazi dobija se nagradna boja. Chrome Silver je samo jedna od njih, ujedno i 2. najrjedja. Uglavnom se dobijaju Matt boje (razne, a u Colour Paint itemima vidljive pod "prozivodjacem" Polyphony Digital", bas kao i Chrome Silver).

Najrjedja boja je Chrome Gold, za sada ipostoji samo jedan dokaz o njenom postojanju.

Sto se tice Chrome Silvera, njega se dobije ili pukom srecom ili exploitanjem trenutka dobijanja nagradnog itema za svaki 30. auto.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Chrome paint
« Reply #3 on: January 18, 2011, 12:32:07 »
Postoji li ijedan auto osim SLR-a na koji bi se još mogla staviti ta boja? ;D

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Chrome paint
« Reply #4 on: January 18, 2011, 12:44:05 »
pitaj ikral-a! :)
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Chrome paint
« Reply #5 on: January 18, 2011, 12:54:35 »
Postoji li ijedan auto osim SLR-a na koji bi se još mogla staviti ta boja? ;D


http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=138535

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Chrome paint
« Reply #6 on: January 18, 2011, 13:04:10 »
Pogledao sam samo prvu stranicu pa mi je došlo zlo ;D

hvala, ne treba više ;D

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Chrome paint
« Reply #7 on: January 18, 2011, 14:46:25 »
Da sada ne otvaram drugu temu, imao sam jednu ideju oko onih slikanja za EVO magazin, zbog toga sam pitao... Ali ako bi mi mogli odgovoriti, tj. dati mišljenje, koji auti koji su u GT5 bi po vama bile ikone svog desetljeća? Osobno, za 80-te bih stavio F40, devedesete McLaren F1, 50-te naravno 300 SL, 60-te Miuru. 70-te i prvo desetljeće novog milenija su mi nekako u magli. Ima li tko kakvu drugu ideju?

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Chrome paint
« Reply #8 on: January 18, 2011, 14:53:33 »
ikone sedamdesetih su oni američki muscle auti. odaberi neki od njih u premium dealershipu. prvo desetljeće novog milenija je po mojem mišljenju obilježio prius koji označava početak konačnog odmaka od organskih pokretača motora, bez obzira na potpuno netrkaći karakter.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Chrome paint
« Reply #9 on: January 18, 2011, 15:00:44 »
Za 80-e Audi Quattro, Ford RS, 205 Turbo 16... sve radi rally-a; 90-e NSX bi meni svakako ušao, 70e Golf GTI

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Chrome paint
« Reply #10 on: January 18, 2011, 15:04:40 »
ikone sedamdesetih su oni američki muscle auti. odaberi neki od njih u premium dealershipu. prvo desetljeće novog milenija je po mojem mišljenju obilježio prius koji označava početak konačnog odmaka od organskih pokretača motora, bez obzira na potpuno netrkaći karakter.

Slažem se za 70-te, s time da sam ipak ljubitelj neamerikanaca. Europa i Japan su mi (u igri naravno, u RL-u bih iz 70-tih odabrao nešto od Porschea), osobno, po tom "ikona" kriteriju nekako tanki. Što se novog milenija tiče, krivo sam se izrazio. Pod ovim "ikona" smatrao sam rijetke zvjerke. U potpunosti se slažem da je Prius udario nove temelje pogona automobila i revoluciju (neki će reći pretihu) u filozofiji pogona.  Što se tiče ove moje vizije "ikone" u novom mileniju mi na pamet padaju Zonda i SLR s time da sam htio postići da mi se ne prekrivaju proizvođači. Nisam u potpunosti uspio u namjeri da mi se ne prekrivaju ni države (u konačnici bih onda imao 3 talijana, i po jednog nijemca, amerikanca i britanca). U 70-tima mi je na pameti bila Alpina, no jest da je rijetka zvjerka no isto tako ne znam da li bi  se mogla svrstati u red ikona.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Chrome paint
« Reply #11 on: January 18, 2011, 15:06:32 »
Stinger, sviđa mi se ova ideja sa 80-tima, favorit mi je Ford RS, no ne znam kako sam napisao malo prije da li bi se Golf mogao staviti među ikone.

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Chrome paint
« Reply #12 on: January 18, 2011, 15:10:30 »
e pa da nisam priusa stavio za novi milenij, sigurno bi bila zonda ili slr iako mi se čini da je globalno najviše prašine kao ikona i kao pokretač trenda sumanutog testiranja na nurbu definitivno nissan gt-r. ultimativni sportski automobil po prihvatljivoj cijeni, što zonda i slr sigurno nisu. po tome je gt-r ikona, a sigurno je dobro povezan i sa samom igrom.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Chrome paint
« Reply #13 on: January 18, 2011, 15:16:31 »
Nissan GT-R mi je isto u vrhu, on pokriva Japan. Ono što me onda zanima kad spominjemo GT-R, da li bi se on mogao staviti uz bok (i fotku) rijetkim pticama tipa McL F1, F40 i Miura? Jasno mi je da je za auto koji je na tržištu neke 3 godine teško reći da je ikona, stoga, stoji li im on uz bok ili ne? Jasno je da bi zbog ekskluzivnosti uz nabrojene aute prije stajala Zonda, no i meni se iskreno više sviđa GT-R.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Chrome paint
« Reply #14 on: January 18, 2011, 15:21:18 »
Stinger, sviđa mi se ova ideja sa 80-tima, favorit mi je Ford RS, no ne znam kako sam napisao malo prije da li bi se Golf mogao staviti među ikone.

Golf GTI je po meni definitivno ikona, jedan od najvažnijih auta uopće,  praotac hot hatch-eva... on je začetnik "sporta" kod "sirotinje"...