Author Topic: BTCC/WTCC  (Read 372118 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: BTCC/WTCC
« Reply #120 on: April 16, 2012, 11:42:51 »
BTCC 2012 Donington 15.04.2012

Prva utrka
 

Ostatak ćete pronaći na sajtu tog korsnika, nema smisla da stavljam linkove, snaći ćete se sami :mig:

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: BTCC/WTCC
« Reply #121 on: April 16, 2012, 12:28:09 »
btw... evo i malih promjena u odnosu na jučerašnje rezultate, no da ne kvarim užitak gledanja onima koji to još nisu napravili klikajte na link ako vas zanima o čemu se radi ;)


http://www.btcc.net/html/generalnews_detail.php?id=2929&month=0&year=2012&form&searchterm

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: BTCC/WTCC
« Reply #122 on: April 16, 2012, 13:22:27 »
SPOILER








Je li jedino meni drago što je Plato u drugoj trci dobio što je zaslužio? ;)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: BTCC/WTCC
« Reply #123 on: April 16, 2012, 13:36:17 »
Ma sve je to ok... tipični btcc, nekad dobiješ, nekad izgubiš. Svi koji se bune na nešto su bar jednom napravili to isto.


Mada je činjenca da je Plato i na Brandsu i ovdje jučer jako puno izgubio silovanjem u nekim situacijama

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: BTCC/WTCC
« Reply #124 on: April 16, 2012, 16:02:18 »
Super je vozio sve dok nije dosao do Sheddena, konstantno najbrzi krug, probijanje kroz poredak i ostalo... :D Ovo na zadnjoj sikani je pretjerao, ali je bilo fora slusati njega kako kaze da je zablokirao kotace i Sheddena kako pizdi u autu. ;D

Na kraju je Shedden prvi jer je Jacksonu oduzeta pobjeda zbog previse boost-a.
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: BTCC/WTCC
« Reply #125 on: April 16, 2012, 16:59:25 »
Da, pretjerao je, ali samo malo više nego je Jackson u prvoj utrci gurnuo njega pa je ovaj izgubio 3-4 mjesta i nije ih kasnije mogao vratiti. Ne podržavam, ne opravdavam, ali eto, to je BTCC. Bitno da sad njemu skaču po glavi za ovo guranje, a prije nikom ništa.

Kako bilo, jebena vožna u trećoj utrci, naravno, bilo je i sreće zbog SC-a u pravom trenutku, ali svejedno odlična vožnja. Jedino je šteta što nije bilo malo kiše ;D

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: BTCC/WTCC
« Reply #126 on: April 16, 2012, 17:28:25 »
Kad je SC na stazi onda se ne broje ti krugovi kao odvozeni? Znaci jucer je bio u 3. utrci tri kruga na stazi, pa je na kraju bilo 19 krugova?
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: BTCC/WTCC
« Reply #127 on: April 16, 2012, 18:00:28 »
Da me ubiješ, nemam pojma...

Offline Rockatansky

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 615
  • PSN ID: Rockatansky1978
Re: BTCC/WTCC
« Reply #128 on: April 16, 2012, 21:35:21 »
Dobro pa sta je vama? Jedan krene pa ce sad svi ili kako to ide?

Zasto dolazis u ovu temu ako vidis da Stinger i ja gledamo uzivo, oboje po prvi put, a ja prvi put uopce pratim ovo i naravno da cu biti odusevljen i da cu se raspisati.

Ako sam rekao da vise necu pricati o utrci, cemu ovo?

Tomivav, iz F1 teme:
Nisam se uspio maknut iz krevet iako sam si navio mobitel. Ništa, čeka se torrent...

Znaci ili nije procitao sve nase postove iznad ili je vidio sve i ne radi frku, ok? :)

Tromi smiri se malo, ok ;)
Kao prvo ovu temu sam otvorio jer mi se po defaultu otvara kad kliknem na forum, jer sam ga postavio u bookmarkse dok sam bio na njoj, a nije mi se dalo mijenjati. Tvoj post nisam pročitao pa samim time nisam ni vidio da si napisao da nećeš više o trci, samo sam vidio da spominješ izlijetanja, pretjecanja, bmw,hondu...iako ti je malo besmisleno opisati utrku i onda napisati da nećeš govoriti o njoj.

A što se tiče zadnjeg zavoja treće utrke tu sam na Platoovoj strani i mislim da je Shedden to malo isprovocirao. Vidi se lijepo kako je Jackson na pola pravca odjurio naprijed, dakle Shedden je pustio gas dok mu je Plato bio na braniku i htio ga prisiliti ili da koči ili da mu dođe s vanjske strane i u oba slučaja gubi šanse za pretjecanje, a zna kao i svi mi kakav je Plato...što je drugo očekivao??  ;D ;D

Safety car dodaje 3 kruga na ukupni broj bilo 3 bilo 5 krugova jer je određena količina goriva u autu.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: BTCC/WTCC
« Reply #129 on: April 17, 2012, 12:48:45 »
Viš, ovo za dodavanje 3 kruga nisam znao :)


Što se tiče incidenta na kraju treće trke, Plato je rekao da je ovaj usporio i kočio dosta rano. Sad mi je Flash odmah manje simpatičan, ne zbog toga već zbog onog kmečanja kad su ga konktatirali ovi iz komentatorske kabine.

Ali, na stranu sve, odličan vikend, šteta što nije palo malo kiše. Šteta što je Jackson imao neispravan auto. Plato bi se trebao malo skulirati, previše je bodova popušio zbog forsiranja. Jest da je nama to gušt gledati, ali previše gubi.

Offline Rockatansky

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 615
  • PSN ID: Rockatansky1978
Re: BTCC/WTCC
« Reply #130 on: April 17, 2012, 13:38:16 »
Ma cijeli BTCC je prepun prljavih poteza na stazi i pravljenja ludim poslije, zato ga i volimo. ;)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: BTCC/WTCC
« Reply #131 on: April 17, 2012, 13:50:20 »
Pa zato mi i nisu jasni komentari na FB stranici, udrilo pljuvat JP-a ko da je napravio ne znam što... jazavci ;D ;D ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: BTCC/WTCC
« Reply #132 on: April 22, 2012, 17:32:43 »
Mali tutorial kako gledati BTCC uživo


http://itv.com/btcc

Dakle, ITV je engleski tv kanal koji prenosi BTCC. Na svom služebnom sajtu daju i kvalifikacije i utrku. Kvale čak ni ne idu na tv-u već samo na sajtu. Uglavnom, kliknete na LIVE i onda će vam se pojaviti poruka da ne možete gledati jer IP adresa nije iz engleske.

Da bi to zajebali trebate instalirati program koji će fejkati IP adresu. S donjeg linka skinite i instalirajte expatsheild i aktivirajte ga. Refreshajte stranicu i to je to.

http://expatshield.com/

Trebate imati na umu da expat sheild ima i nekih mana pa je poželjno ne koristiti internet bankarstvo na kompu na kojem je on aktivan.


btw... uz prijenos u prozorčiću ispod imate i live timing

Slika je stvarno vrlo dobra, komp mi je spojen na tv, razvukao sam sliku preko cijelog ekrana i sasvim lijepo izgleda.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: BTCC/WTCC
« Reply #133 on: April 22, 2012, 19:37:54 »
eto Stingeru da ti i ode zahvalim za ovaj tutorial... pa: Hvala! hehehe  ;D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: BTCC/WTCC
« Reply #134 on: April 22, 2012, 19:52:20 »
Hvala Stingeru, sad će vikend  biti još bolje popunjen :)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.