Author Topic: Killzone 3  (Read 27617 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Killzone 3
« Reply #15 on: March 04, 2011, 20:39:42 »
Al ga ti možeš srat,ovo je topic za Killzone 3.Al ne, čovjek se nađe pozvan u svakom topicu napisat nešto kontra i offtopic.Otkud taj osjećaj manje vrijednosti i kompleks da moraš stalno izjavljivat da si ti nešto posebno?

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Killzone 3
« Reply #16 on: March 04, 2011, 20:41:18 »
COD ostaje COD za Dr Knegasa.DLC je stigao  NAPAD NAPALMOM BIATCH 
BIATCH You've just got OWNED!!!  ;D

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Killzone 3
« Reply #17 on: March 05, 2011, 14:22:24 »
Koje oftopickarenje, BC 2 rulz ..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Killzone 3
« Reply #18 on: March 05, 2011, 16:33:54 »
Ovo stvarno prelazi granice pristojnog ponašanja . Kao nekakvi kirurzi , doktori se nebi trebali spuštati na ovakav način komunikacije.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Killzone 3
« Reply #19 on: March 05, 2011, 20:16:56 »
Uvredljivi komentari obrisani, molim da se to vise ne ponavlja.

Bilo kakve vrste ovakvog komuniciranja nece se tolerirati na sajtu, jer svatko ima pravo na misljenje, ali nitko nema pravo bilo koga omalovazavati ili vrijedjati na temelju tog misljenja.

Hvala svima na pozornosti.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Killzone 3
« Reply #20 on: March 07, 2011, 16:20:35 »
Zasto se tebi ne svidja Killzone 3?  ::)

Ja sam obozavo COD serijal u biti COD4 sam stalno igrao, 8 na consloegamnig.eu sam bio sa klanom, bilo je i ekipe iz HR, oni sto su igrali samnom FPS igre znaju da sam jedan od boljih igraca.

Igrao sam i KZ2 online, KZ3 cu kupiti isto, ali nemam ni zacim volje osim GT5, nebitno, ali KZ je miljama ispred svakog COD naslova.

Sad sto COD serijal ima olaksano ciljanje, trckaranje po mapama i da svaka fukara moze ubiti to je druga stvar, zato se i prodaje.  :'(

Ovaj cu KZ odigrati zbog fantasticnog SP, jer vec sam ponovio, za MP jednostavno nemam volje zbog GT5, a i vremena jos manje.

Amar je po mom misljenju dao visoku ocjenu za BO, nisam mozda neko mjerilo, igrao 2-3 sata SP i odustao...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Milicevic87

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 180
  • PSN-id: Milicevic87
Re: Killzone 3
« Reply #21 on: March 08, 2011, 08:55:18 »
Ovaj tjedan (mozda vec danas) cu kupiti slim. Kz3 kupio na dan izlaska, a u petak mi konzola crkla. Zao mi vidjeti kz3 disk kako kupi prasinu.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Killzone 3
« Reply #22 on: March 08, 2011, 08:57:12 »
Koji si model imao?

Offline Akradax

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 143
  • PSN ID: Akradax
Re: Killzone 3
« Reply #23 on: March 08, 2011, 11:35:53 »
Zasto se tebi ne svidja Killzone 3?  ::)

Ja sam obozavo COD serijal u biti COD4 sam stalno igrao, 8 na consloegamnig.eu sam bio sa klanom, bilo je i ekipe iz HR, oni sto su igrali samnom FPS igre znaju da sam jedan od boljih igraca.

Igrao sam i KZ2 online, KZ3 cu kupiti isto, ali nemam ni zacim volje osim GT5, nebitno, ali KZ je miljama ispred svakog COD naslova.

Sad sto COD serijal ima olaksano ciljanje, trckaranje po mapama i da svaka fukara moze ubiti to je druga stvar, zato se i prodaje.  :'(

Ovaj cu KZ odigrati zbog fantasticnog SP, jer vec sam ponovio, za MP jednostavno nemam volje zbog GT5, a i vremena jos manje.

Amar je po mom misljenju dao visoku ocjenu za BO, nisam mozda neko mjerilo, igrao 2-3 sata SP i odustao...


Perice ako pričamo o SP komponenti igre, onda se u potpunosti slažem da su i KZ2 i KZ3 miljama ispred CoD/MW, no ako pričamo o MP onda bi se tu dalo podosta raspravljati, no pametni znaju da se o ukusima ne raspravlja, al ja ipak budem malo ;)

Samo bi napomenuo da meni osobno više paše "dinamičniji" način igranja BlackOpsa kojeg trenutno igram, a KZ3 ima prokleto veliku neizbalansiranost što se tiče klasa (neke su apsolutno neupotrebljive, a neke totalno overpowered), hit detection je u banani, treba ispucat 7 burstova da bi se nekog ubilo (ok, možda će to pach uskoro riješiti).

Što se tiče pravilnog igranja nekih klasa i modova u KZ3, to kod večine playera ne postoji, tj. jedino se isplati igrat sa svojom ekipom, solo u public lobbyju možeš u startu napravit samoubojstvo jer je razina kooperativnosti nepostojeća.

BlackOps je ne znam ni sam kako popravio mentalitet igrača u objective modovima jer sada kad se igra HQ ili CTF, igrači ne igraju TDM, nego kradu zastave, hvataju HQ, za razliku od toga, MW2 je bio camp fest u kojem se svaki mod pretvarao u team deathmach.

A i za trčanje i ubijanje treba imati neke reflekse, to što se u svim KZ osjetila tromost/težina igrača pri igranju, to ne znači da je nekog lakše ili teže ubiti, svi su u istim govnima.

Sve u svemu KZ3 multy je meni jedno veliko razočaranje.
Buy the ticket, take the ride!

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Killzone 3
« Reply #24 on: March 08, 2011, 11:59:50 »
Na SP sam najvise i mislio.

COD po meni ima najbolje izbalansirano oruzije, jednostavno svako je bilo upotrebljivo, ponekad i sam da se izgubis koje koristit, govorim o COD4 jer na njemu sam proveo skoro godine.

S&D HC je se najvise igrao, jos jedna savrsena stvar vezana uz COD 4 su jednostavno brilijantne mape, ovo sa ovim ogromnim mapama je prva i najveca greska, previse kampa, pogotovo u vec spomenutom modu.

Serijal je nazalost krenuo za mene silaznom putanjom, a prodaje se sve vise, ali tome je opet najvise zasluzan COD 4.

Nego KZ3 se treba odigrati, nadam se kako cu uskoro.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Tuhelj

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 145
  • PSN id: Tuheljski_gamer
Re: Killzone 3
« Reply #25 on: March 08, 2011, 13:00:26 »
Quote
treba ispucat 7 burstova da bi se nekog ubilo
A meni je upravo najveća zamjerka što se prelako pada u odnosu na K2 di je trebalo znat igrat da nekog skineš...u K3 se em kempa, em abjuza Marksman klasa, em su neke mape nebalansirane do ludila...čim se, npr, na Turbini uzmu gornji spawnovi, partija je gotovo jer iole iskusnija ekipa neće dopustit da im protivnici uzmu spawn natrag...znači, sve se riješi u prvih pola minute igre.

Isto kao i na onoj zelenoj nagnutoj...tko prvi uzme (jedini) srednji spawn point, gotovo...jako teško će ga protivnička ekipa preuzet natrag.

Još kad zna veza zajebavat, nemaš što radit u partiji, s obzirom da ti padaš od 2 metka a protivnik ne.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Killzone 3
« Reply #26 on: March 08, 2011, 14:25:14 »
Nemoj zezati da je MP tako podbacio  ???
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Tuhelj

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 145
  • PSN id: Tuheljski_gamer
Re: Killzone 3
« Reply #27 on: March 08, 2011, 15:35:57 »
Meni osobno je, makar ga igram.

K2 i Resistance 1 mi i dalje ostaju kraljevi.

Smanjen recoil / brže padanje / lako ubijanje na daljinu...sve ono u čem je Killzone 2 bil kralj (suprotnost od ovog nabrojanog, jel), toga je napretek u K3...K2 jedini prigovor može imat na (pre)jake botove i na igranje sa (većinom) samo dvije klase (Taktičar i Inžinjer)...d

Očito su komentari drečavaca iz COD-a na GG forumima napravili svoje... nemogu reć da je smeće, al previše mi smrdi na COD da bi ga obožaval ko K2...

Vidjet ćemo što će naredni patchevi donjet

Offline Milicevic87

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 180
  • PSN-id: Milicevic87
Re: Killzone 3
« Reply #28 on: March 08, 2011, 20:05:43 »
Koji si model imao?

60 GB. Nisam se dovoljno brinuo za njega. Drzao sam ga u prilicno zatvorenoj prostoriji, a nikada u ove 3 godina nisam usisivao prasinu. Jbg

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Killzone 3
« Reply #29 on: March 08, 2011, 20:11:54 »
A eto, doslo mu vrijeme.