Author Topic: Seasonal Events #5 • 20/01/2011  (Read 26916 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #15 on: January 21, 2011, 11:18:51 »


Roma sa 8C - relativno nezahtjevno, pobjedih sa serijalom iz prve sa 15 sekundi prednosti, samo gume sam uzeo S3



hahaha pa S3 ti donese barem 3-4s po krugu, kad se kaže serijala onda se misli da se na autu NIŠTA ne dira
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #16 on: January 21, 2011, 15:27:49 »
Biker, TVR ide dakle full stock? To moram danas probati, moj najdrazi auto u igri, a jucer nisam imao vremerna vise nakon dva sata natezanja sa Schwimwagenom.

Trebalo bi ici, pogotovo onima koji poznaju taj auto.

Kazem, meni je prvi startao tip u R8, ali je vozio kriminalno sporo.

Uglavnom, samo mirno, nizati dobra vremena kruga i ne gubiti vrijeme na driftanje, pretjecanja za replay, nadmudrivanja i sl.


Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #17 on: January 21, 2011, 15:31:02 »


Roma sa 8C - relativno nezahtjevno, pobjedih sa serijalom iz prve sa 15 sekundi prednosti, samo gume sam uzeo S3



hahaha pa S3 ti donese barem 3-4s po krugu, kad se kaže serijala onda se misli da se na autu NIŠTA ne dira

To mi je bila zadnja utrka jucer, mrtav umoran i nije mi se dalo da moram ponavljati, pa sam isao na sigurno. Mada ne vidim kako bi bio problem i na S1 pobjediti (jer na S3 je prelako, sad vidim).

Kada vec spominjemo taj event, Alfa 8C je odlicna, na jednoj od licenci mi je djelovala dosta tromije (ovo mi je drugi susret s njom). Cak se i na S3 gumama moglo spojiti zavoje 1-2-3 na Romi u drift. ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #18 on: January 21, 2011, 19:13:34 »
Ajmo jos jednom o TVR eventu. Dakle, Toni i Biker - kazete da TVR moze pobijediti full stock?

Bez ulja, mehanickih dodataka, bilo cega, full stock, na sport hard default gumama, bez assista (osim abs1)? Da moze voziti krugove 1.25?

Ok, ali meni se to cini posve nemoguce.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #19 on: January 21, 2011, 20:06:53 »
Probaj s kamerom sa krova ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #20 on: January 21, 2011, 20:10:28 »
Svetogrđe!

Evo i ja ću sad sjest na sat vremena, ostavit ću one stare evente za vikend, a sad ću probat jedan ovaj novi da vidim di je granica i probat ću TVR da vidim di sam tu ja...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #21 on: January 21, 2011, 20:22:34 »
Ajmo jos jednom o TVR eventu. Dakle, Toni i Biker - kazete da TVR moze pobijediti full stock?

Bez ulja, mehanickih dodataka, bilo cega, full stock, na sport hard default gumama, bez assista (osim abs1)? Da moze voziti krugove 1.25?

Ok, ali meni se to cini posve nemoguce.

Ulje sam promjenio. Uvijek ga promijenim kada kupim auto, jer ako nekome kasnije padne na pamet da njime igram online da ne budem 5% slabiji od drugih. ;D Kamera je bila s krova jer me onaj LCD display/light show u TVR-u ful bode u oci (inace vozim iz kokpita, ali obicno samo aute sa volanom na lijevoj strani izuzev Civica iz '97.).

Jbg, sta ja znam, meni se nije cinilo kao da je ultra tesko, a sada... ??? Teze je od ovih drugih evenata u SE5, ali nista neprolazno.
Sto se vremena tice, neznam koja sam vozio, nisam gledao. ;)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #22 on: January 21, 2011, 20:27:43 »
Nevezano za evente, kad smo se dotakli kamere, totalno sam se navikao na volan s desne strane i čak mi nekad bolje odgovara. Vjerojatno ima veze s time u kojem se smjeru (clockwise ili obrnuto) vozi. Možda i nema, ali definitivno mi ne smeta s koje god strane je volan. Vezano za evente, ne zamaram se puno sa stock vožnjom, kad vidim da ne ide, tuniram. Volim tuniranje. Umjereno.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #23 on: January 21, 2011, 21:02:35 »
Ajmo jos jednom o TVR eventu. Dakle, Toni i Biker - kazete da TVR moze pobijediti full stock?

Bez ulja, mehanickih dodataka, bilo cega, full stock, na sport hard default gumama, bez assista (osim abs1)? Da moze voziti krugove 1.25?

Ok, ali meni se to cini posve nemoguce.

pa eto danas sam probao tog tvora, i ne neide u full stock
zatim sam promijenio ulje pa opet probao i došao na 2-3s od audia i tako par puta, tih 2-3s mislim da bi mogao neko ko dobro zna stazu ja nisam taj
dodao sam čip i sport auspuh i onda sam dobio jedva, neznam meni ta south verzija cape ringa ne leži
također kao zanimljivija a opet ne teška opcija bi možda bilo full stock na SM gumama(nisam probao)
naravno čista vožnja uvjek bez sudaranja ;)

@ikral slažem se, svejedno mi je sa koje je strane volan navikao sam se u potpunosti na desnu stranu pa tako mogu skakat iz auta u auto i treba mi pola kruga da mu pohvatam širinu
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #24 on: January 21, 2011, 21:16:09 »
Alfa 8C sigurno ide sa Comfort Soft + promjena ulja. Mislim da bi mazohistički izazov bio bez promjene ulja.

Sa full stock (Sports Hard, bez promjene ulja) sam bez problema odvozio iz prve. Vrlo lagano.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #25 on: January 21, 2011, 21:56:48 »
Alfa će ići i full stock sa Comfort Soft. Taman za mazohistički izazov. Kad se malo razvije motor (na recimo 435 HP) i kad se slože dobri krugovi - to je to, još jedan odličan event za snimit dobar dobru trku.

Eto, nadam se da sam pomogao. Zabavno je kad se malo istražuje...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #26 on: January 22, 2011, 15:54:37 »
Jedna stvar koja mi se učinila još na onom eventu sa Mazdom na Tsukubi pa sam pomislio da mi se pričinjava, pa sam onda isto primjetio na eventu na Daytoni road, pa sada na Rome c. i Cape Ringu sa TVR-om... Uglavnom uposlijednjem krugu ili kao da se uključi catch-up ili vodeći naglo usporava. U svakom slučaju, za sve nabrojene Special evente u zadnjem Sam krugu uspijevao nadoknaditi barem 30% više vremena od prosijeka prethodna 3. Poslijednji krug na Tsukubi s Mazdom mi je bio ispod minute, a svi ostali nisu. Je li još tko to možda primjetio?

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #27 on: January 22, 2011, 16:03:51 »
Jesam, da. Kao što si reko, to se dosta primjetilo s Mazdom na Tsukubi. Iako, tada mi nije napamet pao catch-up, nego sam pomislio da je nešto drugo po srijedi. Ali catch-up mi je znao doć napamet tijekom nekih drugih evenata. Ne znam... Ali slažem se da i npr. na Rimu što utrka više odmiče kao da se svaki krug skida sve više zaostatka... TVR još nisam probao.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #28 on: January 22, 2011, 16:14:28 »
TVR ide na full stock!!Al s kamerom s krova naravno! ;D

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Seasonal Events #5 • 20/01/2011
« Reply #29 on: January 22, 2011, 17:29:54 »
ako se ne varam na tsukubi je skyline u zadnjem krugu nekoga dostigao za krug pa se zato moglo nadoknaditi puno vremena
www.motori.hr

if in doubt, go flat out