Author Topic: Killzone 3  (Read 19658 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Killzone 3
« Reply #30 on: March 09, 2011, 00:51:18 »
Koji si model imao?

60 GB. Nisam se dovoljno brinuo za njega. Drzao sam ga u prilicno zatvorenoj prostoriji, a nikada u ove 3 godina nisam usisivao prasinu. Jbg
Crkne ljudima koji drze i u prozracnu prostoru  ;)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Killzone 3
« Reply #31 on: March 19, 2011, 11:09:35 »
eto jučer sam i ja napokon zaigrao ovo čudo

prvi dojmovi odlični, jako mi se dopada
odmah igram na veteran i okej mi je iako malo lakša nego KZ2 ali mi ne smeta čak mi se i više sviđa ovako, manje se nerviram
grafika, zvuk itd. je fantastika 8)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Killzone 3
« Reply #32 on: March 19, 2011, 11:27:27 »
eto jučer sam i ja napokon zaigrao ovo čudo

prvi dojmovi odlični, jako mi se dopada
odmah igram na veteran i okej mi je iako malo lakša nego KZ2 ali mi ne smeta čak mi se i više sviđa ovako, manje se nerviram
grafika, zvuk itd. je fantastika 8)
a i prica je fenomenalna, sad bas idem dovrsiti campaign. mislim da mi je malo ostalo  :'(
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Killzone 3
« Reply #33 on: March 19, 2011, 14:41:29 »
Kao što rekoh,rapsodija za oči,uši i prste ;D 

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Killzone 3
« Reply #34 on: March 23, 2011, 10:23:42 »
jučer sam završio SP

nemam riječi osim da je fenomenalno, ali baš odlično
jedina mala zamjerka je možda da je sp bar 2-3h duži, nisam puno igrao cirka 1-2h na dan i preošao sam ju u 5 dana
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Killzone 3
« Reply #35 on: March 23, 2011, 11:14:05 »
Kad mi bude prilika, svakako cu odigrati barem SP, ali ne zuri mi se nikud. Volio bih prvo odigrati neke druge naslove, kao AC: Brotherhood i Mass Effect 2, a tu je i Bioshock 2 na listi zelja. Igara uglavnom ne nedostaje, umjetnost je naci neku mjeru u svemu tome.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Killzone 3
« Reply #36 on: May 10, 2011, 01:04:15 »
Zavrsio KZ3, sve sto mogu reci, odlicno, ali ne i savrseno.

PS3 je sa svoje tehnicke strane pokazao sve sto je mogao, ali nekako sama igra je mogla ponudit malo vise sadrzaja.

Prica nije bog zna sto, sekvence su prekratke, mislio sam da ce me igra malo vise 'uvuci u sebe', ovako na kraju kad saberem dojmove, sve mi djeluje uradjeno na brzaka, ne i tehnicki dio tj vizualni, koje je cista 10/10.

Dakle mala primbjedba na duljinu SP, previse se gura akcije, da je malo odmora kroz animacije, bolje objasnjenje price itd ipak nije ovo COD serijal, od KZ3 sam ocekivao vise toga, vise svega.

Sve u svemu, radujem se nastavku i to na PS4, jer PS3 je pokazao sta moze i tu je prica kraj.  :)

KZ4 i GT6 dostupni odmah po izlasku PS4!  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Killzone 3
« Reply #37 on: May 10, 2011, 08:03:53 »
Ovaj tjedan (mozda vec danas) cu kupiti slim. Kz3 kupio na dan izlaska, a u petak mi konzola crkla. Zao mi vidjeti kz3 disk kako kupi prasinu.

Koji ti je laser? Kako si napomenuo pomislio sam da ti je riknulo nešto drugo ,a ne laser. Pa ako pašu da od dva spojimo jedan????

Meni je riknula prije dva tjedna i treba mi laser KEM-410ACA. Pa ako je neki sličan da pokušamo?
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Killzone 3
« Reply #38 on: May 10, 2011, 08:29:27 »
Mislim da su 60g i 40g modeli imali iste lasere, barem prvi modeli od 40g. Kasnije su dobili bolje, kao u 80 g. Sad, ti i ja smo kupili kad je vec izasao 80 g model, ali ne znam jel ovaj sto kazes starija ili novija verzija. A i kupili smo na razlicitim mjestima, pa mozda i nisu ista verzija.
EDIT: googlao sam, i tvoj laser NIJE kao onaj u 60g modelu, vec kao u 80/160g fat modelima.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Killzone 3
« Reply #39 on: May 10, 2011, 10:40:08 »
Prica nije bog zna sto, sekvence su prekratke, mislio sam da ce me igra malo vise 'uvuci u sebe', ovako na kraju kad saberem dojmove, sve mi djeluje uradjeno na brzaka, ne i tehnicki dio tj vizualni, koje je cista 10/10.

Upravo tako, to je bila i moja zamjerka u recenziji.

Meni, koji  sam odigrao sve KZ igre i procitao citavu alternativnu povijest i znam tocno tko/sto/kako/zasto/gdje, sve mi je jasno i sve je kako treba. Ali apsolutno znam i da svi koji nemaju bas previse ideje o pozadini citve price jednostavno nema sanse da na adekvatan nacin mogu dozivjeti motivaciju likova, razloge za odredjene dogadjaje i slicno.

To je i meni najveca zamjerka u KZ3 - imali su mogucnost da na disk jednostavno prebace citav sajt koji objasnjava povijest i logiku radnje i ispricaju sve kroz neki dobar interaktivni nacin - jer citava prica je stvarno usper, logicna, uvjerljiva i tiekako slojevita i bogata - ali umjesto toga oni su asmo nastavili od casa gdje je zavrsio KZ2 i idemo dalje. Sfusano s te strane, slazem se.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Killzone 3
« Reply #40 on: May 10, 2011, 15:50:29 »
Razumijem i ja priču, i dosta toga sam procitao, ali zelio sam vise toga dozivjeti kroz igru.

Sve je to moglo puno bolje biti servirano, jer 'kuhinja' je odradila izvrstan posao.  ;)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Killzone 3
« Reply #41 on: May 10, 2011, 17:04:24 »
Zavrsio KZ3, sve sto mogu reci, odlicno, ali ne i savrseno.

PS3 je sa svoje tehnicke strane pokazao sve sto je mogao, ali nekako sama igra je mogla ponudit malo vise sadrzaja.

Prica nije bog zna sto, sekvence su prekratke, mislio sam da ce me igra malo vise 'uvuci u sebe', ovako na kraju kad saberem dojmove, sve mi djeluje uradjeno na brzaka, ne i tehnicki dio tj vizualni, koje je cista 10/10.

Dakle mala primbjedba na duljinu SP, previse se gura akcije, da je malo odmora kroz animacije, bolje objasnjenje price itd ipak nije ovo COD serijal, od KZ3 sam ocekivao vise toga, vise svega.

Sve u svemu, radujem se nastavku i to na PS4, jer PS3 je pokazao sta moze i tu je prica kraj.  :)

KZ4 i GT6 dostupni odmah po izlasku PS4!   8)

Po izlasku PS4 ćemo guštati u GT6:Prologue, i bit će to vrhunski bundle 8)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Killzone 3
« Reply #42 on: May 10, 2011, 17:24:03 »
Možda je Killzone 3 pokazao što PS3 može, ali zašto bi tu bio kraj? Nek rade igre koje izgledaju isto, malo ih ispoliraju, a porade više na sadržaju. Barem na BluRayu mjesta ima.
Proteklih godina smo bili svjedoci što se sve može izvući iz hardvera pametnim programiranjem, a u vrijeme kad igre na iPhoneu te browser-based igre zarađuju velike novce, sumnjam da će proizvođači konzola žuriti s novim hardwareom. Stvarno bih volio da nove konzole ne dođu barem još 4-5 godina, iako je 2-3 realnije.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Killzone 3
« Reply #43 on: May 10, 2011, 17:53:18 »
Vele da EA vec testira novi Xbox, neki sumnjaju, a ja mislim da je lako moguce.
2011 ga testiraju, sta god im to znacilo i 2 god im sigurno treba da izrade jednu igru za njega, sigurno ce igre za sljedecu generaciju zahtjevati najmanje toliko vremena, sto znaci novi Xbox 2014 sa popratnim igrama. 
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Killzone 3
« Reply #44 on: May 10, 2011, 18:08:04 »
ni meni se ne zuri, potpis na sve Ikralovo - osim sto jedva cekam taj bundle s novim prologom.
A pd ga sigurno nece izdavati prije, daklem... khm...
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.