Author Topic: Što nam još fali u GT5  (Read 147129 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #105 on: September 09, 2011, 09:55:07 »
U igri u kojoj se auti sakupljaju kao Gormiti, ja bih volio da se može odjednom odabrati i kupiti više automobila. Najveća tlaka je kad se pojavi nova ponuda u TRCZ, idem to čistiti i onda 20x uđi, do you want buy, yes, do you want use, no, you get paint, save, izađi, uđi, doyouwanna....

Volio bih da se može odredit nešto tipa popravi mi auto i ne zanovijetaj puno. Točka. A ne, uđi u jednu garažu, pa u drugu garažu, pa tako 20x za 20 auti. Kod pranja auta, ono idiotsko sušenje me očajno nervira. Kad su već radili animaciju pranja i pjene i ispiranja, onda su mogli napraviti i nekakav vjetar ili animaciju kako brišu krpama Što god, samo ne ono krepilno vrtenje koje se vuče već stoljećima.

Da ne pričamo o "Stingerovoj kvačici" i sličnim jednostavnim stvarima. Kad su već nove staze i smanjenje broja glupih, zamornih i beskrajnih inačica Hondi i Nissana izvan dosega.

Ja, to je nešto najgore u igri, toliko vremena se troši. Jedna stvar koja me zivcira, kad završim seasonal event, vraća me na početni meni GT life, a ne nazad u seasonale, jer nedaj bože da bi se moglo dogoditi da odmah idem sljedeći event odvoziti.
Mene užasno zivcira što se nemože odjednom promjeniti ulje na više auta. Sve te animacije su super, ali brate mili to traje i traje. Bilo bi super kad bi se animacije momgle isključiti.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #106 on: September 09, 2011, 10:00:18 »
Meni recimo fali graining i potrošnja goriva u A-specu (ne mislim na endurance). U GT4 bilo je sjajnih utrki u kojima je bilo vrlo zanimljivo goje gume će se odabrati i koliko će se puta ići u boks.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #107 on: September 09, 2011, 10:07:57 »
Ma fale mi samo jebene staze, ništa drugo... eventualno proširiti listu recommended auta ili za shuffle utrke mogućnost biranja PP-a (od neke do neke brojke) tako da se voze i neki drugi auti. I ništa više. No, staze definitivno prioritet jer ovo je postalo lagano dosadno

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #108 on: September 09, 2011, 10:14:44 »
Što se tiče novih staza, možda možemo više koristiti onaj nasumični editor. Dosad nisam vidio neku baš lošu stazu, uglavnom su OK, barem meni.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #109 on: September 09, 2011, 10:23:48 »
Ma jebo editor, imaju starih staza na bacanje, neka daju kakav dlc i kraj priče. Ne vidim nikakvog gušta u bauljanju po stazi koju nitko ne zna... ionako ima dovoljno lupanja i na ovima koje su tu od stoljeća sedmog, mogu misliti što bi bilo na ovima iz editora. A i loša mi je grafika na njima, baš su mi napor za oči

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #110 on: September 09, 2011, 10:26:34 »
Ja bih braco da se onaj kvadrat koji glumi retrovizor u bumper pogledu moze (po zelji) ukljuciti i pri svakom drugom pogledu. Cak i iz kokpita. OSOBITO IZ KOKPITA, jer nekim modelima su retrovizori ionako odrezani - a tek kad se pogled iz kokpita zumira... ::)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #111 on: September 09, 2011, 10:28:05 »
E nek daju... Ali ne daju!

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #112 on: September 09, 2011, 10:36:14 »
Tomo i Ivan su 100% u pravu, i meni ide na zivce to brljanje o shopovima i menijima.
Staze koje imam na PSP-u su ono, sve sto nam treba. Heba ih London Madrid i Cape Ring, imali su more starih staza koje bi bile fenomenalne u hi-def remakeu, i koje svi znamo. Kad pogledamo opcenito, dobili smo kitu od ocekivanog.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #113 on: September 09, 2011, 10:42:50 »
Ma naravno da su u pravu, meni i to i mali miljon drugih stvari ide na živce. Ali iskreno, sve što nam stvarno treba su nove staze, da ne bude dosadno voziti stalno iste. I par drugih stock auta na izbor i to je to...

Ja se i dalje nadam da će onaj mogući dlc što se je bio spominjao stvarno doći uskoro, bio bih vrlo razočaran ako ne dođe jer mi je GT stvarno lagano postao dosadan, treba mi novih uzbuđenja.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #114 on: September 09, 2011, 11:02:40 »
Ma naravno da su u pravu, meni i to i mali miljon drugih stvari ide na živce. Ali iskreno, sve što nam stvarno treba su nove staze, da ne bude dosadno voziti stalno iste. I par drugih stock auta na izbor i to je to...

Ja se i dalje nadam da će onaj mogući dlc što se je bio spominjao stvarno doći uskoro, bio bih vrlo razočaran ako ne dođe jer mi je GT stvarno lagano postao dosadan, treba mi novih uzbuđenja.

Je slažem se, više staza, i više recommended auti, dovraga mogli su sve premium u baciti u recommended, nije da im treba nešto puno za to isprogramirati
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #115 on: September 09, 2011, 11:10:22 »
Ma naravno da su u pravu, meni i to i mali miljon drugih stvari ide na živce. Ali iskreno, sve što nam stvarno treba su nove staze, da ne bude dosadno voziti stalno iste. 
Pa naravno da su staze najvažnije. To je rečeno već i u inicijalnom postu. Ali, budući da su staze off-limit, možemo samo raspravljati o drugim stvarčicama.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #116 on: September 09, 2011, 11:21:54 »
Auta ni ne treba, ako cemo pravo. Ok, koji noviji model bi bilo lijepo vidjeti, ali sve je to tu negdje u vozackom smislu. Pet staza u raznim izvedenicama i to je to, malo nek optimiziraju igru, tu i tamo neki novi feature (leaderboards) i nece se nitko vise buniti. Evo, u Shiftu 2 mi je najbolji dio time trial, a u Prologu je to jos bolje izvedeno.

Offline marac_gt

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 762
  • PSN ID: marac_gt
    • Garazna vrata
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #117 on: September 09, 2011, 11:30:02 »

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #118 on: September 09, 2011, 11:54:10 »
Ovi ulasci/izlasci u menije su stvarno losi. Sto god hoces napravit, treba ti 5 dana. Dobro je Dzidza napisao, ni neda mi se vozit vise od jednog sezonca kad stalno moram ulazit. Ulje je posebna prica, change oil: all, xy credits i bok.

No uvjerljivo najnejasnije je ovo sa stazama. Amar je linkao prije koliko bi se novih dalo izvuc iz vec postojecih staza, a da ne spominjemo sve staze iz prijasnjih nastavaka koje su cudom zaboravljene.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #119 on: September 09, 2011, 12:03:51 »
Ovo sa kupnjom me zasad najviše živcira, neki dan kad su bila ona stara Japanska auta, sve sam ih pokupovao, zamislite koliko to traje i evo sad Mercedese... Pa zar se nije moglo označiti šta ću kupiti i zdravo.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo