Author Topic: Auti koji su obiljezili pojedine nastavke GT serijala  (Read 21355 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RenaultSport133

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 12
Re: Auti koji su obiljezili pojedine nastavke GT serijala
« Reply #15 on: May 03, 2011, 23:26:08 »
Moje odigravanje GT3ice su definitivno obiljezili : Mazda MX5 1.6 jer sam prvo , kao i svako novo prelaženje igre započinjao upravo ovim autom , vecinu pocetnih evenata razvalio s njom te završio na skoro 300ks , spomenuo bi jos i Mustang SVT Cobru zbog nevjerojatnog omjera cijene i performansi , R34 GTR zbog vrlo velikog potencijala te JGTC Castrol Supru kojom sam odvozio vecinu enduro evenata i osvojio PD Formulu na 300km Grand Valleya...

S GT četvorkom je vec pocela moja opsesija Hondama pa sam sve kaj se dalo presao upravo s njima , poglavito s S2000 , Toyota 88C-V se nakon osvajanja na enduru El Capitan pokazala iznimno korisnom , R34 i dalje posjeduje veliki potencijal a M3 CSL nudi uistinu vrhunske vozne osobine

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Auti koji su obiljezili pojedine nastavke GT serijala
« Reply #16 on: May 04, 2011, 11:11:39 »
Moje odigravanje GT3ice su definitivno obiljezili : Mazda MX5 1.6 jer sam prvo , kao i svako novo prelaženje igre započinjao upravo ovim autom , vecinu pocetnih evenata razvalio s njom te završio na skoro 300ks , spomenuo bi jos i Mustang SVT Cobru zbog nevjerojatnog omjera cijene i performansi , R34 GTR zbog vrlo velikog potencijala te JGTC Castrol Supru kojom sam odvozio vecinu enduro evenata i osvojio PD Formulu na 300km Grand Valleya...

S GT četvorkom je vec pocela moja opsesija Hondama pa sam sve kaj se dalo presao upravo s njima , poglavito s S2000 , Toyota 88C-V se nakon osvajanja na enduru El Capitan pokazala iznimno korisnom , R34 i dalje posjeduje veliki potencijal a M3 CSL nudi uistinu vrhunske vozne osobine

endurance valjda ;)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Auti koji su obiljezili pojedine nastavke GT serijala
« Reply #17 on: May 04, 2011, 11:50:50 »
GT1 > TVR Cerbera LM (imam sve tri: plavu, zelenu i tamno crvenu), crne Castrol Supre (imam i plavu i zelenu)  i NISMO 400R (beba koju dobijes za sva zlata)

GT2 > Venturi Atlantique 400LM, Weingart Vector V12, Cerumo One Supra, Kuro GT-R R32, Supra TRD 2000GT i majka svih majki Toyota 2000GT '68

GT3 > Mercedes-Benz CLK DTM Touring Car, na njemu imam kilometara koliko na svim ostalim autima zajedno :) Mislim da sam mu mijenjao ulje 10 puta

GT4 > TVR Tuscan Speed 6, BMW M3 i kraljica Amuse S2000 R1

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Auti koji su obiljezili pojedine nastavke GT serijala
« Reply #18 on: May 04, 2011, 12:19:01 »
aro uan ;D

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Auti koji su obiljezili pojedine nastavke GT serijala
« Reply #19 on: May 04, 2011, 16:18:35 »
GT 2 - DTM Alfa i Escudo.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline RenaultSport133

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 12
Re: Auti koji su obiljezili pojedine nastavke GT serijala
« Reply #20 on: May 09, 2011, 22:24:25 »
Moje odigravanje GT3ice su definitivno obiljezili : Mazda MX5 1.6 jer sam prvo , kao i svako novo prelaženje igre započinjao upravo ovim autom , vecinu pocetnih evenata razvalio s njom te završio na skoro 300ks , spomenuo bi jos i Mustang SVT Cobru zbog nevjerojatnog omjera cijene i performansi , R34 GTR zbog vrlo velikog potencijala te JGTC Castrol Supru kojom sam odvozio vecinu enduro evenata i osvojio PD Formulu na 300km Grand Valleya...

S GT četvorkom je vec pocela moja opsesija Hondama pa sam sve kaj se dalo presao upravo s njima , poglavito s S2000 , Toyota 88C-V se nakon osvajanja na enduru El Capitan pokazala iznimno korisnom , R34 i dalje posjeduje veliki potencijal a M3 CSL nudi uistinu vrhunske vozne osobine

endurance valjda ;)
da , endurance :) jbg stedim vrijeme i prostor pa promasim pravo znacenje.... makar u buducnosti se nebi ni cudio da nas to doceka , samo se Ameri moraju malo pozalit kak je to jedan od kljucnih nedostataka u igri i voila...