Author Topic: Što nam još fali u GT5  (Read 147123 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #135 on: September 09, 2011, 19:25:36 »
Nemoj, Tite ti!

Zašto ba? Pa što znaš, možda postoji i neki Skyline koji ima štosdenfere u crnoj boji, a u igri je samo model s kromiranima... to je za mene propust i meni jako fali u igri da se stave i ti, nepravedno zanemareni dragulji. Da, i fali mi jedan model Celice i to jako, fakat ne kužim kako su ga mogli ispustiti....

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #136 on: September 09, 2011, 19:41:36 »
Zašto nema Tsukuba Change Weather?!

Pogotovo jer se u GT4 moglo voziti Tsukubu Wet...

Mislim da bi dobro dosla jedna kratka, spora, zavojita Change Weather staza (jer Suzuka, HSR, Monza, Le mans, Nurb i sl. su karakteristikama vidno razlicite)...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #137 on: September 09, 2011, 19:42:31 »
Kako ja osobno vidim GT5.  :)

Po meni to je jedna vrhunska simulacija koja zbog svog voznog modela(barem mene) uvijek drži prikovanim za ekran, u biti kad imam vremena da se preciziram(sad će Stinger napisati, kad mu Ivana dopusti  ;) )

Evo baš gledam maloprije video koji je Stinger stavio, kako ludi Japanci uživaju na Tsukubi i sad se ja pitam, da je meni u stvarnosti takvo nešto, koliko bi se zabavljao samo sa jednim autom i stazom.  :D

GT5 je još 'igra' i osim vrhunske fizike ipak nam treba 'zabavnog' sadržaja, konstantnog 'osviježenje' igri, jer je to ipak samo 'igra'!
Pa se ja pitam, tamo za 10 god, na nekom GT koji bi simulaciju dove do max savršenstva, hoćemo li uživati u samo jednom autu i stazi?!

Ovo jednom autu i stazi pod navodnike mislim, nadam se da je ovaj cijelokupni post razumljiv da skužite poantu onog šta želim reći?!  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #138 on: September 09, 2011, 19:48:21 »
Pa se ja pitam, tamo za 10 god, na nekom GT koji bi simulaciju dove do max savršenstva, hoćemo li uživati u samo jednom autu i stazi?!

Ne, jer će to i dalje biti igra... a pitanje je da li će za 10 godina uopće biti GT-a

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #139 on: September 09, 2011, 19:49:25 »
Pa se ja pitam, tamo za 10 god, na nekom GT koji bi simulaciju dove do max savršenstva, hoćemo li uživati u samo jednom autu i stazi?!

Ne, jer će to i dalje biti igra... a pitanje je da li će za 10 godina uopće biti GT-a
Zašto misliš da ne bi bilo GT za 10 godina?!
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #140 on: September 09, 2011, 19:52:53 »
Bezveze govorim... tko zna što će Kazi šuknuti za 10 godina. Uostalom, u slijedećih 10 godina će izaći koliko GT-a? Jedan, eventualno 2 ;D

A tko zna, možda netko u slijedećih 10 godina napravi jednako dobru igru kao GT, ali sa sadržajima ;D

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #141 on: September 09, 2011, 20:01:09 »
Ja mislim da jednog dana, kad GT prodje ove 'muke sa grafikom' pri tome mislim kad jednom sva, apsolutno sva auta budu dignuta na razinu PS3 Premium ili PS4(ako uzmemo u obzir da prebacivanje PS3 Premium auta na PS4 'razinu' neće biti toliki problem, kao dizanje ovih PS2 na PS3 Premium)Kazo moći posvetit svemu onome što je on zamislio.

Ja bih osobno htio poseban odjel sa klasičnim autim, onima iz 20-30-40 godina, posebne utrke za njih.
Da GT zasja u jednu ULTIMATIVNU igru-simulaciju sa svime zamislivim što se tiče auto industrije od prvog njenog dana pa do dana izlaska tog Gran Turisma. Teško sad, jer živimo u vremenima kad se 'lomi' grafika iz one 'videoigra' u fotorealistic. Jesam u pravu?!  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #142 on: September 09, 2011, 20:11:44 »
.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #143 on: September 09, 2011, 20:11:55 »
Ja mislim da jednog dana, kad GT prodje ove 'muke sa grafikom' pri tome mislim kad jednom sva, apsolutno sva auta budu dignuta na razinu PS3 Premium ili PS4(ako uzmemo u obzir da prebacivanje PS3 Premium auta na PS4 'razinu' neće biti toliki problem, kao dizanje ovih PS2 na PS3 Premium)Kazo moći posvetit svemu onome što je on zamislio.

Ja bih osobno htio poseban odjel sa klasičnim autim, onima iz 20-30-40 godina, posebne utrke za njih.
Da GT zasja u jednu ULTIMATIVNU igru-simulaciju sa svime zamislivim što se tiče auto industrije od prvog njenog dana pa do dana izlaska tog Gran Turisma. Teško sad, jer živimo u vremenima kad se 'lomi' grafika iz one 'videoigra' u fotorealistic. Jesam u pravu?!  ;D

Ne znam... ovo sad je doguralo konzolu do krajnjih granica... za slijedeći nastavak (konzole/igre) će opet dogurati do granica... i tako sve u krug. Nikad mu neće biti dosta, uvijek će htjeti više...

Ono na što najviše pizdim jest da za svaku kurčevu igru dolazi miljon sadržaja, sve se naplaćuje, jedino za ovo govno nema ničega ;D


A zbog takvih kao ti i suludih zahtjeva, ja bi ovo, ja bi ono, ja bi... ti bi aute iz 20,30,40 uvijek ćemo dobijati nedovršenu igru ;D

A ja bi htio samo ono što je imao GT4, velik broj staza i sve aute stock pri multiplayeru. Vidiš kako sam skroman 8)

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #144 on: September 09, 2011, 20:19:47 »
Ako ce nove konzole moci potuci svaki prosjecni pc, bar prvih godina, ne vidim zasto se ne bi tada mogle neke ''pc ekskluzive'' portati u cjelosti na te nove konzole...

Pri tom ne mislim na WOW, nego npr. Simracing ili X-factor - zar nije ono sto danas muci te simulacije to sto su konzole preslabe za takav zahvat, a istovremeno je ''potrosaca'' u pc svijetu premalo u usporedbi sa onim konzolaskim?
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #145 on: September 09, 2011, 20:25:42 »
...

Evo baš gledam maloprije video koji je Stinger stavio, kako ludi Japanci uživaju na Tsukubi i sad se ja pitam, da je meni u stvarnosti takvo nešto, koliko bi se zabavljao samo sa jednim autom i stazom.  :D

...



Offline cancel_-1

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 189
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #146 on: September 09, 2011, 20:40:47 »
pa evo akademici,docenti i ostale kolege da čujete jedno mišljenje i od mladog stažiste ;D.
Po meni GT5 je gotovo savršenstvo i vjerujte mi kad kažem da je nisam izvadio iz plejke od 24.11. (osim što sam 15 tak dana igrao dead nacion),a nisam ni minute proveo u online utrkama,osim sezonaca i tt,a prešao sam 85,424.6 km na glavnom profilu i još 10,xxx.x na drugom i ostale su mi još 24 satne utrke, čeka se ingame save.
 E sad da bi bilo pravo savršenstvo fale mi samo dvije stvari,a to su staze i duža karijera.
I uopće mi nije važno koje staze,samo da ih je više.Naravno da bi volio da je tu jedan Silverstone,Spa,Seattle,El Capitan,ali ni to nije presudno.
 
Kazo pobogu davaj staze ;D.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #147 on: September 09, 2011, 20:42:43 »
a nisam ni minute proveo u online utrkama

Pa zašto majkumu?!

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #148 on: September 09, 2011, 20:43:59 »
pa evo akademici,docenti i ostale kolege da čujete jedno mišljenje i od mladog stažiste ;D.
Po meni GT5 je gotovo savršenstvo i vjerujte mi kad kažem da je nisam izvadio iz plejke od 24.11. (osim što sam 15 tak dana igrao dead nacion),a nisam ni minute proveo u online utrkama,osim sezonaca i tt,a prešao sam 85,424.6 km na glavnom profilu i još 10,xxx.x na drugom i ostale su mi još 24 satne utrke, čeka se ingame save.
 E sad da bi bilo pravo savršenstvo fale mi samo dvije stvari,a to su staze i duža karijera.
I uopće mi nije važno koje staze,samo da ih je više.Naravno da bi volio da je tu jedan Silverstone,Spa,Seattle,El Capitan,ali ni to nije presudno.
 
Kazo pobogu davaj staze ;D.

pogledaj malo podforum CLANSKI CUSTOM EVENTI i reporte sa online utrka i siguran sam da ces vise vremena provoditi online ;)

a onda ce ti i neke sitnice zafaliti, kao utrkivanje sa stock autima online (veci izbor), malo vise staza i sl.

mislim, i ja se slazem da je gt5 mozda i najbolji naslov za ps3 i sjajna igra, ali uvijek moze bolje :)

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Što nam još fali u GT5
« Reply #149 on: September 09, 2011, 20:45:04 »
Nisu kod mene suludi zahtjevi, GT serijal se polako ali sigurno uspinje prema toj kako sam ja nazvao ultimativnoj simulaciji.

I ja ga za 10 goidna vidim sa svim zamislivim stvarima koje se vežu za automobilizam.
Razumijem ja to guranje konzole do krajnjih granica, ali sa svakom generacijom, manje je posla, npr. (onako bubam vrijeme)

PS2 na PS3(Premium) 6 mjeseci izrade auto.
PS3(Premium) na PS4 razinu 3 mjeseca izrade auto.
PS4 na PS5 'samo' mjesec dana.
PS5 na PS6 par dana, dotaknut fotorealizam...

Dakle stvara se više vremena za ubacivanje dodatnog sadržaja.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo